Ako preskakovať skladby na AirPods Pro

Svoje Apple AirPods Pro môžete používať na ovládanie hudby bez toho, aby ste museli vyťahovať telefón z vrecka. Jedinečné senzory sily Apple sú trochu iné ako vaše štandardné dotykové ovládanie. Pri stopkách Apple chcete namiesto kliknutia použiť gesto stlačenia. Či už máte iPhone alebo telefón s Androidom, tu je návod, ako preskakovať skladby na AirPods Pro.

RÝCHLA ODPOVEĎ

Ak chcete preskočiť vpred na ďalšiu skladbu, dvakrát stlačte snímač sily. Ak sa chcete vrátiť na predchádzajúcu skladbu, trikrát stlačte snímač sily.

PRESKOČTE NA KĽÚČOVÉ SEKCIE

Preskočte vpred na ďalšiu skladbu pomocou AirPods Pro

Lily Katz / Android Authority

Ak chcete preskakovať skladby so slúchadlami AirPods Pro, pripojte ich k zariadeniu. Keď hrá hudba, môžete preskočiť na ďalšiu skladbu dvojito-stlačením snímača sily. Funguje to s ľavým alebo pravým slúchadlom AirPods Pro.

Pomocou AirPods Pro sa vráťte na predchádzajúcu skladbu

Ak sa chcete pomocou AirPods Pro vrátiť k predchádzajúcej skladbe, trikrát stlačte snímač sily na stonke oboch púčikov. Nepretržitým trojitým stlačením senzora môžete pokračovať v stope.

Najčastejšie otázky

Môžem použiť AirPods Pro 2 na nastavenie hlasitosti?

Hlasitosť môžete nastaviť prejdením po senzoroch sily AirPods Pro (2. generácie). U AirPods Pre prvé generácie neboli k dispozícii úpravy hlasitosti.

Čítať:  Ako hromadne odstrániť e-maily v službe Gmail

Môžem upraviť intenzitu potlačenia hluku svojich AirPods Pro pomocou dotykového ovládania?

Intenzitu potlačenia hluku pri slúchadlách AirPods Pro nemôžete upraviť, ale môžete prechádzať režimami počúvania priamo zo slúchadiel. V predvolenom nastavení môžete prepínať iba z režimu ANC a Transparency. S iPhonom môžete do mixu pridať aj „off“.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE