Ako vypnúť vibrácie na iPhone?

Foto: Framesira / Shutterstock.com

Apple vyrába niektoré z najlepších telefónov na planéte, ako je zrejmé z šialenej popularity, ktorú majú iPhony. Jedná sa o vysoko kvalitné zariadenia, ktoré zdokonaľujú každý aspekt telefónu od softvérového zážitku až po prémiový hardvér. Dokonca aj malé detaily, ako je haptika, sú na iPhonoch vynikajúce.

Ak vás však omrzia vibrácie vášho iPhone zakaždým, keď dostanete upozornenie, existuje rýchly spôsob, ako vibrácie na vašom iPhone deaktivovať.

Vypnutie vibrácií iPhone

Ak chcete vypnúť vibrácie na vašom iPhone, postupujte takto.

  • Prejdite do nastavenia vášho iPhone, prejdite dole a kliknite na Zvuky a haptika voľba.
  • Pod Vibrovať, uvidíte dve možnosti – Vibrácie na prstenci a Vibrovať pri tichom režime. Tieto možnosti riadia, či váš telefón bude vibrovať, keď dostanete upozornenie, či je povolené zvonenie alebo je telefón v tichom režime. Tieto posuvníky môžete prepínať tak, aby zodpovedali vašim preferenciám, kedy (a či) chcete, aby váš iPhone vibroval.

A to je všetko, čo je na deaktiváciu vibrácií na vašom iPhone. Ak budete chcieť nastavenie neskôr znovu povoliť, postupujte znovu podľa vyššie uvedených krokov a povoľte posuvníky, aby zodpovedali vašim preferenciám.

Vypnutie všetkých vibrácií iPhonu

Majte na pamäti, že vyššie uvedené nastavenia deaktivujú vibrácie iba pri pravidelných upozorneniach. Niekoľko upozornení, najmä tých, ktoré zachraňujú život, ako sú zemetrasenia, cunami a ďalšie núdzové upozornenia, spôsobí, že váš telefón bude stále vibrovať.

Čítať:  5 najlepších nabíjacích staníc pre Chromebooky

V prípade, že chcete tieto a prípadne všetky vibrácie na vašom zariadení zakázať, postupujte podľa týchto krokov.

  • Prejdite do nastavenia vášho iPhone. Nájdite a kliknite na Prístupnosť voľba.
  • Kliknite Dotyk.
  • Zakázať Vibrácie posuvník.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE