Ako odstrániť všetky komentáre na Reddit

Reddit je najlepšia komunita na udržanie kroku s trendmi, hľadanie informácií, o ktorých ste si nikdy nemysleli, že ich potrebujete, a zdieľanie svojich názorov na široké spektrum tém. Na druhej strane je to tiež najlepšie miesto na to, aby ste sa dostali do plameňových vojen kvôli nezmyselným veciam a stretli sa so znalcami, s ktorými môže byť interakcia dosť nepríjemná. Možno ste vy sami boli jedným z týchto ľudí alebo ste už dávno povedali veci, na ktoré nie ste príliš hrdí.

Dobrou správou je, že ak je to tak, existuje spôsob, ako odstrániť všetky vaše komentáre. Zlou správou však je, že riešenie nemusí byť také jednoduché, ako si myslíte.

Reddit vám neumožňuje hromadné mazanie komentárov, takže ak chcete vymazať tabuľku, budete si musieť dať trochu práce. Našli sme niekoľko jednoduchých spôsobov, ako to dosiahnuť, takže ak máte záujem dozvedieť sa, ako odstrániť všetky svoje komentáre Reddit, postupujte podľa nášho sprievodcu nižšie.

Ako odstrániť všetky vaše komentáre na Reddit

Ako už bolo spomenuté, Reddit neponúka spôsob, ako odstrániť všetky vaše komentáre naraz, takže na vykonanie úlohy sa budete musieť uchýliť k iným metódam.

Našli sme dve možnosti, ktoré fungujú celkom dobre. Pomocou webového rozšírenia pre Chrome alebo vlastného skriptu budete môcť vymazať históriu komentárov a byť na ceste. Čítajte ďalej a dozviete sa, ako tieto metódy použiť pre seba.

Čítať:  Ako odstrániť návrhy na Instagrame

Používanie histórie Nuke Reddit

História Nuke Reddit je rozšírenie pre Chrome, ktoré robí presne to, čo názov napovedá. V niekoľkých krokoch môže byť všetko, čo ste kedy povedali na Reddite, navždy odstránené.

Na rozdiel od mnohých iných Rozšírenia pre Chrome, tento sám o sebe veľa nenarobí. Pred inštaláciou musíte nainštalovať aj Reddit Enhancement Suite (RES). Na rozdiel od Nuke Reddit History, RES nie je špecifické pre Chrome, takže si ho môžete nainštalovať do takmer akéhokoľvek komerčného prehliadača.

Po nainštalovaní RES prejdite do Internetového obchodu Chrome a vyhľadajte Nuke Reddit History.

Ak ste RES nainštalovali správne, jediné, čo musíte urobiť, je nainštalovať toto rozšírenie. Keď skončíte, odhláste sa z redizajnu Reddit, aby rozšírenie fungovalo správne.

Ak chcete získať prístup k svojim komentárom, prejdite na https://www.reddit.com/user/me/comments. Pod vašou karmou budete mať teraz novú Vymazať všetky moje komentáre tlačidlo. Kliknutím naň spustíte proces odstránenia.

Nuke Reddit History zmení všetky vaše komentáre na zamiešané reťazce náhodných znakov a potom ich jeden po druhom odstráni. To si vyžaduje, aby bola karta otvorená, kým nebude dokončená, takže sa uistite, že ju v žiadnom bode počas procesu nezavriete. Kým to bude pokračovať, Chrome môžete naďalej používať.

V závislosti od počtu komentárov, ako aj od rýchlosti vášho počítača a siete môže vymazanie histórie komentárov trvať niekoľko minút až niekoľko hodín.

Čítať:  Čo sú spätné odkazy Dofollow & Ako ich získať?

Ak uvažujete o odstránení svojho účtu, pred zatvorením účtu budete musieť odstrániť komentáre. Toto je jediný spôsob, ako odstrániť všetky stopy seba na Reddite. V opačnom prípade budú vaše komentáre stále dostupné pre kohokoľvek, hoci k nim nebude pripojené vaše používateľské meno.

Použite skript

Ak ste technicky zdatní a radi sa hráte so skriptami, je tu pre vás skvelá možnosť. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je nainštalovať správcu používateľských skriptov, napríklad Tampermonkey alebo Violentmonkey, v závislosti od prehliadača, ktorý používate.

Po nainštalovaní správcu používateľských skriptov môžete prehľadávať rôzne skripty a inštalovať ich do prehliadača. Webové stránky ako Greasy Fork majú širokú škálu skriptov vrátane tých, ktoré vám pomôžu odstrániť všetky vaše komentáre na Reddit.

Obrázok je len ilustračný.

Po nájdení správneho skriptu ho stačí nainštalovať a prejsť na Reddit. Skript by mal automaticky odstrániť celú vašu históriu.

Majte na pamäti, že história nebude vymazaná z databázy Reddit, pretože neexistuje spôsob, ako to urobiť sami. Napriek tomu bude z platformy odstránená, takže používatelia ich už nebudú môcť vidieť.

Záverečné slovo

Všetci sme povedali a napísali niektoré veci, ktoré ľutujeme, a platformy ako Reddit majú spôsob, ako túto našu stránku odhaliť. Ak je to aj váš prípad, teraz viete, čo s tým robiť. Vyššie uvedené možnosti tiež nie sú prvoradé a konečné.

Existuje viac metód, ale mnohé z pokročilých možností sa do značnej miery spoliehajú na kódovanie, čo môže byť viac problémov, ako stojí za to. Celkovo je oveľa jednoduchšie použiť rozšírenia a skripty na vymazanie všetkých dôkazov o vašej existencii na Reddite. Ak sa ich rozhodnete vyskúšať, neváhajte sa podeliť o svoje skúsenosti v sekcii komentárov.

Čítať:  Oprava zvukového vyhľadávania TikTok nefunguje alebo nezobrazuje žiadne výsledky

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE