Ako vypnúť správy na iPade?

oasisamuel / Shutterstock.com

iPad má mnoho aspektov, uspokojuje umelcov vo vás pomocou funkcie Procreate, tvorcu nápadov s funkciou Freeform a zapisovateľa poznámok pomocou funkcie Notes. Podobne sa pomocou iMessage môžete spojiť so svojimi rovesníkmi, priateľmi a rodinou v sieti Apple, čo vám umožní posielať dynamické emotikony, nálepky a hlasové poznámky; vrátane základov zdieľania fotografií, videí a polohy.

Teraz si predstavte, že pozeráte film s rodičmi a na obrazovke sa vám objaví upozornenie od špeciálnej osoby. Rýchlo sa postavíte na nohy a stiahnete upozornenie; je príliš neskoro. Zaujíma vás, či ste si pri spätnom pohľade prečítali tento článok a postupovali podľa pokynov na vypnutie správ na vašom iPade.

Kroky na vypnutie správ na iPade

Aj keď zostať bez upozornení môže byť požehnaním pre váš pokoj, nebudete upozornení na žiadne dôležité informácie. Preto môžete podľa uvedených krokov zapnúť upozornenia iMessage. Zatiaľ môžete vypnúť upozornenia iMessage na svojom iPade podľa nasledujúcich krokov:

Krok 1: Otvorte svoj iPad a choďte do nastavenie.

Krok 2: Po otvorení nastavenienájdite Správy možnosť a klepnite na tú istú.

Krok 3: Vypnite možnosť iMessage klepnutím na prepínač pred možnosťou. Obrázok zobrazený nižšie bude výsledkom tohto kroku, pretože všetky možnosti iMessage zmiznú.

Krok 4: Môžete tiež vypnúť upozornenia klepnutím na Odoslať a prijať možnosť pod možnosťou iMessage.

Krok 5: Môžete zrušiť začiarknutie možností e-mailu a telefónu, aby ste sa vyhli prijímaniu ďalších upozornení.

Čítať:  Notebook Lenovo sa nenabíja: Rýchla oprava

Vypnutie upozornení iMessage na iPade vám umožní v pokoji streamovať filmy, pracovať alebo kresliť bez akéhokoľvek rozptyľovania. Toto opatrenie vám pomôže zachovať vaše súkromie nedotknuté tým, že nepovolí žiadne viditeľné upozornenia z iMessage na vašom iPade.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE