Ako reštartovať Fire TV Stick

Akokoľvek je technológia pôsobivá, niekedy je potrebné opraviť problémy s výkonom, ktoré nemožno vyriešiť najnovšou aktualizáciou. To platí aj pre Firestick. Reštartovanie zariadenia je prvou možnosťou, ktorá najčastejšie rieši problém. Tu je návod, ako reštartovať Fire TV Stick a vrátiť sa k streamovaniu.

RÝCHLA ODPOVEĎ

Ak chcete reštartovať Fire TV Stick, prejdite na Nastavenia na domovskej stránke vyberte Zariadenie > Reštartovať, a počkajte, až sa znovu zapne.

PRESKOČTE NA KĽÚČOVÉ SEKCIE

Reštartujte Firestick pomocou diaľkového ovládača

Ak je obrazovka na vašej Fire TV zamrznutá a nemôžete nič prechádzať, existuje spôsob, ako reštartovať priamo z diaľkového ovládača. Najprv podržte tlačidlo Vybrať a Prehrať/Pozastaviť tlačidlá na ovládači po dobu piatich sekúnd.

Adam Birney / Android Authority

Potom sa vaša Fire TV Stick reštartuje. Pri použití tejto metódy je normálne, že sa na obrazovke nezobrazí žiadna potvrdzovacia správa. Ak máte problémy s diaľkovým ovládaním, pozrite sa na našu príručku o párovaní a resetovaní diaľkového ovládača Fire TV Stick.

Reštartujte Firestick z Nastavenia

Ak vaše diaľkové ovládanie Fire TV Stick funguje dobre, ale máte problémy s Fire TV, mali by ste byť schopní prejsť na Reštartujte možnosť v rámci Fire TV Stick Nastavenia pre rýchle reštartovanie zariadenia.

Najprv otvorte Nastavenia úplne vpravo a vyberte Zariadenia a softvér. Upozorňujeme, že niektoré modely môžu byť pomenované Moja Fire TV namiesto.

Čítať:  Toto sa stane, keď bude vaša stránka Magento 1 napadnutá

Adam Birney / Android Authority

Prejdite nadol a vyberte si Reštartujte. Až budete požiadaní o potvrdenie vášho rozhodnutia, vyberte Reštartujte znova.

Adam Birney / Android Authority

Potom by sa na obrazovke mala zobraziť správa „Powering-Off“. Počkajte, kým sa zariadenie znovu spustí, aby ste mohli pokračovať v zábave.

Reštartujte Firestick odpojením kábla

Pokiaľ všetko ostatné zlyhá, môžete Fire TV Stick vždy odpojiť a vynútiť si reštart. Túto metódu odporúčame používať iba v prípade, že je obrazovka zamrznutá a diaľkový ovládač Fire TV Stick nereaguje.

Edgar Cervantes / Android Authority

Všetko, čo musíte urobiť, je odpojiť Fire TV Stick od zdroja napájania a počkať asi minútu, než ho znova zapojíte do napájania. Dúfajme, že napájací kábel je na dosah; ak nie, môžete zvážiť použitie organizéra káblov, aby ste spleť káblov znížili na minimum.

Najčastejšie otázky

Ako reštartujete zamrznutý Fire TV Stick?

Pokiaľ je vaša Fire TV Stick zamrznutá, môžete Fire TV reštartovať pomocou diaľkového ovládania stlačením a podržaním Vybrať a Prehrať/Pozastaviť tlačidlá po dobu piatich sekúnd.

Ako vynutím reštart mojej Fire TV?

Ak chcete vynútiť reštart Fire TV Stick, odpojte zariadenie od zdroja napájania a počkajte jednu minútu, než kábel znovu zapojíte.

Vymaže reštartovanie Fire TV Stick medzipamäť?

Reštartovanie Fire TV Stick by tiež malo vymazať vyrovnávaciu pamäť, ale to nie je jediný spôsob, ako vymazať vyrovnávaciu pamäť na Fire Stick. Môžete to urobiť aj prostredníctvom ponuky nastavení.

Čítať:  10 Top Magento rozvojových agentúr a ako si vybrať najlepšiu možnosť pre vaše podnikanie

Ako reštartujem aplikácie na Firestick?

Nájdite aplikáciu na domovskej stránke. Nevyberajte ho, ale stlačte Možnosti tlačidlo na diaľkovom ovládači. Potom zvoľte Stop Force, aby ste aplikáciu úplne zatvorili. Vyberte aplikáciu z domovskej stránky a znovu ju spustite z Firesticku.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE