Ako vrátiť späť „Nemám záujem“ na TikTok

Už ste niekedy omylom klikli na „Nemám záujem“ pri videu TikTok, ktoré sa vám skutočne páčilo? Vďaka podobnej ikonografii tlačidiel „Nemám záujem“ a „Pridať k obľúbeným“ je to jednoduchá chyba.

Bohužiaľ, keď TikTok poviete, že vás video nezaujíma, algoritmu to tiež povie, aby vám zobrazil menej tohto obsahu. Než sa nazdáte, na vašej stránke For You chýbajú vibrácie, ktoré ste milovali.

Ale nebojte sa! Môžete vrátiť späť tlačidlo „Nemám záujem“ na TikTok a obnoviť videá, ktoré ste omylom zamietli. Táto príručka vám ukáže, ako na to.

Tablet Obsahu

Čo sa stane, keď kliknete na „Nemám záujem“ na TikTok

Algoritmus TikTok spravuje vašu stránku For You na základe toho, ako interagujete s obsahom. Cieľom je ukázať vám viac toho, čo sa vám páči, a menej toho, čo sa vám nepáči.

Keď pri videu kliknete na „Nemám záujem“, vysielate TikTok silný signál. Hovoríte: „Nechcem vidieť tento typ obsahu.“

TikTok počúva. Algoritmus vám začne zobrazovať menej videí podobných tomu, ktoré ste zrušili. Postupom času sa vaša stránka Pre vás zmení a vylúči tento typ obsahu.

Je to skvelé, keď cielene odstraňujete videá, ktoré sa vám nepáčia. Náhodné kliknutie na „Nemám záujem“ však spôsobuje problémy. Videá, ktoré sa vám skutočne páčia, môžu zmiznúť z vášho informačného kanála.

Našťastie môžete tento efekt vrátiť späť a obnoviť videá „Nemám záujem“. Chce to len pár krokov.

Spôsoby, ako vrátiť späť „Nemám záujem“ na TikTok

1. Skontrolujte svoje obľúbené videá

Pred vyskúšaním iných riešení si skontrolujte zoznam videí Obľúbené videá na TikTok. Ak sa vám video pred zrušením páčilo, môže tam byť stále.

Ak chcete zobraziť videá, ktoré sa vám páčia:

 • Otvorte TikTok a klepnite na Profil ikona vpravo dole.
 • Klepnite na kartu obľúbených videí.
 • Posúvajte sa v tomto zozname a zistite, či sa tam nachádza odmietnuté video.

Ak ju nájdete, klepnite na tlačidlo záložky TikTok a pridajte ju medzi svoje obľúbené. Toto bude pôsobiť proti signálu „Nemám záujem“, ktorý ste predtým poslali.

Bohužiaľ, ak sa vám video nikdy nepáčilo, nebude na tomto zozname. Budete musieť kopať trochu hlbšie, aby ste ho našli a obnovili.

2. Vyhľadajte históriu pozerania

Vaša úplná história pozerania obsahuje každé video, ktoré ste si pozreli za posledných 7 dní, bez ohľadu na interakciu. Táto história zostane zachovaná, aj keď pri videu kliknete na „Nemám záujem“.

Čítať:  Ako skryť svoje meno na Instagrame

Ponorte sa do svojej histórie pozerania, nájdite videá, ktoré ste odmietli, a znova sa s nimi zapojte:

 • Klepnite na ikonu Vyhľadávanie ikona lupy v spodnej časti obrazovky TikTok.
 • Klepnutím do vyhľadávacieho panela vytiahnete klávesnicu.
 • Zadajte hviezdičku
 • Ako vrátiť späť Klepnite na História pozerania

v hornej časti obrazovky.

Ako vrátiť späť

Keď nájdete video, ktoré chcete obnoviť, klepnite na ikonu Páči sa mi alebo záložku a pridajte ju medzi obľúbené videá alebo obľúbené videá.

Ak nevidíte video vo svojej 7-dňovej histórii, prečítajte si ďalšie možnosti obnovenia.

3. Využite hashtagy a zvuky

Ak odmietnutý TikTok mal relevantné hashtagy alebo populárne zvuky, možno ho budete môcť znova nájsť prostredníctvom týchto ciest.

Hashtagy kategorizujú videá do výklenkov a trendov. Ak si pamätáte nejaké hashtagy použité v stratenom TikToku, vyhľadajte ich priamo, aby ste odhalili podobný obsah.

Populárne zvuky tiež zoskupujú videá. Milióny TikTokov používajú rovnaké stopy a zvukové klipy. Vyhľadávanie podľa zvuku môže objaviť video, ktoré hľadáte.

 1. Ak chcete skúsiť nájsť odmietnuté videá týmto spôsobom: Klepnite na ikonu Objavte
 2. ikona lupy na spodnom paneli nástrojov. Vyberte Vyhľadávanie
 3. na vyhľadávanie konkrétnych kľúčových slov, hashtagov alebo zvukov.
 4. Zadajte hashtag alebo zvuk priradený k videu, ktoré chcete obnoviť.

Prechádzajte výsledkami a nájdite stratené video. Ak ho objavíte, ihneď si ho pridajte medzi obľúbené.

Táto metóda je hit alebo miss, ale stojí za to vyskúšať. Aj keď nenájdete presné video, môžete nájsť podobné, aby ste doplnili svoj informačný kanál.

4. Hľadajte Reposty

Čítať:  Kik Nové správy alebo rozhovory sa nezobrazujú [5 Fixes]

Reposty a stehy udržujú vírusové videá TikTok v obehu dni alebo týždne po ich prvom objavení. Aj keď ste stratili pôvodné video, stále môžu existovať duplicitné verzie.

 1. Skúste nájsť znovu odoslanú alebo zošitú verziu TikTok, ktorú ste zamietli:
 2. Vyhľadajte hashtagy alebo zvuky spojené so strateným videom, ako je vysvetlené vyššie.
 3. Venujte zvláštnu pozornosť videám využívajúcim funkcie ako Stitch a Duet. Často obsahujú klipy populárnych videí.
 4. Skontrolujte používateľské mená videí, ktoré sú vám povedomé. Zistite, či pôvodný tvorca znova zverejnil svoj vírusový obsah.

Keď nájdete duplikát TikTok, okamžite si ho pridajte medzi obľúbené. To signalizuje algoritmus a môže pomôcť znovu objaviť originál.

Reposty nie vždy pripisujú OP alebo používajú rovnaký zvuk. Takže táto technika hit-or-miss funguje najlepšie na nájdenie extrémne virálnych videí.

5. Kontaktujte Tvorcu

Ak všetko ostatné zlyhá, skúste kontaktovať priamo pôvodného autora a požiadať ho o opätovné odoslanie alebo opätovné odoslanie videa, ktoré ste odmietli.

Toto nie je možné vo všetkých prípadoch. Ale ak má TikToker kontaktné informácie vo svojom životopise alebo sa aktívne zapája do komentárov, stojí to za pokus.

Nebojte sa vysvetliť situáciu vo svojej správe. Mnoho tvorcov chápe, aké ľahké je nesprávne klepnúť na UX TikTok. Môžu sympatizovať a znova zdieľať video, aby vám pomohli.

6. Obnovte svoj účet ako posledná možnosť

Ak video, ktoré ste odmietli, nie je možné nájsť žiadnou metódou, resetovanie účtu môže byť jediným spôsobom, ako obnoviť stránku Pre vás. Toto by mala byť posledná možnosť

pretože obnoví celý váš informačný kanál a vymaže všetky vaše obľúbené položky. Môže to byť potrebné, ak jediné náhodné klepnutie drasticky zmenilo vaše odporúčané videá.

 1. Ak chcete úplne obnoviť svoj účet TikTok: Prejdite do svojho profilu a klepnite na nastavenie
 2. ikonu. VyberteSpravovať účet
 3. . KlepniteZmazať účet
 4. . Vyberte si Dočasne zakázať
Čítať:  8 spôsobov, ako opraviť displej Apple Watch je hore nohami

Váš účet.

TikTok uloží vaše údaje po dobu 30 dní. Zakážte svoj účet na celých 30 dní a potom sa znova prihláste. Váš algoritmus sa resetuje a začne sa učiť vaše preferencie od začiatku.

Zabráňte náhodným kohútikom v budúcnosti

Obnovenie odmietnutých videí si vyžaduje úsilie. Najjednoduchšie riešenie? V prvom rade sa vyvarujte chybným klepnutiam.

 1. Aktualizácia nastavení gest vám môže pomôcť: Prejdite do svojho profilu a klepnite na nastavenie
 2. ikonu. Vyberte siOvládanie gestami
 3. . Zakázať Potiahnutím nadol zobrazíte Nepáči sa mi

gesto. Keď je toto gesto vypnuté, musíte dvakrát klepnúť na video a vybrať ho Nezaujíma

odmietnuť to. Tento dodatočný krok znižuje pravdepodobnosť náhodného klepnutia. Povolenie Pred každým zdieľaním potvrďte

v nastaveniach účtu poskytuje ďalšiu vrstvu ochrany pred náhodným ťuknutím.

Môžete tiež jednoducho spomaliť pri práci s videami. Pred ťuknutím na ikony sa nadýchnite, aby ste výber nezmýlili. Pred impulzívnym odmietnutím obsahu zvážte titulky a zvuky.

Nevzdávajte sa nádeje!

Náhodné kliknutie na „Nemám záujem“ na TikTok nezničí natrvalo vašu stránku Pre vás. Pri sústredenom úsilí môžete vo väčšine prípadov nájsť a obnoviť odmietnuté videá.

Skontrolujte si videá, ktoré sa vám páčia, prezrite si históriu pozerania, hľadajte podľa hashtagov a zvukov a hľadajte opätovné príspevky. Ak všetko ostatné zlyhá, kontaktujte tvorcu. A deaktivácia gest môže zabrániť tejto bolesti hlavy v budúcnosti.

Buďte usilovní a skúšajte rôzne stratégie. S trpezlivosťou môžete znova získať kontrolu nad videami, ktoré sa zobrazujú a nezobrazujú vo vašom informačnom kanáli.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE