Ako reštartovať Moto telefón?

Motorola má širokú škálu modelov telefónov, ktoré majú podobné vlastnosti, pokiaľ ide o reakciu na pretrvávajúce chyby alebo závady. Ak váš telefón Motorola zavesuje alebo pomaly reaguje na vaše príkazy, môže byť čas telefón reštartovať, aby ste odstránili všetky závady, a tiež ho nechať aktualizovať na najnovší softvér, ak je k dispozícii.

V tomto článku sa budeme zaoberať základmi toho, ako môžete reštartovať svoj Moto telefón, bez ohľadu na model.

Pomocou tlačidiel

Ak sa váš telefón neustále sám vypína alebo obrazovka zamŕza, nový reštart môže pomôcť telefónu naladiť sa na najnovšie aktualizácie softvéru. Pomocou tlačidiel na telefóne môžete vykonať reštart alebo reštart podľa nasledujúcich krokov:

  • Stlačte a podržte tlačidlo napájania po dobu aspoň 20 sekúnd. Ak sa váš telefón sám nevypne, zobrazí sa vám niekoľko možností, z ktorých vyberte reštart.
  • Ak chcete vykonať priamy reštart bez akýchkoľvek viditeľných možností, môžete tiež stlačiť tlačidlo pre zníženie hlasitosti a tlačidlo napájania súčasne na 20 sekúnd a telefón sa automaticky reštartuje. Nechajte svoj telefón reštartovať svoj vlastný čas.

Počas tohto procesu môže váš telefón urobiť snímku obrazovky aktuálnej obrazovky, pretože tlačidlo na zníženie hlasitosti a tlačidlo napájania vám tiež môžu pomôcť urobiť snímku obrazovky.

Ďalšie informácie, ktoré treba mať na pamäti

Ak máte obavy z vyššie uvedeného postupu reštartovania, mali by ste mať na pamäti niekoľko dôležitých bodov:

  • Žiadne dáta na vašom zariadení nebudú stratené ani zmazané.
  • Môžete stratiť vyrovnávaciu pamäť rôznych aplikácií, čo je výhodné a neškodí.
  • Uistite sa, že je vaše zariadenie nabité aspoň na 5 % alebo po dobu 15 minút, pokiaľ je batéria úplne vybitá.
Čítať:  Oprava: Apple Pencil 2 sa nezobrazuje v Bluetooth

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE