Ako sa Venmo objaví na bankovom výpise?

Hľadáte odpoveď na otázku „Ako sa Venmo zobrazuje na výpise z účtu“? Pokračujte v čítaní a dozviete sa. aký je skutočný obchod.

Venmo sa stalo jednou z najpoužívanejších platobných služieb v USA. Zatiaľ čo väčšina poskytovateľov online platobných služieb uchováva transakcie v súkromí, Venmo vám umožňuje zverejniť vaše transakcie. Funguje to ako sociálne médiá, kde môžete aktualizovať svoje transakcie a nákupné správanie viditeľné pre vašich priateľov a rodiny. Tento rozdiel v prístupe z neho urobil jedného z lídrov v oblasti online platobných služieb.

Ako teda môžu byť informácie o transakciách Venmo verejné alebo transparentné? Máte nejakú kontrolu nad informáciami, ktoré sa zobrazujú ostatným? A čo je najdôležitejšie, objavuje sa Venmo na výpise z účtu? Už sa nemusíte báť. Hľadali sme informácie na internete a sami sme vyskúšali Venmo, aby sme získali odpovede, ktoré potrebujete. Tento článok podrobne odpovie na všetky vaše otázky. Začnime.

Objavuje sa Venmo na výpise z účtu?

Odpoveď na túto otázku závisí od transakcie.

Ak peniaze idú na bankový účet od spoločnosti Venmo alebo z bankového účtu do spoločnosti Venmo, na výpise z účtu sa objaví Áno, Venmo. Ale ak peniaze idú z jednej peňaženky Venmo do inej peňaženky Venmo, potom NIE, Venmo sa na výpise z účtu neobjaví.

Iba spracované transakcie čiastočne s bankou, z banky alebo prostredníctvom banky sú uvedené na výpise z účtu. Transakcie, ktoré nezahŕňajú banky, sa nikdy neobjavia vo výpisoch z účtu.

Čítať:  Ako zistiť, kto urobil snímku vášho Instagramu: Odpoveď, ktorú by ste mali vedieť

Ako sa Venmo objaví na bankovom výpise?

Venmo je platobná služba typu peer-to-peer. To znamená, že je špeciálne navrhnutý na odosielanie a prijímanie peňazí od jednej osoby k druhej. Komponent sociálnych médií, ktorý ho odlišuje od iných poskytovateľov služieb, je úplne prispôsobiteľný. Môžete si vybrať, či chcete, aby bola akákoľvek transakcia verejná alebo súkromná.

Ale aj keď je vaša transakcia verejná na Venmo, neznamená to, že sa zobrazí aj na výpise z účtu. Dôvodom sú zásady ochrany osobných údajov spoločnosti Venmo uvádza, že neposkytuje podrobnosti o transakcii žiadnym subjektom tretích strán. To znamená, že podrobnosti transakcie sú v rámci Venmo prísne súkromné.

Iné je to v prípade transakcií realizovaných cez banky vo Venmo. Banky si záznam ponechajú a zobrazia vo vašom výpise z účtu.

Napríklad osoba X potrebuje poslať 10 $ osobe Y. Osoba X nemá 10 $ v peňaženke Venmo a použije prostriedky z prepojeného bankového účtu B. Tu osoba X použila prostriedky z banky B na odoslanie osobe Y. V tomto transakcie, banka B najskôr pošle peniaze na účet Venmo osoby X a potom na účet Venmo osoby Y.

V tomto prípade sa Venmo objaví na bankovom výpise ako „Venmo“ Venmo osoby X. To znamená, že ktokoľvek, kto uvidí výpis z účtu, ho uvidí iba ako 10 dolárov idúcich z banky na účet Venmo osoby X. Nebudú vedieť, že tých 10 dolárov bude následne odoslaných osobe Y.

V rovnakom scenári zvážte, že osoba X má vo svojej peňaženke Venmo viac ako 10 dolárov. A osoba X poslala 10 dolárov osobe Y pomocou peňaženky Venmo. V tomto prípade transakcia nezahŕňa banku B a nikdy nebude uvedená vo výpise z účtu. Zobrazí sa však v histórii transakcií Venmo osoby X.

História transakcií uvádza všetky transakcie, ktoré ste vykonali na svojom Venmo. Tento zoznam obsahuje transakcie týkajúce sa bankových účtov alebo len peňaženky Venmo.

Čítať:  Ako aktualizovať Instagram na Android alebo iPhone

Preto áno, Venmo sa môže objaviť na vašom bankovom výpise. Ale vždy, keď sa Venmo objaví vo vašom bankovom výpise, zobrazí sa iba ako „Venmo“. Je to preto, že podľa procesu sa prostriedky z banky posielajú do vašej peňaženky Venmo predtým, ako sa odošle osobe, ktorej ste ich poslali.

Prehľad výpisu Venmo: Zobrazuje Venmo na svojom výpise z účtu, komu ste zaplatili?

Výpis alebo história transakcií Venmo je zoznam transakcií s vaším účtom Venmo. Tento zoznam obsahuje všetky transakcie, tj pomocou vášho pripojeného bankového účtu alebo peňaženky Venmo. Vyhlásenie Venmo je prístupné pomocou mobilnej aplikácie Venmo alebo webovej stránky Venmo.

Poznámka: Nová mobilná aplikácia Venmo je trochu iná ako stará mobilná aplikácia Venmo z hľadiska používateľského rozhrania/UX.

Skontrolujte vyhlásenie Venmo pomocou starej verzie aplikácie Venmo

Používate ešte starú aplikáciu Venmo? Aj keď to nie je niečo odporúčané, dovoľte mi, aby som vám pomohol pochopiť, ako môžete pomocou toho skontrolovať svoje vyhlásenie Venmo.

 • Krok 1: Otvorte aplikáciu Old Venmo
 • Krok 2: Kliknite na ikonu Hamburger [☰] V ľavom hornom rohu
 • Krok 3: Skontrolujte svoje vyhlásenie Venmo

Rýchly tip: Uistite sa, že používate najnovšiu verziu aplikácie. To pomáha v mnohých smeroch.

Skontrolujte vyhlásenie Venmo pomocou novej verzie aplikácie Venmo

Tu je návod, ako môžete uzavrieť dohodu v prípade, že máte najnovšiu verziu aplikácie Venmo:

 • Krok 1: Otvorte novú aplikáciu Venmo
 • Krok 2: Kliknite na kartu „Vy“ s ikonou jednej osoby
 • Krok 3: Skontrolujte svoje vyhlásenie Venmo

Skontrolujte vyhlásenie Venmo pomocou webovej stránky Venmo

Zaujímavosťou na vyhláseniach Venmo je, že k nim máte rýchly prístup, aj keď nemáte oficiálnu aplikáciu. Áno, webová verzia prichádza na záchranu. Prečítajte si a naučte sa ako

 • Krok 1: Otvorte webovú stránku Venmo
 • Krok 2: Kliknite na kartu „Vy“ s ikonou jednej osoby
 • Krok 3: Skontrolujte svoje vyhlásenie Venmo
Čítať:  Ako nájsť svoj odporúčací kód v aplikácii Cash?

História transakcií alebo výpis Venmo zobrazuje všetky transakcie, ktoré ste vykonali. Zobrazí zoznam všetkých transakcií, ktoré boli vykonané pomocou Venmo. Na vašom bankovom výpise sa však neukazuje, komu ste zaplatili, pretože banka bude vedieť iba to, že ste financovali peňaženku Venmo, a nie komu ste tieto peniaze poslali.

Ak chceš stiahnite si výpisy.

 • Otvorte webovú stránku venmo.
 • Klikni na Vyhlásenia v ľavom menu
 • vyberte rozsah dátumov a kliknite na Stiahnite si CSV

To hovorí: “Ako sa Venmo objaví na výpise z účtu?”

Venmo: O čom to všetko je

Teraz, keď viete „Ako sa Venmo objavuje na bankovom výpise?“ Investujme trochu času a pochopme Venmo ako platformu.

S Venmo sa pozeráte na službu platieb peer-to-peer. Väčšinou sa používa na posielanie peňazí priateľom a rodinám a nákup tovaru a služieb cez internet. Je to digitálna peňaženka a je široko používaná namiesto debetných/kreditných kariet.

Venmo má firemný účet, ktorý môžete použiť pre svoje podnikanie a potrebuje ďalšie overenie ako osobné účty. Venmo vlastní PayPal, ďalší veľký poskytovateľ platobných služieb. Kľúčom, ktorý ho odlišuje, je použitie funkcie sociálnych médií. Používatelia môžu zdieľať informácie o odosielaní a prijímaní peňazí.

Používatelia na Venmo si môžu vybrať medzi verejnými a súkromnými transakciami. Hlavným cieľom zahrnutia funkcie sociálnych médií do transakcií je pomôcť vybudovať dôveru medzi priateľmi a rodinami a pomôcť si navzájom porozumieť ich správaniu pri míňaní.

Venmo je moderný, rýchly, ľahko použiteľný digitálny spôsob vykonávania transakcií. Spôsobil revolúciu v tom, ako sa v USA vykonávajú transakcie. A zaviedol nový koncept verejného ukazovania informácií o transakciách verejnosti namiesto toho, aby boli súkromné.

Často kladené otázky (FAQ)

1. Sú transakcie Venmo reverzibilné?

Nie, transakcie Venmo nie sú reverzibilné. Po dokončení transakcie sa transakcia okamžite prejaví a nedá sa vrátiť späť. Predstavuje riziko, ak sa vyskytnú nejaké chyby, ako napríklad nesprávne číslo účtu alebo podvody. To je dôvod, prečo sú transakcie vo Venmo lepšie obmedzené na vašich priateľov a rodinu.

Čítať:  Ako môžu nástroje AI ušetriť každý týždeň hodiny vášho tímu sociálnych médií

2. Funguje Venmo medzinárodne?

Nie, spoločnosť Venmo sídli výlučne v USA a je určená len pre používateľov z USA. Venmo vyžaduje, aby ste použili americkú banku na svojom účte na financovanie peňaženky. Do dnešného dňa, teda do dátumu napísania tohto článku, nie sú známe žiadne plány na uvedenie svojich služieb na iné trhy spoločnosti Venmo.

3. Je používanie Venmo bezpečné?

Áno, Venmo je registrovaná služba, úplne legálna a bezpečná na používanie. Hoci na Venmo existuje značné riziko podvodníkov, môžete ho vždy bezpečne používať vo svojom uzavretom kruhu rodiny a priateľov.

[Answered] Ako sa Venmo objaví na bankovom výpise

Preto som sa pokúsil čo najlepšie odpovedať na vašu otázku „Ako sa Venmo objavuje na výpise z účtu“ po dôkladnom prieskume a vlastnom používaní Venmo. Hoci je Venmo poskytovateľom platobných služieb typu sociálnych médií, chráni súkromie svojich používateľov a umožňuje používateľom vybrať si stav svojich transakcií.

Všetky transakcie Venmo, ktoré zahŕňajú banku, budú na výpise banky. Ale transakcie uskutočnené z peňaženky Venmo nie sú uvedené vo výpise banky. Dokonca aj v prípade financovania akýchkoľvek nákupov pomocou bankového účtu vo Venmo sa vo výpise zobrazí iba „Venmo“ a nie skutočná identita príjemcu. Môžete si byť istí, že pri používaní Venmo nedochádza k narušeniu vášho súkromia.

To je všetko o tom, “Ako sa Venmo objaví na výpise z účtu?” Dúfame, že relácia bola pre vás užitočná.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE