Ako upraviť popis TikTok po odoslaní

Dizajn a použiteľnosť TikTok sú veľmi jednoduché a aplikácia maximálne uľahčuje vytváranie videa a interakciu. Vďaka veľkému množstvu funkcií a možností je aplikácia komplexná.

Ako upraviť popis TikTok po odoslaní

Môžete po odoslaní upraviť titulok TikTok? Môžeš upraviť video Tok Tok po nahratí? Môžete odstrániť video po jeho nahraní? Tieto otázky sú len malou hŕstkou kladenou od čitateľov a oplatí sa pozrieť si ich všetky. Čítajte ďalej a zistite, ako môžete po odoslaní upraviť titulok TikTok.

Úprava titulku TikTok po odoslaní

TikTok vám neumožňuje upraviť titulok videa po odoslaní. však existuje riešenietakže nemusíte zaznamenávať a znova uverejňovať rovnaký obsah.

Za predpokladu, že ste zachytili problém s titulkom na začiatku života videa, je pomerne jednoduché problém vyriešiť opätovným nahraním toho istého videa do vášho profilu. Iste, technicky to nie je úprava jedného, ​​ale je to jediný spôsob, ako to urobiť.

Ak chcete aktualizovať titulok, postupujte takto:

 1. Klepnite na ikonu v pravej dolnej časti obrazovky
 2. Vyberte video a potom klepnite na (tri vodorovné bodky) vpravo.
 3. Vyberte
 4. Po uložení video ho znova uverejnite s novým titulkom. Klikni na symbol v spodnej časti obrazovky.
 5. Vyberte si na pravej strane červeného tlačidla nahrávania.
 6. Zobrazí sa zoznam vašich obrázkov a videí. Vyberte ten uložený z TikTok a potom klepnite na
 7. Ešte raz klepnite na v pravom hornom rohu. Na túto stránku môžete pridávať text, nálepky a meniť efekty.
 8. Po tretíkrát klepnite na v pravej dolnej časti obrazovky.
 9. Aktualizujte popis a zmeňte svoje preferencie publika.
 10. Vyberte
 11. Váš novo aktualizovaný obsah sa zobrazí na vašej časovej osi, ale nezabudnite odstrániť pôvodné video. Klepnite na ikonu ikona v spodnej časti domovskej stránky.
 12. Vyberte video, ktoré chcete odstrániť, a potom klepnite na (tri vodorovné bodky) na pravej strane videa.
 13. V riadku možností zobrazenom nad odkazom „Zrušiť“ sa posuňte doprava (ak je to možné) a vyberte si
 14. Svoj výber potvrďte klepnutím na
Čítať:  Špičkový sprievodca monitorovaním značky na sledovanie online reputácie

Nevýhodou pri použití vyššie uvedených krokov je, že stratíte všetky komentáre alebo označenia páči sa mi pôvodne uverejnené video. Ak ste však problém s titulkom zachytili dostatočne skoro, nemalo by vám ujsť veľa angažovanosti.

TikTok Ako odstrániť neviditeľný filter

Ako vykonať úpravy v koncepte

Ako vidíte, robiť úpravy nie je jednoduché. Video si musíte stiahnuť, znova ho nahrať, upraviť a potom ho zverejniť na TikTok. Týmto problémom sa však môžete úplne vyhnúť, ak svoje video najprv uverejníte ako koncept.

Koncept je nezverejnené video, ktoré ostatní nemôžu zobraziť, no stále sa môžete vrátiť a vykonať zmeny. Tu je postup, ako vykonať úpravy konceptu:

 1. Otvorte TikTok a navštívte svoj profil. Potom klepnite na Vyberte video, ktoré chcete upraviť a zverejniť.
 2. Klepnite na šípka v ľavom hornom rohu.
 3. Vykonajte potrebné úpravy hudby, textu atď. Potom klepnite na na spodku.
 4. Upravte si titulky, publikum a titulnú fotku. Potom klepnite na zverejniť svoje video alebo vybrať uložiť a neskôr vykonať ďalšie úpravy.

Poznámka: Dávajte pozor, aby sa vaše koncepty uložili do vášho účtu TikTok, ale ak odstránite aplikáciu TikTok alebo vymažete vyrovnávaciu pamäť, všetky vaše koncepty sa odstránia.

Časté otázky o úprave príspevkov TikTok

Ako pridáte text do videa TikTok?

Po zaznamenaní videa v aplikácii a ťuknutí na začiarknutie môžete do svojich videí TikTok pridať text. Po kliknutí na textové pole v pravom rohu sa zobrazia ďalšie možnosti videa vrátane farby textu a písma. Po dokončení pridávania textu do vášho TikTok pridajte akýkoľvek ďalší filter, ktorý chcete pridať, a potom ho dokončite.

Čítať:  Ako pridať Google Analytics do Magento 2: Jediný sprievodca, ktorý budete kedy potrebovať

Môžem pridať titulky do konceptu po jeho uložení?

Absolútne! Vo svojich konceptoch môžete pred odoslaním vykonať množstvo úprav, aby ste ich zdokonalili. Stačí klepnúť na ten, ktorý chcete aktualizovať, a pridať titulky. Potom môžete video buď znova uložiť ako koncept, alebo ho zverejniť, aby si ho mohol pozrieť každý.

Ako skrátite video na TikTok?

Komu zostrihať video TikTokstlačením tlačidla „+“ nahrajte nový záznam.

Po nahraní videa klepnite na možnosť „pridať zvuk“ v pravom hornom rohu a potom nahrajte zvuk stlačením „červeného tlačidla“. Stlačte ikonu „Skontrolovať“ vpravo dole a potom v pravom hornom rohu nájdete ikonu „Orezať“.

Po dokončení úpravy dĺžky videa stlačte tlačidlo „Ďalej“ a môžete pridať efekty.

Môžem zmeniť zvukovú stopu na video TikTok?

Zmena zvukovej stopy je o niečo zložitejšia. Keďže zvuk je uložený v pôvodnom videu, nebudete ho môcť skopírovať bez tretej strany aplikácia na úpravu. Keďže väčšina videí TikTok je synchronizovaná na pery, zmena zvukovej stopy môže prerušiť synchronizáciu. Zvuková stopa sa pri vytváraní videa pridá ako vrstva a potom sa uloží ako jeden súbor.

Táto metóda vás však vráti späť na obrazovku úprav, takže to stojí za vyskúšanie.

Môžem ovládať, kto môže komentovať moje video TikTok?

Áno môžeš. Je to všeobecná kontrola, v ktorej môžete ovládať, kto môže komentovať každé video, ktoré nahráte, a nie jednotlivé videá, ale môžete to urobiť. Nastavenie je v ponuke Súkromie.

Čítať:  Oprava: Pri prihlasovaní do Instagramu sa vyskytol problém. Skúste to znova čoskoro

1. Klepnite na zvislú elipsu (ikona s tromi bodkami) na hlavnej obrazovke TikTok.

2. Vyberte Ochrana osobných údajov z nasledujúcej obrazovky.

3. Zmeňte bezpečnostné nastavenia pre Kto mi môže posielať komentáre.

Ak chcete, aby bol váš účet verejný, vyberte kto vám môže posielať komentáre alebo sa rozhodnúť, že bude iba priateľmi. V tej istej sekcii vidíte aj možnosti „Kto so mnou môže duet“, „Kto na mňa môže reagovať“ a „Kto mi môže posielať správy“. Tieto možnosti môžete upraviť a určiť, kto vás môže kontaktovať pomocou aplikácie.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE