Ako používať moju AI v Snapchate

Aplikácie sociálnych médií ako Snapchat sú teraz súčasťou pretekov o integráciu umelej inteligencie do ich systému. Nový chatbot Snapchat s názvom My AI je jedným z takýchto nástrojov, ktorý dokáže veľa vecí. Moja AI je super zábavná a ľahko sa používa, od plánovania jedál cez zdieľanie nápadov na darčeky až po rozprávanie vtipov.

Ako používať moju AI v Snapchate

Tento článok obsahuje podrobné pokyny, ako aktivovať a používať tento nástroj AI vo svojom účte Snapchat.

Ako používať moju AI

V súčasnosti je priateľský a experimentálny chatbot platformy dostupný iba pre predplatiteľov Snapchat+. Ak nie ste predplatiteľom Snapchat+, zvážte, či sa ním nestanete, ak chcete používať túto novú funkciu AI.

Poznámka: Snapchat+ je k dispozícii pre zariadenia iPhone a Android. Stojí 3,99 $ mesačne a umožňuje prístup k pokročilým funkciám, ako je dlhšia doba platnosti príbehu, farebné okraje fotoaparátu, vlastné zvuky upozornení a ďalšie.

Pre predplatiteľov Snapchat+ je nástroj Moja AI predvolene zapnutý. Na prístup k nej stačí otvoriť obrazovku rozhovoru. Postupujte podľa pokynov nižšie:

 1. Otvorte na svojom zariadení aplikáciu Snapchat iPhone alebo Android.
 2. Potiahnite prstom doprava z obrazovky fotoaparátu.
 3. Vyskúšajte nástroj Moja AI odoslaním textu, otázky alebo úlohy.

Ak ste sa práve prihlásili na odber Snapchat+ na účely používania tohto nástroja, možno budete musieť počkať niekoľko hodín, kým sa na obrazovke rozhovoru zobrazí Moja AI. Po inštalácii bude k dispozícii ako pripnutá konverzácia v hornej časti obrazovky rozhovoru.

Čítať:  Čo sú to prichádzajúce odkazy a ako vám pomáhajú?

Ako dlho sú moje interakcie AI uložené?

Moje interakcie AI nevypršia. Budú uložené vo vašej doručenej pošte Snapchat, kým ich neodstránite. Ak však chcete čo najlepšie využiť výhody prispôsobenia nástroja, možno budete chcieť ponechať minulé správy. Pomôže to My AI dozvedieť sa viac o vašich preferenciách.

Odstránenie mojich údajov AI

Snapchat+ vám umožňuje skryť správy, ktoré ste odoslali do My AI do 24 hodín. Históriu rozhovoru môžete navyše odstrániť podľa nasledujúcich krokov:

 1. Kliknite na svoj Ikona profilu z vášho informačného kanála Snapchat.
 2. Klepnite na ikonu Ikona ozubeného kolieska a otvorte nastavenie.
 3. Prejdite na Ochrana osobných údajov.
 4. Vyberte Vyčistiť dáta.
 5. Stlačte tlačidlo Vymazať moje otázky chatu AI.
 6. Potvrďte svoju akciu.

Alternatívne kroky na odstránenie chatu My AI:

 1. Stlačte tlačidlo Ikona profilu v aplikácii Snapchat.
 2. Klepnite na ikonu Ikona ozubeného kolieska a otvorte nastavenie.
 3. Prejdite na Akcie účtu.
 4. Hit Vymazať moje otázky chatu AI.
 5. Potvrďte.

Odosielanie spätnej väzby pre moju AI

Moja AI je stále v počiatočnom štádiu vývoja. Môže ponúkať čiastočné alebo zaujaté odpovede a niekedy by ste sa nemali spoliehať na jeho rady. Spoločnosť uviedla, že nástroj je náchylný na halucinácie a že používatelia ho môžu oklamať, aby povedal čokoľvek.

Odoslanie spätnej väzby je dobrý spôsob, ako dať vývojárom vedieť o nezrovnalostiach alebo chybách. Pomáha tiež prispôsobiť zážitok vašim potrebám.

Spätnú väzbu môžete tímu vývojárov odoslať podľa nasledujúcich jednoduchých krokov:

 1. Otvorte chat s robotom.
 2. Dlho stlačte akúkoľvek odpoveď od robota.
 3. Stlačte tlačidlo Odoslať spätnú väzbu.
 4. Podeľte sa o to, čo by ste na tejto odpovedi alebo celkovom zážitku chceli zlepšiť.

Ako odopnúť moju AI z kanála rozhovoru

Ak Moju AI nepotrebujete alebo chcete obmedziť jej používanie, môžete ju odopnúť z informačného kanála rozhovoru. Postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Otvor tvoj Snapchat aplikácie.
 2. Choďte na Snapchat+ manažérsky systém.
 3. Vypnite prepínač vedľa Moja AI.
Čítať:  Ako funguje doprava cez Facebook Marketplace

Upozorňujeme, že vykonaním týchto krokov neodstránite nástroj z obrazovky rozhovoru. Ak chcete odstrániť My AI zo sekcie Chat, postupujte takto:

 1. Otvorte obrazovku rozhovoru potiahnutím prstom doprava z obrazovky fotoaparátu.
 2. Stlačte a podržte Moja AI nástroj.
 3. Hit Nastavenia chatu.
 4. Vyberte Vymazať z kanála rozhovoru.

Prípadne môžete postupovať podľa nasledujúcich krokov:

 1. Kliknite na svoj Ikona profilu z vášho informačného kanála Snapchat.
 2. Ísť do nastavenie.
 3. Prejdite na Ochrana osobných údajov oddiele.
 4. Hit Vyčistiť dáta.
 5. Stlačte tlačidlo Vymazať konverzácie.
 6. Vyberte X vedľa nástroja AI, aby ste ho odstránili z informačného kanála rozhovoru.

Čo dokáže moja AI?

Moja AI je váš osobný pomocník. Rozhovor s robotom sa nelíši od četovania s akýmkoľvek iným priateľom, ktorého máte na Speechify. Môžete požiadať robota o radu, získať nápady na darčeky, naplánovať jedlo, navrhnúť nápady na aktivity a ďalšie.

Robotovi My AI môžete dať vlastný názov alebo prispôsobiť jeho tapetu chatu, podobne ako u akéhokoľvek iného používateľa Snapchat. Moja AI funguje tým lepšie, čím viac ju používate. Spôsob, akým je aplikácia zostavená, umožňuje robotovi pripraviť relevantnejšie odpovede na základe vašich potrieb a preferencií.

Moja AI vás môže určitým spôsobom spojiť s ľuďmi, na ktorých vám záleží, odpovedaním na otázky a zdieľaním nápadov.

Moja AI je tiež celkom dobrá vo vtipoch a môže ponúknuť odporúčania hier na platforme; stále sa ich však nemôže zúčastniť. Niektoré textové hry, ktoré môžete hrať s robotom v rámci chatu, zahŕňajú drobnosti, 21 otázok a pravdu a odvahu.

Ako sa zdieľajú moje údaje AI?

Moja AI používa vaše interakcie s robotom ako hlavný zdroj údajov. Pamätá si aj vašu polohu podľa mesta. Tieto údaje sa používajú na zlepšenie vášho zážitku s aplikáciou alebo inými produktmi Snap (najmä s reklamami), aby sa vytvorilo prispôsobenejšie prostredie.

Čítať:  Ako odstrániť všetky DM na Snapchat

Bude moja AI bezplatná?

Nepredplatitelia sa často pýtajú, či bude nástroj My AI dostupný pre všetkých používateľov Snapchatu. Cieľom spoločnosti je podľa generálneho riaditeľa Evana Spiegela sprístupniť My AI pre všetkých používateľov.

Rozdiel medzi ChatGPT a mojou AI

Moju AI prináša do Snapchatu Open AI a ich slávny nástroj ChatGPT. Integrácia ChatGPT do Snapchatu umožňuje preskúmať jeden z najpopulárnejších trendových nástrojov AI na trhu za cenu predplatného Snapchat.

Možno ste mali možnosť vyskúšať nástroj ChatGPT. Ak áno, uvedomte si, že Moja AI nemá rovnaké funkcie ako ChatGPT. Nástroj Snapchat používa rovnakú technológiu, ale je obmedzenejší pri poskytovaní odpovedí.

Nástroj My AI dodržiava pokyny pre bezpečnosť a dôveru Snapchatu a nemôže poskytovať odpovede zahŕňajúce nadávky, sexuálne explicitný obsah alebo politiku. Moja AI tiež nepíše akademické eseje.

Ďalším hlavným rozdielom je, že My AI zaobchádza s nástrojom ako s osobou. Nástroj má svoju vlastnú profilovú stránku ako každý iný používateľ aplikácie. Myšlienkou My AI je stať sa novým priateľom vo vašom zozname Snapchat, s ktorým sa môžete baviť. Nemá to byť váš vyhľadávač.

Rýchlosť je dôležitou výhodou My AI. Zatiaľ čo ChatGPT trvá niekoľko sekúnd, kým vygeneruje odpoveď, moja AI to urobí mihnutím oka.

Spoločnosť denne dolaďuje moju AI na základe odpovedí a spätnej väzby od používateľov. Nástroj bude oveľa viac orientovaný na platformu sociálnych médií ako ChatGPT, ktorý má široké využitie.

Širší rozsah prípadov použitia ChatGPT z neho robí pokročilejšiu funkciu vhodnú na osobné aj komerčné použitie. Moja AI je na druhej strane navrhnutá len na osobné použitie.

FAQ

Čo je moja AI na Snapchate?

My AI je nový chatbot s umelou inteligenciou dostupný pre používateľov Snapchat+. Robot používa nástroj ChatGPT na zábavu používateľov, odpovedanie na otázky, plánovanie výletov a poskytovanie rád. Tento nástroj je však stále vo vývoji a jeho odpovede netreba brať ako nominálnu hodnotu.

Čítať:  Ako odstrániť repost na TikTok

Existuje AI na Snapchate?

Áno, na Snapchate je AI. Platforma nedávno predstavila nový nástroj AI s názvom My AI. Nástroj My AI je založený na ChatGPT Open AI a slúži ako fiktívny spoločník Snapchat. Môžete mu klásť otázky, získať priateľské rady a nápady na recepty alebo hrať hry založené na slove.

Ako získať moju AI na Snapchat?

Funkcia My AI je štandardne dostupná pre používateľov Snapchat+. Ak ste tak ešte neurobili, prihláste sa na odber predplatného a nástroj Moja AI nájdete, keď v aplikácii pre iOS alebo Android potiahnete prstom doprava z obrazovky Fotoaparát.

Je moja AI bezplatná?

Moja AI je vstavaná funkcia dostupná pre všetkých predplatiteľov Snapchat+. Predplatné Snapchat+ stojí 3,99 $ mesačne a zahŕňa prístup k mnohým ďalším pokročilým funkciám platformy. Ako predplatiteľ služby Snapchat+ nemusíte za používanie My AI platiť navyše.

Užívajte si výhody My AI

Moja AI patrí pravdepodobne medzi najúžasnejšie prírastky do zoznamu funkcií Snapchat+. Ponúka úplne nový používateľský zážitok, ktorý dokáže riešiť problémy, zdieľať nápady, plánovať udalosti a rôzne iné veci. Avšak, rovnako ako pri iných inteligentných nástrojoch online, používajte My AI s mierou. Pamätajte, že nástroj je stále v režime vývojára a že jeho odpovede môžu byť niekedy skreslené.

Dúfajme, že vyššie uvedené kroky odpovedali na všetky vaše otázky o tom, ako používať My AI na Snapchate. Ako zatiaľ zháňate nový nástroj? Aké sú niektoré prípady použitia nástroja, ktorý ste vyskúšali? Podeľte sa o svoje myšlienky a skúsenosti v sekcii komentárov nižšie.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE