Ako pingnúť vaše Apple Watch?

Apple je známy tým, že vstupuje do produktových kategórií av priebehu času ich úplne ovláda. To isté platí s priestorom pre chytré hodinky, pretože Apple Watch sú jedny z najpredávanejších šikovných hodiniek, ktoré kedy boli vydané, a navyše sú to skvelé zariadenia, ktoré fungujú ako spoločník vášho telefónu a niekedy ho dokonca úplne nahrádzajú.

Jednou nevýhodou takého malého zariadenia je však to, že sa môže ľahko stratiť. Apple Watch nie sú práve lacné, takže strata jedného by prirodzene naštvala každého. Našťastie sa v takýchto situáciách môže hodiť sieť Find My od Apple. V tomto článku hovoríme o tom, ako môžete ping na Apple Watch pomocou vášho iPhone.

Ping na vaše Apple Watch

Ping na Apple Watch z iPhonu je otázkou niekoľkých kliknutí. Tu je to, čo musíte urobiť.

  • Otvorte na svojom iPhone aplikáciu Nájsť a prejdite na Zariadenie tab.
  • Kliknite na svoje Apple Watch pod zoznamom zariadení.
  • Kliknite Prehrať zvuk.

Akonáhle kliknete na Prehrať zvuk Pokiaľ sú hodinky Apple Watch blízko, mali by začať vyzváňať a upozorniť vás na svoju polohu. Pokiaľ tomu tak nie je, stále môžete na mape vidieť poslednú známu polohu hodiniek a sledovať ju. Akonáhle to nájdete, môžete kliknúť na Zavrhnúť tlačidlo v aplikácii Nájsť pre zastavenie zvuku.

Čítať:  3 spôsoby sledovania stavu v reálnom čase, času príchodu indických vlakov

Problémy, ktorým môžete čeliť pri pingovaní na Apple Watch

Majte na pamäti, že rovnako ako každý iný softvér nie je aplikácia Find My dokonalá a môže z času na čas naraziť na chyby alebo závady. V prípade, že nepočujete zvonenie Apple Watch alebo sa nezobrazujú vo vašej aplikácii Nájsť, uistite sa, že

  • Spárujte svoj iPhone a Apple Watch
  • Získajte obe zariadenia na rovnakom účte iCloud
  • Aktivujte funkciu Nájsť môj iPhone a Nájsť moje Apple Watch
  • Uistite sa, že obe zariadenia majú pripojenie k sieti (mobilné alebo WiFi)

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE