Ako odstrániť všetky správy v Discord

Odstránenie správ na ľubovoľnej platforme je niekedy potrebné na uvoľnenie miesta, prebudovanie seba samého alebo odstránenie rokov neporiadku. Nesúlad nie je iný; niektorí používatelia sa v určitom okamihu cítia nútení vymazať všetky svoje správy. Hoci je to užitočné, Discord nemá rád, keď jeho používatelia vymazávajú správy. Ak porušíte pravidlá, môžete sa dostať do problémov s administrátormi platformy.

Ako odstrániť všetky správy v Discord

Roboty vám však môžu pomôcť hromadne odstrániť správy, ak ste vlastníkom servera alebo správcom. Niektorí môžu dokonca klonovať kanál a odstrániť všetky správy v procese. Existuje veľa možností, ale tu sa budeme zaoberať tými najobľúbenejšími a najvýkonnejšími.

Odstránenie všetkých priamych správ pomocou robotov

Žiaľ, Discord nám neposkytuje tie najpriamejšie možnosti na odstránenie všetkých správ. Nesúlad nielenže odrádza od takýchto pokusov, ale môže vás dostať aj do problémov. Používanie skriptov a iných metód vás môže dostať do horúcej vody. V najhoršom prípade môžete čeliť zrušeniu účtu.

vyhliadka Podmienky pre vývojárov Discord tu.

Discord odrádza od používania self-botov (používateľský účet, ktorý beží na tokene API). V súčasnosti chce Discord sledovať a označovať všetky roboty prostredníctvom všadeprítomného portálu pre vývojárov. Self-bot tieto pravidlá obchádza a umožňuje vám a akémukoľvek inému používateľovi zadávať požiadavky API a automatizovať mnohé úlohy.

Keďže auto-boty neprichádzajú do úvahy, existuje spôsob, ako hromadne odstrániť priame správy? Skrátka áno. Rozhranie API Discord vám umožňuje vytvárať požiadavky POST. Tieto požiadavky spúšťajú udalosť s názvom Hromadné odstránenie správ. Týmto spôsobom môžete hromadne odstraňovať priame správy, ale existuje dvojtýždňový limit. Táto požiadavka POST nemôže byť zacielená na správy staršie ako 14 dní.

Čítať:  Ako stiahnuť fotoalbum na Facebooku

Staršie správy však môžete zaradiť do frontu a odstrániť ich ručne. Je dôležité poznamenať, že Discord neumožňuje úplné odstránenie DM. Takže najlepšie urobíte, ak to budete robiť v malých dávkach a s prestávkami medzi reláciami. Potom sa vyhnete prípadným problémom s Discordom.

Uvedomte si, že ak máte históriu rozhovorov, ktorá zahŕňa niekoľko rokov a tisíce správ, môže chvíľu trvať, kým ju úplne odstránite. V sekcii FAQ budeme diskutovať o niektorých obmedzeniach odstraňovania správ v Discord.

Klonovať kanál

Jednou z jednoduchších metód na vymazanie všetkých správ v kanáli je vymazanie kanála. Možno však nebudete chcieť vytvoriť nový. Našťastie môžete naklonovať kanál na Discord a potom odstrániť pôvodný kanál a všetky jeho správy.

Tu je postup:

 1. Otvorte Discord a prejdite na server, ktorý je hostiteľom kanála.

 2. Kliknite pravým tlačidlom myši na kanál a vyberte Klonovať kanál.

 3. Vyberte názov svojho kanála (neskôr ho môžete znova zmeniť, takže pravdepodobne bude najlepšie názov mierne zmeniť, aby ste si ho nepomýlili s pôvodným kanálom).

 4. Ďalej prejdite na kanál nastavenie.

 5. Nakoniec odstráňte pôvodný kanál.

Odstránenie všetkých správ kanála pomocou robotov

Ak potrebujete odstrániť všetky správy v kanáli na serveri Discord, môžete použiť robota. Discord nemá žiadne problémy, pokiaľ ide o zbavenie sa správ na serveroch. Ak ho vlastníte, môžete podľa potreby odstrániť správy kanála.

Roboty majú obmedzenia, pokiaľ ide o veľkosť dávky. Niektoré dokážu naraz vymazať maximálne 100 správ, zatiaľ čo iné dokážu pokryť neuveriteľných 1 000 správ jediným príkazom. CleanChat Bot patrí do prvej skupiny a mocný MEE6 do druhej. Teraz prejdime k robotom a uvidíme, čo pre vás môžu urobiť.

Čítať:  Kto sú tvorcovia obsahu a ako s nimi spolupracovať?

Bot MEE6

Bot MEE6 je jednou z najvýkonnejších možností, ktoré máte k dispozícii, ak chcete vyčistiť kanály servera. Robot môže urobiť až 1 000 správ na akciu, hoci môžete zadať akékoľvek iné číslo.

Tento robot vám umožňuje vymazávať bez rozdielu alebo iba správy od konkrétnych používateľov. Výber je na vás a my načrtneme obe možnosti.

Ak chcete nainštalovať robot MEE6, musíte postupovať podľa týchto krokov:

Otvorte prehliadač na vybranom zariadení a vyhľadajte oficiálnu stránku bota MEE6. Malo by to byť medzi najlepšími výsledkami. Kliknite alebo klepnite na oficiálnu stránku.

 1. Ďalej by ste mali kliknúť alebo klepnúť na modré tlačidlo „Pridať do Discordu“. Samozrejme, môžete si nájsť čas a preskúmať, čo robot ponúka. V skutočnosti to odporúčame, ak je to vaša prvá inštalácia robota na váš Discord server.

 2. Stránka MEE6 otvorí kartu v novom okne. Dostanete súhrn žiadostí o povolenia, ktoré robot potrebuje, aby správne fungoval. Skontrolujte, či ste prihlásení do účtu, do ktorého chcete robota pridať, a prejdite na povolenia.

  +

  Teraz kliknite alebo klepnite na Povoliť tlačidlo v pravom dolnom rohu obrazovky.

 3. Uvidíte servery pridružené k vášmu účtu. Kliknite Nastaviť pod tou, kde chcete odstrániť správy.

 4. Tým sa otvorí ďalšie okno. Tu sa vás Discord opýta, či chcete bota pripojiť k tomuto konkrétnemu serveru.

  Ak ste si istí, kliknite alebo klepnite na ďalej tlačidlo. Ak nie, vyberte iný server z rozbaľovacieho zoznamu.

 5. Teraz Discord zobrazí úplný zoznam povolení, ktoré sa chystáte udeliť robotovi MEE6. Ak si niektorými nie ste istí, môžete ich začiarknutie zrušiť. Mali by ste však opustiť správca políčko zaškrtnuté.

 6. Po vykonaní príslušných výberov kliknite Povoliť.

 7. Discord vás potom požiada, aby ste potvrdili, že nie ste robot. Začiarknite políčko.

 8. Vo všeobecnom kanáli vášho servera dostanete správu, že sa objavilo „A wild MEE6“. Robota tiež uvidíte v zozname online členov na pravej strane okna Discord.

 9. Tento krok je voliteľný. Môžete ísť do Oficiálna stránka MEE6 spravovať nastavenia robota. Po autorizácii robota sa automaticky otvorí na novej karte. Malo by to vyzerať takto:

  Na stránke sa v pravom hornom rohu zobrazí váš názov Discord a vľavo názov vášho servera. Pod nimi uvidíte všetky nastavenia, ktoré môžete vyladiť. Keď budete spokojní, môžete sa vrátiť na svoj server a začať odstraňovať správy.

 10. Na vymazanie správ z kanála môžete použiť dva príkazy. Príkaz '!clear (number)' vymaže určený počet najnovších správ z kanála.

  Stlačte tlačidlo Zadajte alebo Odoslať vykonať príkaz. Tým sa odstráni iba posledná správa.

 11. Ak chcete odstrániť správy konkrétneho používateľa, mali by ste použiť „!jasný @[username]' príkaz. Tým sa vymaže posledných 100 správ používateľa.

Čítať:  7 najlepších alternatív Awario na rok 2024

Ak bude úspešný, uvidíte toto:

Pamätajte, že MEE6 môže vymazať iba správy za posledné dva týždne.

Mee6 nefunguje?

Mnoho používateľov sa pýtalo, prečo Mee6 nesleduje príkaz „!clear“. Našťastie jeden z našich serverov mal nedávno rovnaký problém. Nič sa nestalo, bez ohľadu na to, koľkokrát sme príkaz zadali do textového poľa. Dobrou správou je, že ide o skutočne jednoduchú opravu.

Ak chcete opraviť Mee6, postupujte takto:

Prejdite na webovú stránku Mee6 a prihláste sa tak, ako sme to urobili vyššie. Potom urobte toto:

 1. Vyberte server.

 2. Keď sa dostanete na informačný panel, posúvajte sa nadol, kým neuvidíte „Moderátor.'

 3. Prejdite úplne nadol na Príkazy a prepnite prepínač vedľa !Jasný.

Teraz môžete použiť príkaz '!clear'. Ak boli správy odoslané v priebehu posledných dvoch týždňov, Mee6 sa o ne postará za vás. Ak nie, Mee6 vám oznámi, že má obmedzenia.

Ďalšie často kladené otázky

V tejto časti sme zahrnuli ďalšie odpovede na vaše otázky.

Môžem odstrániť správy bez oprávnení správcu?

Stručne povedané, na mazanie správ potrebujete oprávnenia správcu. Roboty, ktoré môžu odstraňovať správy z kanálov, budú tak či onak žiadať o administrátorské práva. Ako bežný používateľ nemôžete odstraňovať správy zo servera. Môžete ich odstrániť zo svojej histórie, ale zostanú na serveroch Discordu.

Ak odstránim správu, zmizne aj pre iného používateľa?

Odstránením priamej správy alebo správ z vašej strany Discord ich neodstránite z profilu inej osoby. Discord neumožňuje svojim používateľom upravovať účty iných používateľov. Správy, ktoré odstránite zo svojho účtu, zostanú na serveroch Discordu a druhá osoba k nim bude mať prístup podľa vlastného uváženia.

Čítať:  TikTok po aktualizácii nefunguje? Opravy tu

Poskytuje Discord možnosť odstrániť všetky správy?

Discord nepodporuje natívne odstránenie všetkých správ. Boti to však môžu robiť vo veľkom množstve rôznych veľkostí. Niektorí roboti môžu dokonca klonovať kanál, čím eliminujú všetky správy v procese.

Ľahko odstráňte správy

Odstránenie všetkých správ z Discordu, aj keď je to možné, môže byť skľučujúca úloha. Na mazanie priamych správ nemôžete použiť robota, pretože to platforma neumožňuje. Správy kanála však môžete hromadne odstrániť pomocou robotov. Môžete dokonca klonovať kanály.

Podarilo sa vám vymazať všetky správy? Ktorý robot alebo roboty ste nainštalovali, aby vám pomohli vyčistiť servery a kanály? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE