Ako posielať správy Instagram DM z počítača (PC, Mac, Laptop) v roku 2024

Ako DM na Instagrame z počítača

Instagram je predovšetkým o zdieľaní videí a fotografií, no svojim používateľom umožňuje aj súkromne kontaktovať ľudí formou priamej správy.

Funkciu priamej správy môžete použiť na mobilnom zariadení a počítači, čo znamená, že si ju môžete vziať kamkoľvek pôjdete.

Instagram nedávno zaviedol funkciu online stavu, takže môžete vidieť, kto je momentálne online a kto je offline.

Funguje to podobne ako na Facebooku, takže vidíte, kto je momentálne k dispozícii na správu.

S funkciami, ktoré sa takto neustále zavádzajú, si Instagram udržiava status jednej z najpopulárnejších aplikácií na zdieľanie sociálnych médií na svete.

Ak si chcete začať vymieňať správy s niekým na Instagrame, musíte mu najprv poslať správu. Ak vás chce niekto osloviť, môže urobiť to isté.

Priama správa je funkcia Instagramu, ktorá umožňuje ľuďom posielať si súkromné ​​správy. Môžu tiež posielať videá, odkazy a fotografie. Môžu dokonca uskutočňovať videohovory.

V tomto článku budeme hovoriť o tom, ako posielať správy na Instagrame prostredníctvom počítača v porovnaní s aplikáciou Instagram. Poďme sa ponoriť.

Ako posielať správy Instagram DM z počítača

Odoslanie správy na Instagram cez aplikáciu Instagram je celkom jednoduché a nebude to trvať dlho. Len niekoľkými kliknutiami môžete byť na dobrej ceste k chatovaniu s najbližšími.

 • Otvorte aplikáciu Instagram. V hornej časti vašej domovskej stránky vpravo uvidíte ikonu, ktorá vyzerá ako lietadlo. Vyberte toto.
 • Uvidíte stránku, ktorá sa nazýva „priama“. Toto je vaša stránka s priamou správou. Tu môžete niekomu poslať súkromnú správu alebo môžete poslať jednu správu viacerým ľuďom. S druhou možnosťou to môžete urobiť iba s ľuďmi, ktorých už na Instagrame sledujete.
Čítať:  Ako nájsť archivované rozhovory v telegrame
priama-správa-1
 • Ak chcete niekomu poslať súkromnú správu, zadajte používateľské meno osoby do vyhľadávacieho panela v hornej časti. Keď nájdete osobu, ktorej chcete poslať správu, napíšte správu do textového poľa a potom vyberte „odoslať“.
užívateľské meno
 • Vyberte tlačidlo plus a prejdite nadol, aby ste našli ďalších ľudí, ktorým chcete poslať správu.
zoznam osôb

Môžete tiež zadať používateľské meno niekoho do vyhľadávacieho panela, ak ho poznáte.

užívateľské meno-2
 • Ak chcete vytvoriť skupinový rozhovor, pridajte do správy vybratých príjemcov. Ak chcete, môžete četovú skupinu aj pomenovať, ale nemusíte.
skupinový chat
 • Budete tak môcť vidieť, či si niekto vašu správu prečítal, či dostal vašu správu, alebo či si ju ešte ani nemal možnosť pozrieť.
testovacia správa

Ako posielať správy na Instagram cez počítač

V súčasnosti väčšina ľudí uprednostňuje používanie aplikácie Instagram namiesto toho, aby ju používali na pracovnej ploche. Z nejakého dôvodu však môže byť pre vás pohodlnejšie posielať správy ľuďom pomocou pracovnej plochy a klávesnice.

Ďalším dôvodom, prečo by ste mohli chcieť používať Instagram prostredníctvom počítača, je, že v práci možno nemáte prístup k telefónu. Samozrejme, neschvaľujeme, že v práci trávite čas na Instagrame, no aj tak to stojí za zmienku.

Existuje niekoľko možností, ktoré vám pomôžu posielať správy cez Instagram na vašej pracovnej ploche, a to sú Instagram pre Windows 10 a BlueStacks. Aby ste mohli posielať správy cez Instagram na vašom počítači, budete si musieť stiahnuť jeden z nich.

Čítať:  21 najlepších služieb vytvárania odkazov v roku 2024 (Niche Edits & Guest Posts)

Ako posielať správy na Instagram cez váš počítač pomocou Instagramu pre Windows 10

 • Navštívte obchod Windows a vyberte aplikáciu Instagram pre Windows.
 • Nainštalujte softvér do počítača.
 • Prístup k aplikácii. Vyberte ikonu DM, aby ste mohli niekomu poslať priamu správu. Kedykoľvek budete potrebovať skontrolovať svoje správy, môžete sa vrátiť k tejto ikone a vybrať ju.

Ako poslať správu na Instagram cez váš počítač pomocou BlueStacks

 • Stiahnite si BlueStacks z oficiálnej webovej stránky a nainštalujte ho do svojho počítača.
BlueStacks
 • Po dokončení inštalácie vyberte možnosť „Dokončiť“.
 • Zobrazí sa uvítacia obrazovka. Vyberte tlačidlo so šípkou doprava.
 • Budete musieť zadať informácie o svojom účte Google. Dokončite nastavenie a vyberte „hľadať“.
 • Do vyhľadávacieho panela vložte „Instagram“. Zobrazí sa ikona aplikácie. Vyberte túto možnosť a budete presmerovaní do Obchodu Play, kde si môžete aplikáciu stiahnuť.
 • Nainštalujte si aplikáciu Instagram.
 • Po nainštalovaní aplikácie ju spustite a zadajte svoje prihlasovacie údaje na Instagram.
 • Aplikácia Instagram sa otvorí na vašej ploche a môžete ju ihneď začať používať. Výberom ikony šípky prejdete na svoje správy.

Takže, tu to máte; niekoľko jednoduchých, ľahkých a užitočných spôsobov posielania správ ľuďom na vašom počítači. Ak ste vždy premýšľali, ako to môžete urobiť, teraz to viete.

Áno, väčšinu času budete pravdepodobne na svojom instagramovom profile cez aplikáciu Instagram, no niekedy ju z rôznych dôvodov budete musieť použiť cez pracovnú plochu.

Čítať:  Ako vytvoriť IT rozpočet na rok 2024

Od plnohodnotnej klávesnice po väčšiu obrazovku, priame posielanie správ ľuďom cez váš počítač je pohodlné a užitočné, rovnako ako nákup sledovateľov na Instagrame. Veľa štastia!

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE