Ako streamovať Netflix na Discord

Streamovanie Netflixu je možné na rôznych zariadeniach, platformách a aplikáciách a používatelia Discordu vyvinuli kreatívny spôsob, ako to urobiť. Discord je platforma, ktorá umožňuje herným nadšencom zhromažďovať sa okolo podobných záujmov a komunikovať pri streamovaní obsahu.

Ako streamovať Netflix na Discord

V tomto článku si povieme o používaní Discordu na streamovanie filmov a televíznych relácií zo služby Netflix a o tom, ako riešiť problémy s videom a zvukom. Okrem toho sa dozviete čo Choď žiť je a prečo by to mohlo byť najlepšie riešenie pre vás a vašich priateľov.

Ako streamovať Netflix na Discord z počítača

Streamovanie Netflixu cez Discord vám umožňuje komunikovať so svojimi priateľmi pri spoločnom sledovaní niečoho, aj keď ste ďaleko od seba. Ak používate Discord na počítači Mac alebo Windows, na streamovanie Netflixu musíte urobiť toto:

 1. Otvorte webový prehliadač a prejdite na Web Netflix.

 2. Zároveň otvorte Nesúlad a uistite sa, že je pripojený k serveru.

 3. Kliknite na nastavenie v dolnej časti stránky a rozhodnite sa, ktoré Stav aktivity by ste chceli použiť.

 4. Kliknite na Pridajte to a vyberte kartu v prehliadači s aktívnou streamovacou službou. Keď vyberiete Netflix, kliknite na Pridať hru.

 5. Keď raz odídeš nastavenieklikni na ikona obrazovky v ľavom dolnom rohu.

 6. V Zdieľanie obrazovky pop-up, vyberte kartu prehliadača, ktorú chcete streamovať.

 7. Upravte nastavenia streamovania.

 8. Kliknite na Choď žiť a začnite streamovať Netflix.

 9. Teraz sa vráťte na Netflix a zahrajte si titul, ktorý chcete zdieľať.

Čítať:  Ako opraviť nezobrazovanie príbehov Instagramu

Streamovanie Discordu je také zaujímavé, že môžete streamovať film alebo televízny program, nechať zapnutú kameru a nechať svojich priateľov vidieť vaše reakcie na to, čo sa deje na obrazovke.

Ako streamovať Netflix na Discord so zvukom

Problémy so zvukom sú niektoré z najbežnejších problémov medzi hráčmi a divákmi na Discorde a je nevyhnutné zistiť, čo ich spôsobuje, ešte pred spustením naživo. Existuje niekoľko dôvodov, prečo niekedy môžete streamovať obsah z inej platformy, ale nepočujete žiadny zvuk.

Jedným z najbežnejších dôvodov je, že Discord často potrebuje administratívny prístup k vášmu počítaču. Ak vaše ovládače nefungujú, nebudete môcť sledovať film ani byť súčasťou hry, pretože nebudete môcť nič počuť.

Ďalším problémom, ktorý používatelia nahlásili, je nesprávne fungovanie zvukových ovládačov na ich zariadeniach. Keď sa to stane, zvyčajne to znamená, že ovládače sú poškodené. V takom prípade uvidíte obrázky jasne, no bohužiaľ, bez akéhokoľvek zvuku.

Nakoniec, Zdieľanie obrazovky funkcia nemá stabilitu a môže spôsobiť problémy so zvukovým signálom už v počiatočných fázach. Uistite sa, že ste povolili všetky svoje zvukové zariadenia a udelili Discord povolenie na ich používanie.

Poznámka: Ak máte problémy so streamovaním zvuku na Macu, na začlenenie zvukovej funkcie sú potrebné ďalšie kroky. vyhliadka Discord: streamovanie zvuku na Macu Pre viac informácií.

Ako streamovať Netflix na Discord bez čiernej obrazovky

Ak používate Discord, je veľká šanca, že sa vám pri pokuse o streamovanie hier alebo iného obsahu zobrazila čierna obrazovka. Zvyčajne sú dôvodom vaše grafické ovládače. Ak sa s týmito problémami často stretávate, existuje niekoľko vecí, ktoré môžete skúsiť vyriešiť:

 1. Aktualizujte svoje Nesúlad aplikácie.

 2. Zapnite/vypnite nastavenia hardvérovej akcelerácie.

 3. Počas streamovania vypnite všetky nepotrebné programy.

 4. Vymažte priečinok vyrovnávacej pamäte Nesúlad.

Čítať:  Ako používať tajný rozhovor v telegrame

Ak žiadne z týchto riešení nezlepší situáciu, možno budete musieť znova nainštalovať Discord. Inštalácia aktualizovanej verzie Discord môže vyriešiť váš problém. Pamätajte, že staré počítače môžu tiež spôsobiť problémy, takže ak Discord nefunguje správne, možno budete musieť zvážiť zakúpenie novšieho.

Ako streamovať Netflix na Discord v systéme Android

Streamovanie Netflixu cez aplikáciu Discord na vašom telefóne s Androidom nie je možné, ale vždy ju môžete použiť na uskutočňovanie hlasových hovorov a videohovorov. Po nainštalovaní aplikácie Discord do telefónu sa budete musieť prihlásiť alebo si vytvoriť nový účet, aby ste sa mohli rozprávať so svojimi priateľmi.

Všetko, čo musíte urobiť, je vytvoriť verejný alebo súkromný server a pozvať svojich priateľov, aby sa pripojili. Väčšina používateľov uprednostňuje súkromné ​​servery, ideálne pre tímy alebo priateľov. Verejné skupiny sú však zaujímavé aj vtedy, ak chcete spoznať nových ľudí a naučiť sa nové herné taktiky.

Ako streamovať Netflix na Discord na iPhone

Discord neumožňuje používateľom iPhone streamovať alebo zdieľať svoje herné aktivity. Môžete tak urobiť, iba ak používate Discord na počítači so systémom Windows alebo Mac. Na svojom iPhone ste obmedzení iba na hlasové hovory a videohovory. Budú však mať dokonalú kvalitu zvuku a takmer žiadne oneskorenie. Kvalita videa je celkom dobrá vo všetkých sieťach 4G a 5G. Zatiaľ nemôžete zdieľať svoju obrazovku, ale táto možnosť môže byť možná s budúcimi aktualizáciami.

Ako si naplánovať večierok na Discord

Vďaka funkcii Create Event si môžete na Discord kedykoľvek vopred naplánovať večierok pri sledovaní Netflixu. Všetko, čo musíte urobiť, je kliknúť na server Discord, kde budete hostiť párty. Potom postupujte podľa týchto krokov:

 1. Klikni na ikona šípky v ľavom hornom rohu pre prístup k rozbaľovacej ponuke.
 2. Kliknite na Vytvoriť udalosť.
 3. Vyberte zdroj svojho priameho prenosu a kliknite Ďalšie. V tomto prípade používame Hlasový kanál.
 4. Pomenujte udalosť, vyberte dátum a čas, pridajte popis a kliknite Ďalšie.
 5. Kliknite Vytvoriť udalosť po preskúmaní.
 6. Udalosť teraz uvidíte v rovnakej ponuke ako vaše kanály. Kliknite Udalosť na zobrazenie.
 7. Kliknite na ikona ľudí pozvať členov.
Čítať:  Ako pridať kontakty z iPhone do WhatsApp

Keďže Discord je jednou z najlepších aplikácií VoIP, jej používateľmi sú predovšetkým hráči, ktorí aplikáciu používajú na komunikáciu s ostatnými. Mnoho používateľov, ktorí chcú niečo zdieľať vo svojich malých komunitách, však používa Discord na prehrávanie filmov a televíznych relácií.

Dúfajme, že vám táto príručka pomohla dozvedieť sa viac o tom, ako funguje Discord. Streamovanie obsahu zo služby Netflix môže byť jednoduchšie, pretože viete, ako na to a ktoré zariadenie použiť. Okrem toho ste teraz oboznámení s potenciálnymi problémami a riešeniami, aby ste sa uistili, že Discord bude fungovať bez problémov.

Zbavte sa častých otázok o streamovaní Netflix

Túto časť sme zahrnuli, aby sme odpovedali na ďalšie vaše otázky o Discord a Netflix.

Môžete zdieľať obrazovku Netflix na Discord?

Áno, môžete zdieľať obrazovku Netflix vo svojich súkromných skupinách a používať ho na spoločné sledovanie filmov. Discord vám umožňuje predviesť svoje herné schopnosti alebo zdieľať to, čo práve robíte, s priateľmi, no ponúka oveľa viac funkcií. Keďže ide o vysokokvalitné streamovanie, môžete ho použiť na pomoc priateľom s projektmi, spoločné sledovanie niečoho alebo hranie hier.

Ako sledujete stream na Discord?

Streamovanie je obľúbenou aktivitou každého na Discorde a vďaka nemu je platforma taká populárna. Ak niekto práve streamuje, všimnete si ikonu „Naživo“. Budete musieť kliknúť na Pripojte sa k streamu ak sa chcete zapojiť a sledovať priamy prenos. Stačí na to jedno kliknutie.

Čo je to Go Live on Discord?

„Go Live“ je funkcia Discord, ktorá umožňuje komukoľvek streamovať herné relácie až s 10 ľuďmi súčasne na akomkoľvek hlasovom kanáli. Cieľom je znovu vytvoriť atmosféru, v ktorej hráte hru v miestnosti plnej svojich priateľov a môžete im presne ukázať, aké pohyby robíte. „Go Live“ funguje s akýmkoľvek serverom, a aj keď funguje najlepšie v aplikáciách pre Windows, Mac a Linux, používatelia môžu túto funkciu používať aj prostredníctvom svojich prehliadačov.

Čítať:  Ako vypočítať mieru rastu sledovateľov pre Instagram? (2024)

Prečo je moja obrazovka čierna, keď streamujem Netflix na Discord?

Čierne obrazovky sú niečo, čo mnohí používatelia Discordu uznávajú. Ak je priečinok vyrovnávacej pamäte preťažený alebo ak na pozadí počítača pracuje veľa programov, je vysoká pravdepodobnosť, že neuvidíte žiadny videoobsah. Ďalším dôvodom môže byť, že váš Discord nebol aktualizovaný, čo je skvelý dôvod na pravidelnú kontrolu.

Ak máte na Discorde veľa čiernych obrazoviek, tu je niekoľko vecí, ktoré vám môžu pomôcť:

• Aktualizujte svoj Discord.

• Počas streamovania vypnite všetky nepotrebné programy.

• Vymažte priečinok vyrovnávacej pamäte na Discord.

• Zapnite/vypnite nastavenia hardvérovej akcelerácie.

Ďalším problémom je, že Netflix je chránený DRM, čo znamená, že nemôžete vždy zdieľať obrazovku. Toto má zabrániť neoprávnenému zdieľaniu medzi priateľmi. Ak je to dôvod, skúste použiť iný webový prehliadač. Na základe našich testov Chrome funguje dobre. Niektorí používatelia však uvádzajú, že im funguje iba Firefox. Problémy by malo zmierniť prepnutie prehliadačov.

Je nezákonné streamovať Netflix na Discord?

V súčasnosti na túto otázku neexistuje definitívna odpoveď. Podľa Zmluvné podmienky Netflixu, streamovanie obsahu s inými osobami mimo vašej domácnosti je porušením pravidiel, pokiaľ nepoužívate funkciu Teleparty (predtým nazývaná Netflix Party). To, či sa môžete dostať do právnych problémov pri streamovaní obsahu zo služby Netflix on Discord, pravdepodobne závisí od niekoľkých faktorov vrátane zákonov vášho regiónu, účelu streamovania a iných predpisov o autorských právach.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE