Ako pridať rozšírenie LastPass do Google Chrome

Joe Hindy / Android Authority

LastPass je jedným z najlepších správcov hesiel, ktoré môžete získať, a podporuje viac zariadení, aby ste zaistili, že sa už o svoje heslá nebudete musieť starať. LastPass vám umožňuje pridať do webového prehliadača rozšírenia, ktoré uľahčia prístup k heslám, pridávanie nových informácií a generovanie bezpečných hesiel jediným kliknutím. Tu je návod, ako pridať webové rozšírenie LastPass do prehliadača Google Chrome.

RÝCHLA ODPOVEĎ

Ak chcete do Google Chrome pridať rozšírenie LastPass, stiahnite si a nainštalujte Webové rozšírenie LastPass z Internetového obchodu Chrome. Ak chcete začať, kliknite na ikonu LastPass na lište rozšírenia v pravom hornom rohu prehliadača a prihláste sa pomocou svojho účtu LastPass.

Ako pridať rozšírenie LastPass do Google Chrome

Ankit Banerjee / Android Authority

Po vytvorení nového účtu by mal LastPass automaticky zistiť, aký prehliadač používate. Odporučí inštaláciu súvisiaceho zásuvného modulu prehliadača a zobrazí správnu stránku. Ak ste tento krok alebo nastavenie LastPass v Chrome zameškali prvýkrát, môžete si webové rozšírenie stiahnuť z internetového obchodu Chrome tu.

Ankit Banerjee / Android Authority

Kliknite na Pridať do Chrome tlačidlo a vyberte Pridať rozšírenie vo vyskakovacej správe. Kliknite na ikonu LastPass na lište rozšírenia (v pravom hornom rohu prehliadača) a prihláste sa k svojmu účtu pomocou svojej e-mailovej adresy a hlavného hesla.

Čítať:  Prečo na nich záleží a ako uzavrieť ďalšie ponuky v roku 2024

Ankit Banerjee / Android Authority

Možno ešte nevidíte rozšírenie LastPass. V takom prípade kliknite na ikonu Nastavenie rozšírenia (skladačka) v pravom hornom rohu. Vyberte ikonu špendlíka vedľa LastPass a pripnite rozšírenie na lištu, aby ste ho rýchlo našli. Teraz ste pripravení začať generovať bezpečné heslá.

Najčastejšie otázky

Je rozšírenie LastPass pre Chrome zadarmo?

Áno, rozšírenie LastPass pre Chrome si môžete stiahnuť a nainštalovať pomocou bezplatného účtu. Pamätajte, že bezplatný účet vám umožňuje nastaviť LastPass iba na jednom zariadení. Pre podporu viacerých zariadení budete potrebovať prémiové predplatné, počnúc dňom .

Môžem použiť LastPass v iných prehliadačoch?

Áno, LastPass áno rozšírenie prehliadača k dispozícii pre Microsoft Edge, Mozilla Firefox a Opera.

Prečo sa v Chrome nezobrazuje rozšírenie LastPass?

Rozšírenie LastPass sa v Chrome nemusí zobrazovať, pretože nie je povolené, alebo môže byť skryté za adresným riadkom. Ak chcete rozšírenie povoliť, prejdite na adresu chrome://extensions a uistite sa, že LastPass je uvedený a povolený. Ak chcete odhaliť skryté rozšírenia, umiestnite myš na koniec adresného riadka, kým sa kurzor nezmení na obojstrannú šípku. Potom pretiahnutím adresného riadka doľava zobrazíte ďalšie rozšírenia.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE