Ako odstrániť kontakty v telegrame

V aplikácii na odosielanie správ Telegram môžete odstrániť každý kontakt jednotlivo alebo odstrániť všetky naraz. Nielen to, ale môžete tiež odstrániť kontakty na telegrame z počítača, zariadenia Android alebo iPhone. Navyše, bez ohľadu na to, aké zariadenie na to použijete, zaberie vám to iba minútu alebo dve.

Ako odstrániť kontakty v telegrame

V tejto príručke vám ukážeme, ako odstrániť kontakty v telegrame pomocou rôznych zariadení.

Ako odstrániť kontakty v telegrame na počítači

Keď si prvýkrát vytvoríte svoj telegramový účet, všetky kontakty vo vašom telefóne sa zosynchronizujú s vaším účtom za predpokladu, že ste to autorizovali. A keďže Telegram je cloudová aplikácia, všetky kontakty a správy sa synchronizujú s vaším cloudovým úložiskom.

Keďže môžete pridať toľko telegramových kontaktov, koľko chcete, môže byť pre váš zoznam kontaktov ľahké zhromaždiť mená ľudí, s ktorými sa rozprávate len zriedka. Našťastie odstránenie kontaktov v telegrame vyžaduje iba niekoľko krokov. Aj keď je vymazanie telegramových kontaktov v mobilnom telefóne jednoduchšie, dá sa to urobiť aj v počítačovej aplikácii.

Bez ohľadu na to, aký operačný systém máte na svojom počítači alebo notebooku, odstránenie kontaktov v počítačovej aplikácii Telegram vyžaduje rovnaké kroky. Môžete odstrániť jeden kontakt, viacero kontaktov alebo všetky súčasne.

Čítať:  3 spôsoby, ako speňažiť svoju stránku WordPress

Odstránenie jedného kontaktu v telegrame pomocou systému Windows

Ak chcete odstrániť jeden kontakt v telegrame na počítači, musíte urobiť toto:

 1. Spustite aplikáciu na pracovnej ploche.
 2. Klikni na ikonu (tri vodorovné čiary) v ľavom hornom rohu obrazovky.
 3. Vyberte na ľavom bočnom paneli.
 4. Vo vyskakovacom okne nájdite kontakt, ktorý chcete odstrániť. Kliknite na ich meno a dostanete sa na stránku rozhovoru.

  Poznámka: Ak ste s danou osobou v aplikácii nikdy nehovorili, váš čet bude prázdny
 5. Klikni na (tri zvislé bodky) v pravom hornom rohu a vyberte v rozbaľovacej ponuke.
 6. Vyberte
 7. Vyberte znova na potvrdenie.

Kontakt je teraz odstránený z vášho telegramového účtu. Aplikácia pre stolné počítače je v súčasnosti jediným spôsobom, ako odstrániť kontakty z telegramu, keď používate PC alebo Mac.

Pamätajte, že po odstránení kontaktu z aplikácie sa telefónne číslo kontaktu neodstráni zo zoznamu kontaktov vášho zariadenia. Všetko, čo musíte urobiť, aby ste odstránili telegramový kontakt zo zoznamu kontaktov v telefóne, je vymazať ho rovnako ako ktorýkoľvek iný kontakt.

Aj keď ste kontakt odstránili, váš rozhovor s touto osobou zostáva na vašom telegramovom účte. Ak chcete chat odstrániť, musíte ho nájsť a kliknúť na znova v pravom hornom rohu a potom vyberte

Ako odstrániť kontakty v telegrame na zariadení so systémom Android

Odstránenie kontaktov v mobilnej aplikácii je oveľa jednoduchšie, najmä preto, že ide o pôvodnú primárnu aplikáciu Telegramu. Keď odstránite kontakt zo zoznamu kontaktov v telegrame, nedostane upozornenie, že ste ho odstránili. Musíte tiež vypnúť možnosť synchronizácie v aplikácii, aby ste zabránili opätovnému zobrazeniu kontaktov vo vašom telegramovom účte.

Odstránenie jedného telegramového kontaktu pomocou systému Android

Ak chcete odstrániť jeden kontakt z aplikácie Telegram na vašom Androide, musíte urobiť toto:

 1. Vypnúť synchronizáciu: Odstránené kontakty sa môžu znova zobraziť, keď je synchronizácia povolená. Otvor a klepnite na (tri vodorovné čiary).
 2. Prejdite na na ľavom bočnom paneli.
 3. Pokračuj k
 4. V sekcii „Kontakty“ prepnite vypnuté.
 5. Vymazať históriu rozhovoru: Keď odstránite kontakt, rozhovor zostane. Otvorte chat s osobou, klepnite na (tri zvislé bodky) v pravom hornom rohu a vyberte
 6. Odstránenie kontaktu: Spustite aplikáciu aplikáciu na vašom zariadení so systémom Android, ak ešte nie je otvorená.
 7. Klepnite na ikonu (tri vodorovné čiary) v ľavom hornom rohu obrazovky.
 8. Vyberte
 9. Nájdite osobu, ktorú chcete odstrániť, a klepnite na jej meno.
 10. Klepnite na (tri zvislé bodky) v pravom hornom rohu ich profilovej stránky.
 11. Vyberte si z rozbaľovacej ponuky.
 12. Potvrďte, že ich chcete odstrániť.
Čítať:  201 vtipných nápadov na titulky na Instagrame, ktoré vám pomôžu v roku 2024 rozbiť vašich nasledovníkov

Aj keď ste ich odstránili zo svojho zoznamu kontaktov v telegrame, ich číslo bude stále uložené v zozname kontaktov vášho zariadenia Android. Preto musíte prejsť do zoznamu kontaktov na svojom zariadení a tam ich tiež odstrániť, ak sa rozhodnete. Nezabudnite tiež, že odstránené kontakty sa môžu znova zobraziť, ak znova zapnete synchronizáciu telegramu.

Ako odstrániť jeden kontakt na telegrame pomocou iOS/iPhone

Ak chcete odstrániť jeden kontakt na telegrame na vašom iPhone, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Vypnúť synchronizáciu: Odstránené kontakty sa môžu znova zobraziť, keď je synchronizácia povolená. OTVORENÉ na vašom iPhone.
 2. Klepnite na ikona (tri vodorovné čiary). potom vyberte na ľavom bočnom paneli.
 3. Pokračujte
 4. V “Kontakty” sekcia, prepnúť vypnuté.
 5. Vymazať históriu rozhovoru: Keď odstránite kontakt, rozhovor zostane. Otvorte chat s osobou, klepnite na (tri zvislé bodky) a vyberte
 6. Odstránenie kontaktu: Prejdite na v ľavom rohu spodnej ponuky.
 7. Klepnite na ikonu a nájdite kontakt, ktorý chcete odstrániť.
 8. Prejdite na stránku ich podrobností a klepnite na ich v pravom hornom rohu obrazovky.
 9. Vyberte si
 10. Ísť do v spodnej časti stránky s podrobnosťami.
 11. Potvrďte, že ich chcete odstrániť.

Ako odstrániť všetky kontakty v telegrame

Máte tiež možnosť vymazať všetky svoje telegramové kontakty naraz. Nedá sa odstrániť viacero kontaktov pomocou pracovnej plochy resp Webová aplikácia Telegram (K alebo Z), ale môžete ich odstrániť pomocou zariadenia Android alebo iOS/iPhone.

Čítať:  4 osvedčené kroky, ako sa stať prispievateľom pre významné publikácie v roku 2024

Odstránenie všetkých telegramových kontaktov pomocou systému Android

Ako už bolo spomenuté, webovú aplikáciu v telefóne nemôžete použiť na odstránenie všetkých kontaktov v telegrame, ale môžete použiť aplikáciu Android/Google Play.

 1. Vypnúť synchronizáciu: Odstránené kontakty sa môžu znova zobraziť, keď je synchronizácia povolená. Otvor a klepnite na (tri vodorovné čiary).
 2. Prejdite na na ľavom bočnom paneli.
 3. Pokračuj k
 4. V sekcii „Kontakty“ prepnite vypnuté.
 5. Vymazať históriu rozhovoru: Keď odstránite kontakt, rozhovor zostane. Otvorte chat s osobou, klepnite na (tri zvislé bodky) v pravom hornom rohu a vyberte
 6. Vymazať všetky kontakty: Otvoriť na vašom Androide.
 7. Klepnite na ikonu ikonu (tri vodorovné čiary) v ľavom hornom rohu aplikácie.
 8. Choďte na v ľavom menu.
 9. Pokračujte na možnosť.
 10. Prejdite na oddiele.
 11. Zakázať možnosť.

Týmto odstránite všetky svoje kontakty z aplikácie Android Telegram.

Ako vymazať všetky kontakty na telegrame pomocou iOS/iPhone

Ak chcete odstrániť viaceré alebo všetky kontakty zo zoznamu kontaktov v telegrame na vašom iPhone, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Vypnúť synchronizáciu: Odstránené kontakty sa môžu znova zobraziť, keď je synchronizácia povolená. OTVORENÉ na vašom iPhone.
 2. Klepnite na ikona (tri vodorovné čiary). potom vyberte na ľavom bočnom paneli.
 3. Pokračujte
 4. V “Kontakty” sekcia, prepnúť vypnuté.
 5. Vymazať históriu rozhovoru: Keď odstránite kontakt, rozhovor zostane. Otvorte chat s osobou, klepnite na (tri zvislé bodky) a vyberte
 6. Odstránenie kontaktu: Otvorte telegram na svojom iPhone, ak ste tak ešte neurobili.
 7. Klepnite na tri vodorovné čiary v ľavom hornom rohu a prejdite na nastavenie v ľavom menu.
 8. Pokračujte Súkromie a bezpečnosť.
 9. Prepnite na Odstrániť synchronizované kontakty prepínač.
Čítať:  Ako Nexfordská univerzita skrátila čas na podávanie správ o sociálnych médiách o 75 %

To je všetko. Teraz budú všetky vaše telegramové kontakty vymazané súčasne.

Odstráňte všetky nepotrebné kontakty z telegramu

Existuje viac spôsobov, ako odstrániť kontakty v telegrame, či už ich odstraňujete niekoľko alebo len jeden. Kontakty môžete odstrániť pomocou mobilných, počítačových alebo webových aplikácií, ale možnosti závisia od spôsobu, ktorý si vyberiete. Napríklad nemôžete odstrániť všetky kontakty telegramu vo webových aplikáciách (Z a K) alebo v aplikácii pre počítače, ale môžete to urobiť na mobilnom zariadení. Môžete dokonca zakázať možnosť synchronizácie telegramových kontaktov s telefónom, takže nebudete musieť odstraňovať rovnaké kontakty dvakrát.

Časté otázky o odstránení telegramového kontaktu

Aký je rozdiel medzi webovými aplikáciami Z a K Telegram?

V súčasnosti existujú dve verzie webovej aplikácie Telegram, respektíve známe ako Z a K. V apríli 2021 spoločnosť vytvorila dva vývojové tímy na vytvorenie dvoch samostatných webových aplikácií Telegram. Obaja sú stále aktívni aj dnes v roku 2023. Bola to súťažná obchodná akcia, aby sa zistilo, ktorý tím dodáva najlepšiu webovú aplikáciu. Účelom bolo motivovať konkurenčné prostredie a neskôr vybrať, ktorá z nich sa stane oficiálnou verziou. Aplikácie Telegram „Z“ a „K“ sú jedinečné a zahŕňajú rôzne navigácie, funkcie a procesy na správu a používanie vášho účtu.

Prečo sa v telegrame znova objavujú staré kontakty?

Možnosť Telegram Sync prepojí kontakty vášho zariadenia s aplikáciou. Ak odstránite kontakty v telegrame bez vypnutia jeho funkcie synchronizácie, znova sa objavia. Niektoré kontakty pred rokmi odstránili a pri preinštalovaní aplikácie ich znova videli. Tento scenár nastane, pretože synchronizácia je predvolene zapnutá pri inštalácii. Iná situácia je, keď niekto spustí aplikáciu a znova zapne možnosť synchronizácie, takže Telegram tieto odstránené kontakty znova synchronizuje.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE