Ako preniesť svoje číslo do Mint Mobile

Mint Mobile je jedným z najpopulárnejších predplatených operátorov, a to predovšetkým vďaka svojmu agresívnemu marketingu a spojeniu s Ryanom Reynoldsom. Pokiaľ uvažujete o prechode k tomuto dostupnému operátorovi, budete chcieť vedieť, ako preniesť svoje číslo do Mint Mobile. Našťastie je celý proces celkom jednoduchý.

KRÁTKA ODPOVEĎ

Prenos čísla Mint Mobile zahŕňa niekoľko krokov. Najprv si budete chcieť objednať SIM kartu Mint Mobile alebo si stiahnuť aplikáciu, ak plánujete eSIM. SIM karta (alebo aplikácia) bude mať špecifické pokyny pre prenos čísla a aktiváciu služby. Bude tiež vyžadovať, aby ste mali základné informácie o účte u svojho existujúceho operátora, aby ste mohli potvrdiť svoju identitu.

Ako preniesť svoje číslo do Mint Mobile

Hľadáte podrobnejšie pokyny na prevody čísel Mint Mobile? Poďme rovno do toho:

  1. Najprv si budete chcieť objednať SIM kartu od Mint. Ak máte slot pre eSIM, môžete si tiež stiahnuť aplikáciu Mint Mobile a preskočiť čakanie na SIM kartu.
  2. Zhromaždite informácie o svojom existujúcom operátorovi. Aby bolo možné začať prenos čísla, bude musieť Mint potvrdiť, že máte prístup k linke. Budete chcieť mať pripravené meno svojho aktuálneho poskytovateľa, číslo účtu a PIN. Väčšinu z toho možno nájsť buď na webe/aplikácii dopravcu, alebo na účtoch, ktoré dostanete. U niektorých predplatených operátorov budete musieť zavolať, aby ste získali tieto informácie.
  3. Aktivujte službu cez web alebo aplikáciu. Akonáhle SIM karta dorazí, budete musieť prejsť na ich aktivačnú stránku a zadajte svoj 11miestny kód ACT. Pre užívateľov s e-SIM toto preskočte a prejdite priamo do aplikácie a nastavte službu.
  4. Po zobrazení výzvy vyberte Preniesť moje číslo. Pri počiatočnej aktivácii vašej SIM alebo e-SIM budete požiadaní, či chcete nové číslo alebo ak chcete preniesť existujúce číslo. Potom vás požiada o zadanie pridruženého čísla účtu, PIN/hesla, PSČ a fakturačnej adresy, ktorú ste uviedli predchádzajúcim operátorom.
  5. A je to! Potom budete vyzvaní na vytvorenie účtu Mint Mobile pre jednoduchšiu správu vášho plánu. Majte na pamäti, že skutočný čas potrebný na dokončenie portu sa môže líšiť. V niektorých prípadoch sa to môže stať takmer okamžite, ale v niektorých situáciách to môže byť aj oneskorený proces o niekoľko dní.
Čítať:  Ako vybudovať agentúrne procesy pre rast a byť...

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE