Ako skontrolovať životnosť batérie AirTag

AirTag spolieha na to, že vstavaná batéria funguje hladko. Aj keď Apple odporúča vymeniť batériu AirTag po roku, váš počet najazdených kilometrov sa môže líšiť v závislosti od používania a frekvencie aktualizácií polohy. Mali by ste starostlivo sledovať batériu vášho Bluetooth trackeru, aby ste získali najnovšiu polohu vašich cenností. Tu je návod, ako skontrolovať životnosť batérie AirTag.

RÝCHLA ODPOVEĎ

Môžete sa spoľahnúť na upozornenie na vybitie batérie v reálnom čase z aplikácie Find My alebo skontrolovať svoj AirTag v ponuke Find My > Items a potvrdiť vybitie batérie. Ak má váš AirTag dostatok šťavy, v ponuke Položky nevidíte žiadnu ikonu napájania ani percento batérie. V informačnej ponuke AirTag si však všimnete upozornenie na vybitú batériu a ikony naznačujúce to isté.

Ako skontrolovať životnosť batérie AirTag

Eric Zeman / Android Authority

Apple predtým ponúkal praktický trik, ako skontrolovať úroveň batérie vášho AirTag v aplikácii Find My. Vyžadovalo to iba kliknutie na názov AirTag, aby ste zistili približnú životnosť batérie. Spoločnosť však bez akéhokoľvek vysvetlenia odstránila indikátor batérie AirTag.

Jedným z možných dôvodov môže byť nepresnosť kontroly životnosti batérie AirTag predchádzajúcou metódou. Teraz stačí iba pripojiť a zabudnúť na batériu AirTag, kým nepríde upozornenie s upozornením na vybitú batériu.

Než zadáte objednávku na novú batériu AirTag, skontrolujte to isté v aplikácii Nájsť na svojom iPhone alebo iPade.

  1. Otvorte aplikáciu Nájsť.
Čítať:  Ako opraviť odznaky LinkedIn, ktoré sa nezobrazujú alebo nefungujú

Andy Walker / Android Authority

Andy Walker / Android Authority

  1. Vedľa názvu AirTag si všimnete červený prúžok batérie.

Andy Walker / Android Authority

  1. Môžete ho rozbaliť a potvrdiť to isté z nasledujúcej ponuky.

Systém vypne niektoré funkcie AirTag kvôli nízkej batérii vášho Bluetooth trackeru. Je čas vymeniť batériu AirTag za novú. Niekedy môžete tiež vidieť, že váš Airtag bez dôvodu pípa. Neznamená to však nízku batériu, ale zvoní z niekoľkých dôvodov.

Najčastejšie otázky

Ako dlho vydrží batéria AirTag?

Podľa Apple by vaša batéria AirTag mala vydržať približne rok. Skutočná životnosť batérie však závisí od viacerých faktorov, napríklad od toho, ako často aktivujete režim Stratený a povolíte zvonenie AirTag a aktualizácie polohy Bluetooth trackeru na pozadí. Pokiaľ nechcete batériu AirTag často vymieňať, prečítajte si naše tipy, ako zlepšiť životnosť batérie AirTag.

Môžete nabíjať batériu AirTag?

AirTag používa jednorazovú lítiovú 3V gombíkovú batériu CR2032. Batériu AirTag nie je možné nabíjať. Musíte ho vymeniť za nový.

Aký typ batérie používa AirTag?

AirTag používa lítiovú 3V gombíkovú batériu CR2032. S hľadaním batérie AirTag by ste nemali mať problém. Je to štandardný typ batérie, ktorý je ľahko dostupný vo väčšine elektronických obchodov a lekární.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE