Ako opraviť odznak vlákien Instagramu nezmizne

Ste jedným z mnohých používateľov novej aplikácie sociálnych médií Threads? Možno ste deaktivovali svoj účet Threads a očakávali ste, že odznak Threads z vášho životopisu na Instagrame zmizol, ale z nejakého dôvodu tam stále je.

Možno ste sa pokúsili ručne odstrániť odznak Threads, ale jednoducho to nezmizne.

Zdá sa, že veľa ďalších používateľov sa na to sťažuje a sú dosť frustrovaní z toho, že nemôžu odstrániť odznak Threads zo svojho životopisu na Instagrame.

Ak patríte do tejto kategórie ľudí, potom je tento článok určený práve vám. V tomto článku sa dozviete, ako opraviť vlákna Instagramu, odznak nezmizne. Dostanete sprievodcov krok za krokom, aby ste problém vyriešili za vás.

Tablet Obsahu

Čo je to odznak vlákien Instagramu?

Odznak Instagram Threads je odznak, ktorý sa objaví vo vašom životopise na Instagrame, keď si nastavíte účet Threads pomocou účtu Instagram.

Odznak obsahuje odkaz, ktorý okamžite nasmeruje používateľa na váš účet Threads, čo mu poskytuje jednoduchý prístup, aby vás mohol sledovať a prezerať si váš obsah v Threads.

Prirodzene, keď deaktivujete svoj účet Threads, očakáva sa, že odznak Threads vo vašom účte Instagram tiež zmizne, pretože už môže odkazovať na vaše vlákna.

Nie je to však tak, pretože mnohí používatelia sa sťažujú, že ich odznak Threads jednoducho nezmizne z ich stránky Instagram ani po deaktivácii alebo odhlásení z účtu Threads.

Odznak Ako opraviť vlákna Instagramu nezmizne

Ak váš odznak z vlákien Instagramu nezmizne, vyskúšajte nasledujúce opravy. Nasledujúce podrobné príručky vám pomôžu vyriešiť tento problém raz a navždy.

Oprava 1: Manuálne odstránenie odznaku vlákien

Ak ste sa ešte nepokúsili manuálne odstrániť odznak vlákien, môžete to skúsiť skrytím odznaku. Postupujte podľa pokynov nižšie a skryte odznak Threads vo svojom životopise na Instagrame.

Krok 1: Prejdite do svojho životopisu na Instagrame

Spustite Instagram a klepnutím na ikonu profilu v pravom dolnom rohu domovskej stránky otvorte svoju profilovú stránku.

Krok 2: Klepnite na svoj odznak vlákien

Pod vaším profilovým obrázkom a menom je k logu Threads pripojené jedinečné číslo. Toto je váš odznak vlákien Instagramu. Klepnutím naň pokračujte v skrývaní odznaku.

Čítať:  Kik Nové správy alebo rozhovory sa nezobrazujú [5 Fixes]

Krok 3: Skrytie odznaku:

Klepnutím na odznak Vlákna otvoríte stránku, ktorá vám ponúka možnosti buď zobraziť váš profil Vlákna, alebo Skryť odznak Vlákna. Klepnite na „Skryť odznak“

Klepnutím na „Odstrániť odznak“ potvrďte akciu. Všimnite si, že táto akcia je trvalá a odznak už potom nebude možné odkryť. V prípade, že táto oprava problém nevyrieši, vyskúšajte opravy uvedené nižšie.

Oprava 2: Znovu aktivujte svoj účet Threads, odstráňte odznak a deaktivujte

Ak ste deaktivovali svoje vlákna, ale stále vidíte svoj odznak Threads v životopise Instagramu, možno ho budete musieť znova aktivovať, aby tento proces fungoval. Po opätovnej aktivácii účtu odstráňte odznak z Instagramu a deaktivujte účet Threads. Postupujte podľa podrobného sprievodcu:

Krok 1: Prihláste sa do Threads pomocou svojho účtu Instagram

Ak chcete znova aktivovať svoj účet Threads, jednoducho si stiahnite aplikáciu Threads a prihláste sa pomocou svojho účtu Instagram.

Krok 2: Odstráňte odznak Threads zo svojho životopisu na Instagrame

Prejdite do svojho životopisu na Instagrame a odstráňte odznak Threads pod svojím menom. Odznak odstráňte podľa pokynov v oprave 1.

Krok 3: Deaktivujte svoj účet Threads

  1. Prejdite na stránku svojho profilu v aplikácii Threads.
  2. Otvorte ponuku profilu klepnutím na tlačidlo ponuky v pravom hornom rohu stránky profilu.

3. Na stránke ponuky klepnite na „Účet“

4. Klepnite na „Deaktivovať profil“

5. Klepnite na „Deaktivovať profil vlákien“

Čítať:  Ako často sa v roku 2024 vyskytuje počítačová kriminalita?

Po dokončení deaktivácie účtu Threads by ste už nemali mať problém, pretože odznak Threads vo vašom účte Instagram nadobro zmizne.

Oprava 3: Kontaktujte podporu pre vlákna

V prípade, že žiadna z vyššie uvedených opráv nefunguje, možno budete musieť využiť tím podpory pre vlákna ako poslednú možnosť.

Môžete ich kontaktovať pomocou ľubovoľného webového prehliadača podľa vášho výberu pomocou tohto odkazu “Podpora vlákien“.

Okrem toho. Threads tiež umožnil používateľom nahlásiť akékoľvek problémy, s ktorými sa môžu stretnúť pri používaní aplikácie. Ak chcete získať prístup k tejto funkcii, postupujte podľa pokynov nižšie.

Krok 1: Prejdite do profilu Threads

Otvorte Vlákna a klepnite na ikonu profilu v pravom dolnom rohu domovskej stránky. Ak chcete získať prístup k nastaveniam, klepnite na tlačidlo možností v pravom hornom rohu obrazovky.

Krok 2: Vyberte „Pomocník“

V zobrazenom zozname možností vyberte „Pomocník“. V sekcii pomocníka klepnite na „Nahlásiť problém“. V sekcii Pomocník je množstvo ďalších možností, ktoré vám môžu tiež pomôcť.

Možnosti, ako napríklad „Centrum pomoci“, vám môžu poskytnúť množstvo podrobných článkov a príručiek, ako vyriešiť rôzne problémy v aplikácii Threads.

Krok 3: Report to Threads

Po výbere možnosti „Nahlásiť problém“ sa zobrazí výzva s tromi možnosťami. Vyberte „Nahlásiť problém“. Nasledujúca stránka vás informuje o ďalšom kroku, ktorý sa chystáte vykonať vo svojej ponuke, aby ste nahlásili svoj problém.

Ak vám neprekáža, že vaša správa obsahuje informácie o vašom zariadení, účte a ďalšie podrobnosti, vyberte možnosť „Zahrnúť a pokračovať“. Ak si neželáte, aby boli vaše údaje zahrnuté v prehľade, vyberte možnosť „Nezahŕňať a pokračovať“.

Čítať:  Ako pridať odkaz do príspevku na LinkedIn

Na nasledujúcej stránke sa vám zobrazí rozhranie na popis problému, ktorému čelíte. Existujú aj možnosti na nahranie snímok obrazovky s problémom, ktorý potrebujete vyriešiť.

Zadajte svoj problém a po dokončení klepnite na „Odoslať“. Tím podpory pre vlákna by vás mal čoskoro kontaktovať s riešením.

Záver

Viacerí používatelia sa sťažovali, že ich odznak Instagram Threads jednoducho nezmizne. Tento článok hľadal spôsoby, ako tento problém vyriešiť.

Ak ste sa ocitli v tejto kategórii ľudí, dúfame, že vám tento článok veľmi pomohol.

Často kladené otázky

Ako odstránim odznak vlákna z Instagramu?

Ak chcete odstrániť svoj odznak Threads z Instagramu, prejdite do svojho životopisu Instagram a klepnite na odznak Threads. Ak chcete odstrániť odznak Vlákna, vyberte možnosť Skryť odznak. Upozorňujeme, že ide o nezvratnú akciu.

Ako odkryjete odznak vlákna na Instagrame?

Instagram odteraz neprijal žiadne opatrenie na obnovenie vášho odznaku Threads, keď sa skryjete. Proces skrývania vášho odznaku Threads je nezvratný.

Je odznak vlákien dočasný?

Instagram uviedol, že čoskoro sa pod vaším menom vo vašom životopise na Instagrame objaví iba číslo. Odznak sa po určitom čase nezobrazí s číslom.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE