Ako sťahovať Twitter video bez modrého predplatného

Videá nahrané na X (predtým Twitter) si môžete stiahnuť z aplikácie. Toto je jedna z najlepších aktualizácií funkcií po tom, čo Elon zmenil názov aplikácie a logo. Táto funkcia je obmedzená na predplatiteľov služby Twitter Blue (overených), pretože možnosť stiahnutia bude viditeľná iba pre nich. Ale tu v tomto čítaní sa podelíme o trik na sťahovanie videí z Twitteru bez modrého predplatného na ich smartfónoch.

Stiahnite si Twitter Video bez overeného modrého predplatného

X (Twitter) má novú funkciu, ktorá vám umožňuje sťahovať videá z aplikácie bez použitia aplikácie alebo služby tretej strany. Ale predtým, ako prejdeme na kroky na sťahovanie videí z Twitteru bez modrého (overeného) predplatného, ​​dovoľte mi povedať vám, o čom je tento rozruch.

Kroky na stiahnutie videí z Twitteru s modrým overeným predplatným

Ako oznámil Elon Musk, používatelia si môžu stiahnuť videá z X (predtým Twitter) z ponuky. Počas nahrávania videí sa používateľom pýtajú, či chcú, aby si používatelia video stiahli alebo nie. Toto je tiež obmedzené na Twitter Blue Verified odberateľov, nie bežných používateľov. Funguje to takto:

Čítať:  Ako stlmiť telefón pri nosení hodiniek Samsung Galaxy Watch?

1. Aktualizujte aplikáciu (Android, iOS) na vašom smartfóne.

2. Po aktualizácii spustite aplikáciu a nájdite tweet s videom, ktoré chcete stiahnuť.

Stiahnite si videá z Twitteru bez modrého predplatného

3. Klepnite na video prehrať na celej obrazovke.

4. Klepnite na ikonu menu s tromi bodkami z pravého horného rohu.

5. Vyberte Stiahnite si video možnosť z ponuky.

Stiahnite si videá z Twitteru bez modrého predplatného

Video sa stiahne do aplikácie Galéria vášho telefónu. Treba však poznamenať, že v súčasnosti to funguje iba na Androide a zavedenie pre iOS a web je stále záhadou.

Ako zastaviť ostatných, aby si stiahli vaše videá z Twitteru

Ak nechcete, aby niekto sťahoval videá, ktoré nahráte na X alebo Twitter, môžete to pri odovzdávaní videa zakázať. Táto funkcia je tiež exkluzívna pre overených používateľov a predplatiteľov služby Twitter Blue. Ak chcete vypnúť funkciu sťahovania, postupujte podľa nižšie uvedených krokov.

1. Vytvorte nový Tweet a pridať video k tomu Tweetu.

Stiahnite si videá z Twitteru bez modrého predplatného

2. Klepnite na ikonu ikona s tromi bodkami v pravom dolnom rohu videa.

Stiahnite si videá z Twitteru bez modrého predplatného

3. Klepnite na ikonu Ikona vlajky v spodnej lište pre prístup k Upozornenie na obsah oddiele.

4. Zakázať prepínač pre Dá sa stiahnuť možnosť.

Stiahnite si videá z Twitteru bez modrého predplatného

Po dokončení nikto nebude môcť stiahnuť vami nahrané video. Toto platí pre všetkých používateľov; bežných používateľov, starších overených používateľov a predplatiteľov služby Twitter Blue. Bohužiaľ, možnosť zakázať sťahovanie je obmedzená iba na modrých overených používateľov.

Stiahnite si videá z Twitteru bez modrého odberu Twitter

Existujú rôzne spôsoby, ako sťahovať videá zo služby Twitter bez predplatenia služby Twitter Blue. Najjednoduchšie z nich sú roboty na sťahovanie videa. Tu je návod, ako sťahovať videá z X alebo Twitteru bez modrého overeného predplatného.

Čítať:  7 najdrahších herných stoličiek

1. Otvorte aplikáciu a nájdite tweet s videom na stiahnutie.

Stiahnite si videá z Twitteru bez modrého predplatného

2. Označte @GetVideoBot ako odpoveď na tento tweet.

Stiahnite si videá z Twitteru bez modrého predplatného

3. Robot odpovie a odkaz na stiahnutie pre to video.

4. Kliknite na odkaz a vyberte kvalitu videa stiahnuť do svojho zariadenia.

Pozrite si našu špecializovanú príručku, kde sa dozviete viac o spôsoboch sťahovania videí zo služby Twitter alebo sťahovania videí zverejnených súkromnými účtami.

často kladené otázky

Otázka: Ako sťahovať videá z aplikácie X alebo Twitter?

Vďaka nedávnej aktualizácii aplikácie si môžete jednoducho stiahnuť videá priamo do aplikácie Galéria vášho smartfónu. Nepotrebujete na to službu tretej strany, ale aby ste tak mohli urobiť, musíte byť starším overeným alebo modrým predplatiteľom.

Otázka: Musím si kúpiť Twitter Blue na sťahovanie videí z Twitteru?

Áno. Na sťahovanie videí z aplikácie musíte mať predplatné Twitter Blue. Ale niekoľko trikov uvedených v tomto článku vám umožňuje sťahovať videá bez prihlásenia na odber Twitter Blue.

Otázka: Nemôžem nájsť možnosť Stiahnuť video v aplikácii My Twitter. Ako to opraviť?

Ak nevidíte možnosť Stiahnuť video v aplikácii X alebo Twitter, aktualizujte aplikáciu z Obchodu Google Play a reštartujte aplikáciu, aby ste túto funkciu dostali do svojej aplikácie Twitter. Táto funkcia je dostupná len pre používateľov Androidu, bez slov o iOS a webe.

Otázka: Ako sťahovať videá z aplikácie Twitter bez modrého predplatného?

Na sťahovanie videí z X alebo Twitteru môžete použiť roboty na sťahovanie videa. Pozrite si podrobné kroky pre tento trik v článku vyššie.

Čítať:  Čo očakávať na Google I/O 2024?

Otázka: Ako môžem niekomu zabrániť v sťahovaní videí z Twitteru?

Pri nahrávaní videa na Twitter sa môžete odhlásiť. Týmto znemožníte ostatným používateľom sťahovať vaše videá z aplikácie X alebo Twitter, bez ohľadu na to, či je používateľ prihlásený na odber Twitter Blue alebo overený staršími používateľmi. Prečítajte si podrobného sprievodcu krok za krokom vyššie v tomto článku.

Zabaliť sa

To nás privádza na koniec tohto článku, kde sme diskutovali o tom, ako sťahovať videá z aplikácie X alebo Twitter bez predplatného Twitter Blue. Overeným používateľom to uľahčuje sťahovanie akéhokoľvek videa z Twitteru. Je smutné, že neoverení používatelia takúto možnosť sťahovať videá z platformy nemajú. Zostaňte naladení na GadgetsToUse, kde nájdete viac takýchto čítaní, a pozrite si tie, ktoré sú prepojené nižšie.

Prečítajte si tiež:

Môžete nás tiež sledovať pre okamžité technologické novinky na Google News alebo ak chcete získať tipy a triky, recenzie smartfónov a gadgetov, pripojte sa GadgetsToUse Telegram Group alebo sa prihláste na odber najnovších recenzií videí GadgetsToUse kanál YouTube.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE