Ako vytvoriť vstupnú stránku vo WordPress

Bez ohľadu na to, ako dlho ste webovým vývojárom na voľnej nohe, pravdepodobne vás niekoľko klientov požiadalo o vytvorenie vstupnej stránky. Zvládnutie toho, ako vytvoriť vstupnú stránku vo WordPress, rýchlo naštartuje vaše podnikanie na voľnej nohe k úspechu.

Od sťahovania e-kníh až po nákup služieb donášky jedál, vstupné stránky vedú k získavaniu potenciálnych zákazníkov a aktivít online vytvárania výnosov mnohých firiem.

V tomto príspevku o tom, ako navrhnúť vstupnú stránku pomocou WordPress, sa dozviete:

Prvky dobrej vstupnej stránky

Čím sa vstupné stránky líšia od ostatných stránok na vašom webe? Vaša domovská stránka má mnoho účelov. Domovské stránky vysvetľujú vašu firmu, zobrazujú vaše služby alebo produkty a predstavujú vašu značku. Vstupné stránky majú jeden cieľ: prilákať návštevníkov k akcii.

Použitie vstupných stránok zahŕňa:

 • Predaj produktu alebo služby
 • Platba za predplatné
 • Sťahovanie magnetov, ako sú biele knihy alebo e-knihy
 • Naplánovanie ukážky alebo konzultácie
 • Registrácia na webinár alebo podujatie
 • Prihlásenie do zoznamu e-mailov
Čítať:  Komponenty škálovateľnej webovej stránky a webových aplikácií

Vstupné stránky generujú predaje alebo potenciálnych zákazníkov. Na podporu týchto konverzií obsahujú vstupné stránky iný dizajn a prvky obsahu ako iné webové stránky.

Spoločné funkcie vstupnej stránky

 • Jasná ponuka. Vstupné stránky často obsahujú dôraz v dizajne na sekciu hrdinu, aby sa jasne uvádzala ponuka alebo jedinečný predajný návrh produktu. Musíte navrhnúť stránku, na ktorej sa ľudia chcú zaregistrovať alebo kúpiť, na základe toho, čo vidia nad záhybom stránky bez toho, aby sa posúvali na koniec stránky.
 • Výzva do akcie. Aký je účel stránky? Väčšina vstupných stránok potrebuje funkcie na zhromažďovanie informácií o zákazníkoch, či už ide o vyplnenie formulára alebo uskutočnenie nákupu.
 • Sociálny dôkaz. Nič nemotivuje tak ako tlak rovesníkov. Obchodníci pridávajú na stránky sociálne dôkazy, aby povzbudili viac ľudí, aby sa zaregistrovali. Medzi príklady sociálnych dôkazov patria zákaznícke recenzie, posudky, certifikácie alebo odporúčania celebrít.
 • Výhody. Väčšina vstupných stránok bude mať sekciu zdôrazňujúcu výhody, prečo by si mal niekto kúpiť alebo zaregistrovať ponuku.

Prečo freelanceri radi budujú vstupné stránky

Vytvorenie vstupnej stránky vo WordPress je vynikajúci projekt pre nezávislých webových dizajnérov alebo vývojárov. Vďaka vysokému dopytu a relatívnej jednoduchosti vytvárania vstupných stránok vo WordPress sú z mnohých dôvodov ideálne pre nezávislých pracovníkov.

Rýchle a jednoduché zostavenie

Na rozdiel od vytvárania webových stránok môžu nezávislí pracovníci dokončiť vstupné stránky za menej ako jeden deň. Výplatný deň na hotovej webovej stránke zvýši váš bankový účet, ale možno budete musieť počkať niekoľko týždňov alebo mesiacov. Jednoduché menšie projekty, ako sú vstupné stránky, sa rýchlo zabalia a dostanú zaplatené.

Čítať:  Ako rýchlo obnoviť svoj web WordPress: Komplexný sprievodca

Šablónované a škálovateľné

Vstupné stránky sa často spoliehajú na šablóny. Nebudete musieť všetko zostavovať alebo kódovať od začiatku. Keď sa klientovi zapáči jeho šablóna vstupnej stránky, môžete s minimálnym úsilím vytvárať nové stránky pomocou rovnakej šablóny. To uľahčuje škálovanie služieb vytvárania vstupnej stránky.

Vysoký dopyt

Väčšina obchodníkov potrebuje viacero vstupných stránok. Rôzne kampane majú rôzne ponuky. Možno budete potrebovať stránku pre e-knihu s tipmi na zvýšenie produktivity a ďalšiu stránku na prihlásenie sa na koučovanie. Klienti sa pravdepodobne nezastavia po prvej vstupnej stránke, o ktorú požiadajú. Okrem služieb hostingu a údržby je vytváranie vstupných stránok skvelým spôsobom, ako generovať dodatočné príjmy po spustení webovej lokality.

Ako vytvoriť vstupnú stránku vo WordPress

Pri vytváraní vstupnej stránky vo WordPress si môžete vybrať medzi použitím vstavaného editora stránok WordPress alebo doplnku. Ak chcete aj tipy na rýchle vytváranie webových stránok internetového obchodu WordPress, pozrite si nášho sprievodcu rýchlejším spôsobom vytvárania webových stránok WordPress.

Možnosť 1: Vytvorte vstupnú stránku v editore WordPress

V našom sprievodcovi WordPress pre začiatočníkov sme hovorili o rozdieloch medzi príspevkami a stránkami. Príspevky sú položky blogu a stránky sú určené pre statickejší obsah. Vstupnú stránku môžete vytvoriť tak, že prejdete na „Stránky“, „Pridať nové“ vo WordPress.

Problém je v tom, že vaše možnosti sú trochu obmedzené. Mnoho ľudí sa rozhodne odstrániť navigačné odkazy a odkazy v päte zo vstupných stránok, aby sa znížila pravdepodobnosť, že niekto opustí stránku pred vyplnením formulára alebo nákupom. V závislosti od vašej témy môže byť prispôsobenie dizajnu pomocou natívneho editora stránok zložité.

Čítať:  Ako vytvoriť obsahovú stratégiu elektronického obchodu na zvýšenie návštevnosti a predaja

Možnosť 2: Použite doplnok

Ak chcete zjednodušiť vytváranie, zvážte použitie doplnku špeciálne na vytváranie vstupných stránok. SeedProd je jedným z najpopulárnejších doplnkov na vytváranie vstupných stránok vo WordPress. Po nainštalovaní doplnku si môžete vybrať z rôznych šablón. Ak chcete odomknúť všetky šablóny, musíte sa prihlásiť na odber.

Možnosť 3: Použite Tvorca stránok

Ak ste vytvorili web svojho klienta pomocou doplnku na tvorbu stránok, ten istý doplnok by ste mohli použiť na navrhovanie a vytváranie vstupných stránok.

Medzi obľúbené doplnky na tvorbu stránok patria:

 • Elementor
 • Divi
 • Beaver Builder
 • WPBakery

Vytvorte novú stránku a potom vyhľadajte možnosti šablón pre vstupné stránky. Táto možnosť je skvelá, pretože na vstupnú stránku môžete importovať písma, farby a značky existujúceho webu.

Možnosť 4: Použite návrhovú službu

Ak máte stále výhrady k budovaniu vlastných vstupných stránok, existuje množstvo kvalifikovaných odborníkov, ktorí vám navrhnú vaše stránky za prijateľnú cenu.

Služba dizajnu webových stránok WordPress vám môže vytvoriť množstvo stránok za jednorazovú cenu. Môžete sa tiež pozrieť na vývojárov na voľnej nohe, ktorí zvyčajne účtujú každú hodinu.

Vytvorte lepšie vstupné stránky s najlepším hostingom WordPress

Dizajn je len jedným prvkom vstupnej stránky. Potrebujete tiež stránku s rýchlym načítaním. Pomalé stránky znižujú konverzie na webových stránkach elektronického obchodu a na vstupných stránkach.

So spravovaným hostingom WordPress od Hostinger sa môžete spoľahnúť, že stránka vášho klienta bude vždy bežať na najvyššej rýchlosti.

Čítať:  Základy WordPress: Boj proti spamu v komentároch WordPress

Prihláste sa na spravovaný hostingový účet ešte dnes alebo preskúmajte náš pridružený program pre nezávislých pracovníkov, aby ste mohli začať zarábať provízie za odporúčania klientov.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE