Ako používať Sezzle na Amazone v roku 2024?

Ak nakupujete online, pravdepodobne ste mali otázku „Ako používať Sezzle na Amazone“. Nebojte sa, pretože v tomto článku na to odpovieme.

Ste častým nakupujúcim na Amazone? S najväčšou pravdepodobnosťou áno. Nakupovať na Amazone je veľmi jednoduché a bezproblémové, nech ste kdekoľvek. Amazon akceptuje rôzne spôsoby platby, ktoré môžete použiť na zaplatenie svojich nákupov. však niekedy nemáte dostatok peňazí na zaplatenie nákupu, ktorý chcete urobiť. Čo ak vám poviem, že existujú služby ako Sezzle, ktoré vám pomôžu zaplatiť za tie nákupy. Takže, čo je Sezzle a ako používať Sezzle na Amazone?

Sezzle je finančná služba, ktorú môžete využiť Kúpiť teraz a zaplatiť neskôr. Spoločnosť Sezzle sa spojila s mnohými spoločnosťami, aby umožnila svojim používateľom zaplatiť neskôr za položky, ktoré si kúpia dnes. Bohužiaľ, Amazon neprijíma Sezzle. Áno, to je sklamanie. Ale čo keby som vám povedal, že Sezzle ponúka službu, ktorú môžete použiť na Amazone na vyriešenie tohto problému.

Existujú aj iné spôsoby, ktoré môžete použiť na dosiahnutie rovnakého cieľa, a to platiť neskôr za aktuálne nákupy. Poďme teda priamo k otázke „Ako používať Sezzle na Amazone?“ a získajte nejaké riešenia, aby ste si tú vec mohli rýchlo kúpiť.

Ako používať Sezzle na Amazone?

Sezzle má dva typy účtov, Štandardné účty a prémiové účty. Štandardný účet vám môže poskytnúť prístup k mnohým značkám, kde môžete použiť aplikáciu ako spôsob platby. Na druhej strane, Sezzle premium vám umožní prístup k viacerým značkám a tiež vám umožňuje objednať a Virtuálna karta Sezzle ktoré môžete použiť na zaplatenie za zakúpený tovar.

V Amazone nemôžete používať účty Sezzle ako spôsob platby. Na platbu však môžete použiť virtuálnu kartu Sezzle. Takže, ak chcete kúpte si niečo na Amazone pomocou Sezzle, upgradujte svoj účet Sezzle na Premium, získajte virtuálnu kartu, a použiť ho na zaplatenie položiek.

Čítať:  Definitívny sprievodca Omnikanálovým marketingom v roku 2024

Môžete použiť iné riešenia na nákup a zaplatiť neskôr na Amazone okrem Sezzle.

Napríklad Amazon v rôznych krajinách ponúka mnohým svojim používateľom možnosť Kúpiť teraz a zaplatiť neskôr. Najprv musíte skontrolovať, či je k dispozícii vo vašej krajine alebo nie. Napríklad v Indii, Amazon ponúka BNPL pre svojich zákazníkov volal Amazon Pay neskôr. Ak ste v Indii, môžete mať nárok na túto službu. Amazon má svoje možnosť mesačnej splátky ktoré môžete použiť pre určité produkty, ak máte nárok v USA.

Sezzle spolupracuje s niekoľkými značkami a obchodmi, prostredníctvom ktorých môžu zákazníci nakupovať produkty a používať Sezzle na platby. V Amazone sa rôzne značky spojili so spoločnosťou Sezzle a predávajú priamo prostredníctvom svojich webových stránok. Na tento účel musíte najprv zistiť, či je značka v partnerstve so spoločnosťou Sezzle, a ak áno, môžete nakupujte priamo od nich pomocou štandardného účtu Sezzle z ich webovej stránky.

Okrem Sezzle ponúkajú takéto služby aj iné platformy, ktoré môžete využiť namiesto Sezzle. GoCardless, PayPal Credit, Affirm, Klarna, Afterpay, ViaBill, Splitit, FuturePay atď., sú príklady. Môžete sa zaregistrovať do týchto služieb a používať ich na Amazone.

Uviedli sme teda niekoľko riešení, ako používať Sezzle na Amazone:

  1. Použite virtuálnu kartu Sezzle na Amazone
  2. Nakupujte od značky priamo pomocou Sezzle
  3. Použite možnosť mesačnej platby Amazon
  4. Používajte ďalšie služby BNPL na Amazone

Použite Sezzle Virtual Card na Amazone

Aj keď nemôžete použiť účet Sezzle na nákup priamo od Amazonu, teraz môžete použiť Virtuálne karty Sezzle nakupovať na Amazone. Musíte byť prémiovým používateľom Sezzle so Sezzle virtuálnu kartu na používanie Sezzle na Amazone.

Ak chcete získať virtuálnu kartu Sezzle na použitie na Amazone, postupujte podľa krokov nižšie.

Krok 1: Otvorte webovú stránku Sezzle a kliknite na „Registrácia v službe Shopper“.

Krok 2: Ak chcete vytvoriť účet Sezzle, zadajte svoje meno, adresu a heslo.

Krok 3: Ísť do účty a Kliknite na Spôsoby platby.

Svoj bankový účet môžete pripojiť tu alebo to môžete urobiť pri zriaďovaní prémiového účtu Sezzle vopred.

Krok 4: Kliknite na tlačidlo Pripojiť sa, aby ste sa dostali v ľavom hornom rohu obrazovky.

Krok 5: Kliknite Ako sa pripojiť

Čítať:  [4 Reasons and 5 Fixes] Prečo strácam toľko sledovateľov na Instagrame?

Krok 6: Teraz kliknite na tlačidlo ‘Prepojte svoj bežný účet a nastavte ho ako primárny.’

Krok 7: Kliknite Okamžité prepojenie rýchlo prepojiť svoj bankový účet.

Krok 8: Teraz sa otvorí dialógové okno na pripojenie bankového účtu pomocou Plaid. Kliknite na Pokračovať.

Krok 9: Vyberte si banku a poskytnite svoje bankové poverenia. Do vášho telefónu odošle overovací kód a musíte ho zadať na obrazovke.

Potom sa vaša banka pripojí k vášmu účtu Sezzle Premium, musíte si nastaviť predvoľby nákupu a poskytnúť svoje SSN. V prípade nových účtov vám spoločnosť Sezzle nesmie dovoliť kúpiť viac ako jednu položku pred jej zaplatením. Virtuálna karta sa zobrazí v ľavej dolnej časti domovskej obrazovky.

Teraz môžete tento virtuálny CAD použiť na Amazone. Svoj limit výdavkov môžete skontrolovať aj kliknutím na „Skontrolujte spotrebu energie.’

Nakupujte od značky priamo pomocou Sezzle

Okrem používania virtuálnych kariet Sezzle môžete tiež nákup priamo od značiek. Aj keď to závisí od toho, či spoločnosť Sezzle uzavrela partnerstvo so značkou, od ktorej sa pokúšate kúpiť.

Môžeš pozrite si zoznam partnerskej značky Sezzle odtiaľto. Keď ste si istí, že vaša značka je na zozname, môžete jednoducho navštíviť ich webovú stránku a objednať si produkt odtiaľ.

Prečítajte si tiež: Aké obchody akceptujú Sezzle

Po zadaní objednávky na webovej stránke značky vyberte Sezzle ako spôsob platby na stránke pokladne. Potom sa otvorí Sezzle a požiada vás o prihlásenie. Po dokončení prihlásenia Amazon potvrdí vašu objednávkua nákup sa uskutoční. Tu je neoficiálna metóda, ako ľahko používať Sezzle na Amazone.

Použite možnosť mesačných platieb Amazon/BNPL

Amazon tiež umožňuje svojim dlhoročným používateľom využívať svoju službu tzv „Plán mesačných platieb Amazon.“ Hoci je táto služba poskytovaná len vybraným zákazníkom a produktom, možno sa to nikdy nedozviete.

Môžete skontrolovať, či je produkt, ktorý chcete kúpiť nárok na mesačné platby alebo nie na stránke produktu. Keď ste si istí, že produkt spĺňa podmienky, môžete si na stránke pokladne vybrať mesačnú platbu. Ak je váš účet Amazon vhodný, aplikácia vás úspešne presmeruje na stránku, kde môžete nakonfigurovať svoj platobný plán. Akonáhle budete mať nakonfigurovaný plán platieb, môžete zadať objednávku. Týmto spôsobom môžete používať mesačné platby Amazon namiesto toho, aby ste vedeli, ako používať Sezzle na Amazone.

Čítať:  21 spôsobov, ako dostať zaplatené za ničnerobenie

nedávno Amazon sa spojil so spoločnosťou Affirm nechať svojich používateľov platiť v systéme BNPL. Takže teraz môžu americkí zákazníci používať Affirm na platenie za produkty Amazonu. Hoci táto služba potrebuje mäkkú kontrolu kreditu používateľa predtým, ako získate nárok na ňu.

Aj keď odpoveď na otázku, ako používať Sezzle na Amazone, je „Nie“, pre indických nakupujúcich môže existovať lepšia možnosť. ak ste v Indii, môžete použiť Amazon Pay neskôr možnosť, ktorá je ústretovejšia a dostupná pre viac zákazníkov v Indii.

Používajte ďalšie služby BNPL na Amazone

Existujú aj ďalšie služby BNPL, ktoré môžete použiť na Amazone. Napríklad Amazon sa spojil so spoločnosťou Affirm s cieľom poskytovať služby BNPL na vybraných trhoch. Môžete použiť Affirm na využitie tejto služby na Amazone, aj keď nemôžete prísť na to, ako oficiálne používať Sezzle na Amazone.

Na nákup produktov od Amazonu možno použiť aj ďalšie služby BNPL, ako napríklad Sezzle.

Sezzle: Stručný prehľad

Buy Now Pay Later, tiež známy ako schéma BNPL, je novou vlnou na maloobchodnom trhu. Niekoľko spoločností ako Apple, Walmart a Target používa túto schému na prilákanie zákazníkov do svojich obchodov, tj online alebo offline.

V BNPL je niekoľko hráčov sprostredkovateľom medzi maloobchodnými gigantmi a zákazníkmi, čo im umožňuje zaplatiť nákup na splátky bez úrokov. To pomáha maloobchodnému trhu aj zákazníkom vytvárať dopyt a platiť za nákupy.

Sezzle je jedným z hlavných hráčov v tomto finančnom sektore BNPL. Umožňuje používateľom vytvárať účty pomocou Sezzle a overovať ich. Po prvé, používatelia musia pridať svoje informácie KYC a mať nárok na službu. Potom môžu pomocou účtu platiť za nákupy v niekoľkých obchodoch, ktoré sú partnermi spoločnosti Sezzle.

Platby môžete realizovať v splátkach, resp viac úspešných platieb, ktoré používateľ má, sa kreditný limit zvyšuje. Okrem štandardného účtu ponúka Sezzle prémiový účet, kde si používatelia môžu predplatiť a nastaviť virtuálnu kartu. Prémiový účet dáva aj užívateľovi prístup k viacerým obchodom, ktoré nie sú dostupné pre štandardné účty. Virtuálne karty získané od Sezzle fungujú ako každá iná karta a možno ich použiť v mnohých online obchodoch.

Služby BNPL sú v súčasnosti horúcou témou na maloobchodnom trhu. Keďže stále viac a viac spoločností naskakuje na rozbehnutý vlak, existuje veľká šanca, že existuje nejaká služba BNPL, ktorú môžete použiť aj vo vašej oblasti. okrem toho Amazon pravdepodobne rozšíri svoju ponuku BNPL do celého sveta, keďže už spustil službu Amazon Pay Later v Indii.

Čítať:  Je Redbubble legitímne? Podrobný prehľad pre umelcov a zákazníkov v roku 2024

Americkí zákazníci môžu teraz tiež použiť Affirm na zaplatenie svojich nákupov na Amazone. Affirm je tiež ako Sezzle a ponúka množstvo ďalších obchodov na nákup.

Často kladené otázky (FAQ)

1. Prečo nemôžem používať svoju virtuálnu kartu Sezzle?

Hlavným dôvodom, prečo nemôžete použiť svoju virtuálnu kartu Sezzle, môže byť nedostupnosť finančných prostriedkov. Sezzle vyžaduje, aby ste zaplatili predchádzajúcich päť nákupov pred začatím šiesteho. Prejdite teda do aplikácie Sezzle a skontrolujte, či vám nezostali nejaké čakajúce platby. Vymažte platbu a vaša karta by mala fungovať.

2. Ako môžem použiť Sezzle v cieľových obchodoch?

Svoju virtuálnu kartu Sezzle si môžete jednoducho aktivovať a pripojiť k Apple Pay alebo Google Pay. Po pripojení si môžete jednoducho vybrať svoj telefón ako možnosť platby a zaplatiť pomocou Google Pay alebo Apple Pay.

3. Aké karty môžete používať so Sezzle?

Na Sezzle môžete použiť akékoľvek karty. Pred pripojením akejkoľvek inej karty však musíte najprv pripojiť svoj bankový účet. Potom môžete splátky platiť inou debetnou, predplatenou alebo kreditnou kartou.

Záver

Zatiaľ neexistuje žiadne riešenie, ako oficiálne používať Sezzle na Amazone, ale vyššie sme vysvetlili riešenie. Všetko, čo potrebujete, aby ste boli prémiovým používateľom a aktivovali si virtuálnu kartu Sezzle.

Pomocou tejto karty môžete platiť za svoje nákupy na Amazone. Amazon však v niektorých krajinách akceptuje aj možnosť platby Affirm. Môžete tiež použiť mesačnú platbu Amazon namiesto Sezzle, ak na to máte nárok.

Amazon v niektorých krajinách ponúka aj svoju schému BNPL. Môžete jednoducho zistiť, či je k dispozícii vo vašej krajine alebo nie. Ak áno, môžete sa zaregistrovať do služby a využiť ju na obrazovke pokladne Amazonu. Ak však platíte formou BNPL, môžu existovať určité obmedzenia.

Dúfame, že sme odpovedali na vašu otázku a vyriešili váš problém.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE