Ako sa vypočíta skóre Snapchat

Snapchat zvládol umenie prinútiť svojich používateľov k väčšej interakcii. Svoju aplikáciu gamifikovali pomocou skóre Snapchat, záhadného čísla, ktoré vám čiastočne umožňuje zistiť, ako aktívny ste na platforme sociálnych médií. Snapchat však neprichádza presne s tým, ako sa toto skóre vypočíta.

Ako sa vypočíta skóre Snapchat

Ak sa pozriete na Snapchat FAQ o tomto skóre, označujú ho ako „super tajnú špeciálnu rovnicu“. Naznačujú, že táto rovnica zahŕňa počet snímok, ktoré ste odoslali a prijali. Spomínajú však aj „niekoľko ďalších faktorov“. Stručne povedané, môžete si byť istí, že aktívna aktivita v aplikácii pravdepodobne pomôže vášmu skóre, ale nemôžete presne vedieť ako.

Pochopenie Snapscore

Rôzne technické blogy a stránky tretích strán sa pokúšali vyriešiť tieto skóre, aby pochopili, ako ich aktivita Snapchat ovplyvňuje. Mnohým z nich sa podarilo nájsť niektoré spoločné prvky. Tieto zistenia však vývojári aplikácií nikdy nepotvrdili. Zvážte toto jedlo na zamyslenie.

Skrátka, používajte aplikáciu Snapchat, používajte ju často a využívajte jej množstvo funkcií. Urobte to a budete mať zdravé skóre Snapchat.

Čítať:  Čo sa stane, keď sa vám príspevok na Instagrame náhodou páči a potom sa vám nepáči?

Ako nájsť svoje skóre Snapchat

Ako poznáte svoje skóre Snapchat, aby ste ho mohli porovnať so svojimi priateľmi? Sú ich skóre vyššie ako vaše? Nájsť svoje skóre Snapchat je jednoduchšie, než si myslíte.

  1. Prejdite na obrazovku svojho profilu klepnutím na svoj Ikona Bitmoji alebo kruh v ľavom hornom rohu, ak nemáte ikonu Bitmoji.
  2. Nájdite svoje zobrazované meno pod obrázkom Snapcode. Pozrite sa pod to, aby ste našli ďalšie informácie. Číslo medzi vaším používateľským menom a znamením zverokruhu je vaše skóre Snapchat.
  3. Klepnite na Snapchat skóre odhaliť ďalšie dve čísla. Toto sú počty snímok, ktoré ste odoslali a prijali.

Nepočítajte s počtom odoslaných a prijatých snímok. Nepridá to k vášmu skóre žiadnym spôsobom, ktorý dáva zmysel.

Ako nájsť skóre svojho priateľa

Teraz, keď poznáte svoje skóre SnapScore, ako zistíte skóre svojho priateľa? Majú viac bodov ako vy? Snapchat neposkytuje žiadnu tabuľku, kde by ste sa mohli pozerať na používateľov s najvyšším objemom. Namiesto toho sa musíte na skóre pozrieť jednotlivo tak, že si pozriete profily svojich priateľov.

  1. Na obrazovke vášho „fotoaparátu“ otvoríte okno rozhovoru.
  2. Nájdite príslušného používateľa.
  3. Klepnite na „ikona používateľského profilu“ otvorte stránku, na ktorej sa zobrazuje ich zobrazované meno, používateľské meno a skóre.

Časté otázky o snímkach

Prečo nevidím Snapscore svojich priateľov?

Ak ste vášnivým používateľom Snapchatu, viete, aké vážne je Snapscore. Udržiavanie si priateľov a rozširovanie zoznamu priateľov sú rovnako dôležité, okrem emotikonov vašich priateľov a rýchleho získavania rýchlych odpovedí na vaše snímky.

Čítať:  Opravte, že TikTok neukladá obľúbené videá

Ak máte priateľa na Snapchate, ale nevidíte jeho Snapscore, znamená to, že si vás nepridal do svojho zoznamu priateľov alebo vás odstránil. Snapchat vám zobrazuje iba Snapscore spoločných priateľov, čo znamená, že sa s vami používateľ spriatelil.

Ak sa vás to týka, môžete používateľovi poslať správu na Snapchat alebo použiť externú stránku sociálnych médií, aby ste zistili, či si vás pridá.

Strávil som veľa času lámaním skupín, ale moje skóre nestúpa. Čo sa deje?

Aj keď to vývojári Snapchatu nepotvrdili, je všeobecne akceptovaným názorom založeným na testoch, že stretávanie sa v skupinách v aplikácii nezvýši vaše Snapscore.

Ak hľadáte spôsob, ako rýchlo zvýšiť svoje Snapscore, žiaľ, skupiny nie sú riešením.

Ako môžem zvýšiť svoje Snapscore?

Najlepším spôsobom, ako zvýšiť svoje Snapscore, je pridať priateľov a posielať snímky jeden na jedného. Ak ste zanietení a máte dobrého priateľa, ktorý sa snaží dosiahnuť to isté, čo vy, dohodnite sa s ním, že bude často Snap.

Ako bonus môžete získať Snap Streak, ktorý vedie k novým emoji ako znak skutočného priateľstva Snapchat.

Môže sa môj Snapscore znížiť?

Technicky nie, Snapscores nikdy neklesá – iba stúpa. Tento scenár znamená, že by ste nemali stratiť body. Chyby sa však niekedy nahlásia tam, kde sa skóre stavu používateľov znížilo. Ak vaše skóre klesne, možno budete chcieť použiť Nahlásiť problém odkaz na Snapchat, aby ste niekoho kontaktovali so žiadosťou o pomoc.

Čítať:  5 spôsobov, ako vytvoriť video s AI avatarom, ktorý hovorí sám so sebou

Prečo sa moje Snapscore nezvyšuje?

Ak sa vaše skóre nezvyšuje, je to preto, že nevykonávate vhodné správanie (zachytávanie jednotlivcov, pridávanie priateľov atď.) na zvýšenie skóre. Chyby sa však stávajú. Najlepším postupom je zabezpečiť, aby bola vaša aplikácia aktualizovaná. Zatvorte aplikáciu a znova ju otvorte, potom kontaktujte podporu Snapchat.

Zvyšovanie vášho Snapscore

Na záver vaše skóre Snapchat neodomkne špeciálne funkcie Snapchat. Ľuďom to neuľahčí vás nájsť a sledovať. Technicky nerobí nič funkčné. Získavate však trofeje, ktorými sa môžete pochváliť svojim priateľom.

Pokiaľ ide o zabezpečenie a bezpečnosť, majte na pamäti, že webové stránky vás podvádzajú, keď si myslíte, že môžu umelo zvýšiť vaše skóre, ak im zaplatíte peniaze. Nemôžu robiť to, čo tvrdia, a nestojí im to za námahu nájsť ťažkú ​​cestu.

Stačí veľa fotiť, spoznať nových priateľov a obdivovať svoje internetové trofeje. Čoskoro budete na ceste k vyššiemu Snapscore!

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE