Ako opraviť chybu bootloadera Zen 3002?

Kód chyby bootloadera Zen 3002 je spôsobený chybnou kompiláciou skriptu alebo nekompatibilným vstupným zariadením. Chybové kódy E3 nemusia nutne znamenať, že vaše zariadenie Zen je poškodené alebo poškodené.

Čítajte ďalej a zistite 5 spôsobov, ako môžete problém vyriešiť.

Vypnite a zapnite zariadenie

Je to jednoduchá technika a obvykle také chyby rieši. Ak chcete zapnúť zavádzač Zen a zapnúť ho, najskôr odpojte všetky napájania zariadenia odpojením od zdroja napájania.

Potom počkajte niekoľko minút, kým ho znova pripojíte. Ak chyba pretrváva, migrujte na iné opravy, ktoré sú uvedené nižšie.

Upgradujte na firmware 2.1.0-beta.47

Pokiaľ váš aktuálny firmware nie je aktualizovaný, je vhodné najprv skúsiť aktualizovať firmware na najnovšiu verziu.

Tu sú kroky na inováciu firmvéru na zariadení Zen:

  • Prvé stiahnutie Zen Studio verzia 1.2.1-beta.119.
  • Pripojte Zen k počítaču pomocou kábla micro USB a prejdite na Nástroje > Aktualizácia firmvéru.
  • Kliknite Áno pre potvrdenie upgradu.
  • Uvidíte a Neboli nájdené žiadne zariadenia správa na obrazovke. Podržte modré resetovacie tlačidlo na zadnej strane zariadenia, kým neuvidíte Zen Bootloader výzva na obrazovke.
  • Pokiaľ všetko pôjde správne, všimnete si to Kolektívne mysle Corus ZEN na obrazovke spolu so sériovým číslom a verziou firmvéru.
  • Potom kliknite na detekované zariadenie a dokončite aktualizáciu.
  • Upgrade bude trvať niekoľko sekúnd a po dokončení budú RGB LED diódy Zen blikať červeno, zeleno a modro. To znamená, že ste teraz pripravení začať používať Zen Studio. Pripojte mini USB kábel z počítača k bootloaderu Zen a upravte nastavenia, pozri Konfigurácia a GamePacks.
Čítať:  5 spôsobov, ako vytvoriť gify z akéhokoľvek videa na telefóne (Android, iOS)

Prejdite na verziu firmvéru 2.0.3-beta.105

Ak máte pocit, že najnovšia aktualizácia firmvéru spôsobuje problémy, môžete si stiahnuť firmvér na predchádzajúcu verziu.

Ak chcete prejsť na nižšiu verziu, budete musieť postupovať podľa rovnakých krokov uvedených v časti vyššie, ale namiesto výberu najnovšieho vyhľadajte firmware 2.0.3-beta.105 a potom ho nainštalujte kliknutím na firmware.

Zmeňte vstupné zariadenie

Ak sa chyba zobrazuje aj po úprave nastavenia firmvéru, mali by ste skontrolovať vstupné zariadenie. Niektoré vstupné zariadenia, ako je klávesnica alebo myš, nie sú so Zen kompatibilné. Takže sa buď prihláste u spoločnosti, alebo zmeňte vstupné zariadenie.

Vymeňte chybné zariadenie Zen

Ak si všimnete chybu 3002 na Zen bez pripojenia akéhokoľvek vstupného zariadenia alebo pomocou skriptov alebo GamePackov, potom je zariadenie chybné a mali by ste ho okamžite vrátiť alebo opraviť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE