Ako sa rozhodnúť, či je poskytovateľ tém WordPress dôveryhodný

Keď sa pripravujete na vytvorenie novej webovej stránky WordPress, jednou z najdôležitejších vecí, ktorú je potrebné nájsť, je dôveryhodná téma WordPress, ktorá vyhovuje potrebám vašej firmy, je flexibilná a spoľahlivá a nebude vás prenasledovať neskôr, ak/keď budú problémy. vznikajú. Tiež nechcete tráviť hodiny hľadaním najlepšej bezplatnej témy WordPress alebo najlepšej prémiovej témy WordPress len preto, aby ste ju priniesli svojmu dizajnérovi a vývojárovi, aby vám povedali, že ide o odpad, čo sa stáva viac, ako si možno myslíte.

Výber dobrej témy WordPress môže byť ťažký, pretože:

 • Ak si vyberiete zlú tému bez toho, aby ste o tom vedeli, môže to spôsobiť problémy neskôr alebo iní vývojári môžu odmietnuť pracovať na vašej stránke kvôli téme.
 • Témy so zle napísaným kódom alebo nafúknutými témami môžu negatívne ovplyvniť výkon – len tak ľahko „nevidíte“, či je téma nakódovaná dobre.
 • Hororové príbehy sa vznášajú po internete tematických spoločností s hroznou podporou alebo žiadnou podporou.
 • Ktokoľvek môže vytvoriť a predávať tému WordPress bez akéhokoľvek dohľadu – čo znamená, že nie všetky témy sú vytvorené rovnako a nie všetky boli vytvorené dobre.

Zbavte sa starostí s hostingom, aby ste sa mohli sústrediť na budovanie skvelej stránky. Hostinger ponúka spravovaný hosting WordPress, ktorý obsahuje šablóny. Svoje doplnky a témy môžete použiť na ľubovoľný počet stránok jediným kliknutím myši.

Ako nájdete dôveryhodné témy WordPress?

Jednou z otázok, ktoré nám noví majitelia webových stránok najčastejšie kladú, je „?“ Dali sme teda dohromady zbierku vecí, ktoré treba zvážiť pred výberom témy WordPress.

Ak hľadáte bezplatnú tému WordPress, najlepším miestom na nájdenie bezplatných dôveryhodných tém WordPress je Úložisko tém WordPress.org pretože úložisko tém je aktívne spravované tímom prispievateľov, ktorí preverujú všetky témy pred ich pridaním.

Form Get je ďalším dobrým miestom, ktoré treba hľadať bezplatné prémiové témy WordPress.

Pohľad na témy v úložisku WordPress

Pri prezeraní tém v úložisku je potrebné sa pozrieť na:

 1. Počet aktívnych inštalácií:
  Aj keď novšie témy nebudú mať toľko inštalácií ako staršie témy, vo všeobecnosti vám počet inštalácií poskytne predstavu o tom, koľkým ďalším ľuďom sa téma páči a používa.
 2. Recenzie:
  Prečítajte si najlepšie a najhoršie recenzie. Pozrite sa, čo hovoria ostatní ľudia o používaní témy a aké boli ich problémy, ak nejaké boli.
 3. Dátum poslednej aktualizácie:
  Dátum poslednej aktualizácie vám prezradí, či vývojár na téme aktívne pracuje a vylepšuje ju alebo ju aktualizuje, keď sú vydávané nové verzie WordPress. Ak nebola aktualizovaná dlho, možno nebudete chcieť tému použiť.
 4. Fórum podpory:
  Každá téma dostupná prostredníctvom WordPress.org má vyhradené fórum podpory, ktoré je verejné. Strávte nejaký čas prezeraním fóra, aby ste videli, ako rýchlo vývojár reaguje na príspevky a nakoľko sú užitočné.
Čítať:  Klady a zápory a ako zarobiť v roku 2024

Ak ste odvážni a chcete si stiahnuť bezplatnú tému WordPress odinakiaľ, stiahnite si tému a spustite súbor zip cez Kontrola témy, online služba, ktorá kontroluje a hodnotí témy WordPress z hľadiska kvality a bezpečnosti kódu. ThemeCheck poskytne skóre kvality pre tému a upozornenia na akékoľvek problémy, ktoré sa vyskytli. Tento nástroj vám tiež umožňuje vyhľadať tému WordPress podľa názvu a ak ju už odoslal niekto iný, môžete vidieť výsledky.

Zakúpenie prémiovej témy

Ak kupujete prémiovú tému, pred nákupom je potrebné zvážiť sedem vecí:

 1. Zhodnotiť Autor témy:
  Dôležité je, odkiaľ téma pochádza a kto ju vytvoril. Skontrolujte webovú stránku poskytovateľa tém, jeho profil WordPress.org a jeho profily na sociálnych sieťach. Pozrite sa na ich interakciu so zákazníkmi a ich účasť v komunite, stretnutiach a WordCampoch. Aktívni členovia komunity s užitočnými blogmi sa budú viac starať o dodržiavanie štandardov kódovania WordPress a osvedčených postupov.
 2. Prečítajte si pravidlá podpory:
  Zistite, čo sa stane, keď máte problém a ako a kde môžete získať pomoc, ak ju potrebujete. Ak je to možné, skontrolujte fóra alebo vlákna podpory a skontrolujte ich čas odozvy a kvalitu odozvy. Pozrite sa, či majú pre zákazníkov facebookovú skupinu alebo inú komunitu.
 3. Pozrite si hodnotenia a recenzie:
  Pozrite sa, čo hovoria ostatní ľudia o spoločnosti s témami WordPress, téme a ich skúsenostiach s jej používaním – a vyhodnoťte odpovede (alebo ich nedostatok) od autora témy.
 4. Prečítajte si blog spoločnosti:
  Je pravdepodobné, že ak poskytovateľ tém WordPress investuje do svojho blogu a pravidelne zverejňuje nový obsah, plánuje sa tam chvíľu zdržiavať a starať sa o svoju povesť.
 5. Vykonajte vyhľadávanie Google:
  Vykonajte rýchle vyhľadávanie [THEME NAME]+Recenzia resp [COMPANY NAME]+Recenzia nájdete recenzie a blogové príspevky napísané o spoločnosti zaoberajúcej sa témou WordPress a/alebo jej témach.
 6. Opýtajte sa odborníkov:
  Pred zakúpením prémiovej témy WordPress sa nebojte osloviť profesionálov, ktorým vo svojej sieti dôverujete, a opýtať sa ich, čo si o téme myslia, alebo zistiť, aké tematické spoločnosti odporúčajú. Tí, ktorí pracujú vo WordPress, majú celkový záujem pomáhať iným ľuďom získať skvelé skúsenosti s WordPress a radi vás nasmerujú správnym smerom.
 7. Prejsť na stretnutie WordPress:
  Pozrite sa, či existuje a Stretnutie WordPress vo vašej oblasti a choďte! Spojte sa s ostatnými WordPressermi a opýtajte sa, čo si o téme myslia, alebo aby ste videli, aké tematické spoločnosti odporúčajú
Čítať:  Najviac podceňované alternatívy vyrovnávacej pamäte pre lepšiu správu sociálnych médií

Premýšľate o téme typu všetko v jednom?

Pri hľadaní dôveryhodnej témy WordPress môže byť lákavé použiť viacúčelovú tému typu všetko v jednom, ale pozor. Tieto témy, hoci môžu mať stovky tisíc stiahnutí, sú preplnené obrovským množstvom možností a funkcií – z ktorých mnohé nikdy nepoužijete.

A to znamená, že budete mať nielen viac kódu, ktorý je potrebné aktualizovať, udržiavať a starať sa oň, ale aj šance, že sa v budúcnosti niečo pokazí. Navyše, nafúknuté témy majú tendenciu spomaľovať váš web. Vždy je najlepšie zvoliť najľahšiu možnú tému, ktorá vyhovuje vašim potrebám.

Potrebujete pomoc so svojou stránkou?

Hostinger má záujem pomôcť aj vašej WordPress stránke uspieť! Vyskúšajte demo s Managed WordPress Hosting, kde sa o kompresiu obrázkov a aktualizácie doplnkov postaráme za vás, aby ste sa mohli sústrediť na svoje podnikanie a budovanie webu.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE