Ako resetovať svoj PIN Samsung Pay, aj keď ste ho zabudli

Samsung Pay je rýchly a pohodlný spôsob, ako vykonávať mobilné platby na cestách. Môžete ho nastaviť tak, že jednoduchým prejdením prstom nahor po telefóne, aj keď je obrazovka vypnutá, sa aplikácia spustí. Samsung Pay má ale mnoho bezpečnostných funkcií, ako je Samsung Pay PIN. Toto je povinný krok overenia, než budete môcť použiť telefón na dokončenie nákupu. Ak ste zabudli štvormiestny kód alebo ho z akéhokoľvek dôvodu potrebujete zmeniť, tu je návod, ako resetovať PIN Samsung Pay.

RÝCHLA ODPOVEĎ

Ak chcete zmeniť PIN Samsung Pay na svojom telefóne, otvorte aplikáciu, otvorte ponuku (ikona s tromi vodorovnými čiarami) v ľavom hornom rohu a kliknite na ikonu ozubeného kolesa. Ísť do Zmeňte PIN Samsung a zadajte svoj aktuálny PIN. Pre potvrdenie výberu zadajte nový štvormiestny PIN dvakrát.

PRESKOČTE NA KĽÚČOVÉ SEKCIE

Ako zmeniť alebo resetovať PIN Samsung Pay v telefóne

Otvorte aplikáciu Samsung Pay, kliknite na tlačidlo ponuky (ikona s tromi vodorovnými čiarami) v ľavom hornom rohu a kliknutím na ikonu ozubeného kolesa otvorte nastavenie Samsung Pay. Ísť do Zmeňte PIN Samsung Pay a zadajte svoj predchádzajúci PIN. Zadajte nový štvormiestny kód a potvrďte pre zmenu PIN. Majte na pamäti, že váš nový PIN nemôže obsahovať rovnaké číslo trikrát alebo viackrát za sebou.

Čítať:  Sprievodca po WordPress Gutenberg

Ako zmeniť alebo resetovať PIN Samsung Pay na hodinkách

Samsung Pay môžete tiež nastaviť a používať na mnohých najlepších šikovných hodinkách Samsung. Pamätajte, že aplikácia na hodinkách funguje nezávisle na telefóne a bude vyžadovať vlastný PIN. Môžete však nastaviť rovnaké číslo. Ísť do Nastavenia > Zabezpečenie (alebo Zabezpečenie a súkromie) > Zámok > Typ. Zadajte svoj aktuálny PIN a potom kliknite na PIN. Odtiaľ môžete zadať nový štvormiestny kód.

Čo robiť, keď ste zabudli svoj PIN Samsung Pay

Ak ste ho zabudli, neexistuje spôsob, ako obnoviť svoj PIN Samsung Pay. Jedná sa o nevyhnutné bezpečnostné opatrenia, ktoré zaistia, že v prípade straty alebo odcudzenia telefónu nikto nebude môcť používať Samsung Pay alebo vidieť informácie o vašej karte bez overenia. Jedinou možnosťou je resetovať aplikáciu, nastaviť nový PIN a znova pridať karty. Stratíte aj históriu transakcií.

Samotné zmazanie a preinštalovanie aplikácie nebude stačiť na resetovanie aplikácie. Ak chcete resetovať Samsung Pay, prejdite na Nastavenia (nastavenie telefónu, nie nastavenie Samsung Pay) > Aplikácie (alebo Správca aplikácií) > Samsung Pay a kliknite na Vynútené zastavenie. Potom prejdite na Úložný priestor v nastavení aplikácie a kliknite na Vyčistiť vyrovnávaciu pamäť a Vyčistiť dáta. Otvorte Samsung Pay a znovu prejdite procesom nastavenia.

Najčastejšie otázky

Ako zmeniť oblasť Samsung Pay?

Ak ste sa nedávno presťahovali, váš profil Samsung Pay pravdepodobne zostane vo vašej staršej oblasti. Nastavenie regiónu pre svoj profil Samsung môžete aktualizovať. Ísť do Účet Samsung > Informácie o profile > Oblasť a zmeniť to. Môžete tiež zmeniť svoj región Google Play, ak je váš profil prepojený s vašim účtom Google.

Čítať:  Tapeta Streda: Ďalšie skvelé tapety na telefón pre všetkých na zdieľanie (7. júna)

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE