Ako vidieť opakované zábery v BeReal

Zaujíma vás, koľko opakovaní ste vy alebo vaši priatelia urobili na príspevku BeReal? Nájdenie čísla opakovania nie je úplne zrejmé. A je tu tiež niekoľko vecí, ktoré musíte urobiť, kým bude funkcia dostupná. Ak sa teda snažíte zistiť, ako používať funkciu opätovného snímania v aplikácii BeReal, nie ste sami. Našťastie prejsť jednotlivými krokmi je jednoduché.

Ako vidieť opakované zábery v BeReal

Tento článok vám pomôže v tomto procese. Zdieľame tiež niekoľko tipov, ako sa vyhnúť počítaniu opakovaných pokusov.

Reprízy na BeReal

Opätovné nasnímanie označuje, koľkokrát používateľ znova nasnímal fotografiu. Počítadlo retake celkom dobre zapadá do účelu a identity značky BeReal. BeReal, ako už názov aplikácie napovedá, podporuje autentickosť a postrehy zo života používateľov bez akýchkoľvek úprav alebo manipulácií.

Iné aplikácie ako Instagram umožňujú používateľom upravovať príspevky pomocou filtrov a iných doplnkov. To môže prezentovať ich skúsenosti inak, ako v skutočnosti sú, a život nie je vždy taký očarujúci, ako ho predstavujú obrázky.

Klamstvo, ktoré beží cez Instagram, môže byť zničujúce pre duševné zdravie používateľov. Obrázky upraveného sveta s krásnymi ľuďmi všade zvýšiť úzkosť a depresiu a urobiť ľudí sebakritickejšími a uvedomelejšími k telu. Stimuluje to, čo je známe ako FOMO alebo „strach z premeškania“. Následne podporuje postoj „porovnávať a zúfať“. Má dokonca potenciál prepojiť naše mozgy takýmito spôsobmi škodlivé pre naše zdravie.

Čítať:  Top 5 online nástrojov na správu reputácie na odhaľovanie krízy

Ale pomocou opakovaných záberov môžete určiť, či sa niekto nepokúša byť falošný. Ak sa totiž fotia opakovane, nemusia byť úplne úprimní v tom, čo ukazujú a ako sa prezentujú.

Celý účel aplikácie je, aby používatelia robili fotografie bez doktora. Ich opätovné získanie nezodpovedá duchu alebo zámeru BeReal.

Ako vidieť opakované zábery na BeReal

Ak chcete vidieť celkový počet opakovaní príspevkov, nezabudnite, že najprv musíte mať aspoň 10 priateľov. V opačnom prípade to nebudete môcť vidieť.

Ďalšia vec, ktorú treba mať na pamäti, musíte mať zverejnený svoj vlastný BeReal na daný deň, ak chcete vidieť počítadlá opätovného získania iných ľudí.

Aj keď to môže znieť ako zvláštne rozhodnutie, mohlo by to byť v súlade s politikou spoločnosti zameranou na skutočný, nefiltrovaný obsah. Ak sa nepokúsite zverejniť, aký je váš život, neuvidíte, či sa ostatní nesnažia predstaviť samých seba v lepšom svetle.

Ak spĺňate obe tieto požiadavky, vykonajte nasledujúce kroky:

 1. Otvorte príspevok, pre ktorý chcete zobraziť opakované zábery.
 2. Kliknite na ikonu troch bodiek v príspevku a vyberte „Zobraziť profil“
 3. Kliknite na príspevok, ktorý chcete zobraziť znova.
 4. Záznamy si môžete pozrieť pod príspevkom.

Upozorňujeme, že môžete vidieť iba opakované zábery od svojich priateľov.

Skontrolujte svoj vlastný počet opakovaní

Ak chcete, môžete si tiež pozrieť svoj vlastný počet opakovaní v BeReal.

 1. Prejdite na časovú pečiatku príspevku (čas a dátum), ktorá je uvedená pod príspevkom.
 2. Číslo zobrazíte kliknutím na kartu „Opätovné nahrávanie“. Je to také jednoduché.
Čítať:  Náhodní ľudia, ktorí si ma pridávajú na Snapchat – ako to opraviť

Vyskakovacie okno časovej pečiatky obsahuje aj ďalšie štatistiky, ktoré môžete použiť. Uvidíte počet komentárov a počet Realmojis, ktoré príspevok získal.

Ako skryť opakované zábery na BeReal

Nie každý má rád funkciu „počítadla opakovaných záberov“.

Niekedy možno nechcete, aby ostatní vedeli, koľkokrát ste svoju fotografiu odfotili. A inokedy môže byť na fotografii zachytené niečo menej než lichotivé, niečo osobné, čo ste nechceli zdieľať.

To sa môže stať na BeReal, pretože po otvorení aplikácie máte na odfotenie len 2 minúty. Nie je to veľa času. Ak uverejníte neskoro, nebudete potrestaní, ale vaši priatelia to môžu vidieť.

Okrem toho aplikácia využíva aj predné a zadné kamery na snímanie okolia používateľa. Takže to môže byť niečo, čo bolo zachytené a nebolo to určené pre ostatných.

Takže sa nebojte, existujú spôsoby, ako sa môžete vyhnúť počítaniu opakovaných pokusov.

Upozorňujeme, že počet opakovaných pokusov nemôžete úplne skryť. Na manipuláciu s ním však môžete použiť niekoľko riešení.

Skúste jednu z nasledujúcich možností.

Zatvorte a znova otvorte aplikáciu

Ak sa vám váš obrázok nepáči, zatvorte aplikáciu a znova ju otvorte. Počítadlo opätovného snímania sa zvýši iba vtedy, ak znova nasnímate fotografiu so stále otvorenou aplikáciou. Ak ho teda zatvoríte, počet opakovaných záberov sa nezvýši a budete mať možnosť napísať nový príspevok.

Reštartujte svoj telefón

Ak to nepomôže, skúste pred odovzdaním príspevku reštartovať telefón. Ak pred odovzdaním reštartujete telefón, opätovné snímanie sa nezaregistruje.

Čítať:  Ako merať podiel hlasu na sociálnych sieťach

Budete tiež chcieť reštartovať telefón, ak z akéhokoľvek dôvodu nemôžete ukončiť aplikáciu. Možno aplikácia nereaguje alebo je uzamknutá.

Vymažte vyrovnávaciu pamäť

Posledná vec, ktorú by ste mali vyskúšať, je vymazať vyrovnávaciu pamäť v aplikácii. V závislosti od zariadenia, ktoré používate, musíte postupovať podľa rôznych krokov.

Je to jednoduché, ak máte zariadenie so systémom Android.

 1. Choď do nastavení.”
 2. Otvorte ponuku „Aplikácie“.
 3. V ponuke uvidíte aplikáciu BeReal.
 4. V ponuke aplikácie BeReal vyberte položku „Storage“ klepnutím.
 5. Vyberte možnosť „Odstrániť údaje vo vyrovnávacej pamäti“.

Ak máte iPhone, vymazanie vyrovnávacej pamäte vyžaduje odinštalovanie a opätovnú inštaláciu aplikácie.

Ak pristupujete k BeReal cez Google Chrome a chcete vymazať vyrovnávaciu pamäť, postupujte podľa krokov nižšie.

 1. Kliknite na tri bodky. Nájdete ho v pravom hornom rohu.
 2. Tam uvidíte ponuku, kde nájdete kartu História.
 3. Prejdite na „Vymazať údaje prehliadania“.
 4. Vyberte možnosť „Všetko“, skontrolujte „Obrázky vo vyrovnávacej pamäti“ a kliknite na „Vymazať údaje“.

Vaša vyrovnávacia pamäť pre BeReal je teraz vymazaná.

Dodržiavaním týchto tipov a trikov sa môžete vyhnúť počítaniu opakovaných pokusov.

často kladené otázky

Môžem odstrániť príspevok BeReal?

Áno, môžete príspevok úplne odstrániť, ak sa rozhodnete, že nechcete, aby sa obrázok zobrazoval. Môžete však odstrániť maximálne dva príspevky BeReal za deň.

Prečo sa môj príspevok BeReal nezobrazuje?

Ak nevidíte svoj príspevok BeReal, možno ste zmenili svoje časové pásmo. Možno ste sa pripojili k sieti VPN. Kontakt Podpora BeReal pre pretrvávajúce problémy.

Čítať:  Ako opraviť chybu spustenia aplikácie Logitech download assistant?

Kto môže zobraziť príspevok BeReal?

Svoje obrázky môžete zdieľať so všetkými (prostredníctvom nastavenia „verejné“) alebo sa môžete rozhodnúť zdieľať obrázky iba s priateľmi a rodinou (prostredníctvom nastavenia „súkromné“).

Reprízy na BeReal

Ako je uvedené v tomto článku, kontrola počtu opakovaní na BeReal je celkom jednoduchá. Všetko, čo potrebujete, je mať desať priateľov a zverejniť BeReal fotku na daný deň a môžete sa pozrieť na detaily príspevku. Nájdite tlačidlo opätovného snímania a kliknite naň. Voila. Môžete vidieť, koľkokrát bola fotografia nasnímaná.

Môžete tiež trochu manipulovať s počítadlom opakovania vašich príspevkov. To je však trochu proti duchu aplikácie. Ide predsa o autentickosť.

Pomohli vám kroky v tomto článku? Aké tipy alebo triky ste použili? Podeľte sa o svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE