Ako vytvoriť webovú stránku pre vašu posilňovňu alebo osobný tréning

ako vytvoriť webovú stránku osobného trénera

Ešte predtým, ako začnete budovať svoju webovú stránku, čo je úprimne povedané najjednoduchšia časť, musíte myslieť na širší obraz. To znamená, ako budete používať svoje webové stránky na rast svojho podnikania? Ako budete predávať svoje služby?

Už sme napísali hĺbkový tutoriál o praktickosti vytvárania webovej stránky, a to je rovnaké pre webovú stránku telocvične ako pre ktorúkoľvek inú. V tomto článku sa zameriavame na tie špeciálne prvky, ktoré vám pomôžu oddeliť vašu webovú stránku posilňovne alebo osobného tréningu od konkurencie. Poďme do toho…

Obsah:

Ako predávať služby fitness koučovania online

online fitness koučing

Založili ste si podnikanie v oblasti osobných školení a veci idú dobre. Stabilná základňa klientov sa na vás spolieha v oblasti fitness koučingu, poradenstva v oblasti zdravia a podpory životného štýlu. Teraz ste pripravení rozšíriť svoje odborné znalosti za hranice miestnej oblasti a priviesť online klientov.

Ak sa online kondičný koučing vykonáva správne, môže byť lukratívnym odvetvím vášho podnikania, ktoré si vyžaduje menej času ako poskytovanie služieb na mieste. Ak chcete začať, postupujte podľa týchto pokynov a budete na dobrej ceste spojiť sa s úplne novým publikom.

Vizualizujte svoju klientsku základňu

Začnite podrobným hodnotením typov klientov, ktorým už poskytujete služby. Čo majú spoločné? Urobte si zoznam definujúcich charakteristík, vrátane:

  • Osobné ciele
  • Úroveň oddanosti
  • Miera pokroku
  • Postoj k tréningu

Získate tak obraz ideálneho klienta pre online aspekt vášho podnikania v oblasti fitness koučingu. S týmto obrázkom máte základ pre navrhovanie školiacich programov, písanie obsahu a zacielenie reklám.

Keď si zadefinujete zákaznícku základňu, rozhodnite sa, ako ďaleko chcete zasiahnuť svojou online prítomnosťou. Uprednostňujete pobyt v blízkom okolí, expandujete len do blízkych štátov, alebo ste pripravení spolupracovať s klientmi po celej krajine? Keď začnete vytvárať marketingový plán, budete vedieť, aký rozsah vám vyhovuje a čo dokážete rozumne zvládnuť.

Zistite, ako zabaliť svoj produkt

Váš ideálny klient k vám prichádza s konkrétnym cieľom. Či už ide o chudnutie, naberanie svalov, zlepšenie sily alebo jednoducho o zdravší pocit, každý cieľ má tréningovú metódu navrhnutú tak, aby poskytovala tie najlepšie výsledky. Vytvorte šablónové plány pre najbežnejšie ciele a použite ich ako základ svojich produktov. Zvážte, ako zbaliť služby dohromady logickými spôsobmi, aby ste vytvorili typy balíkov, ktoré si klienti budú chcieť kúpiť.

V závislosti od štýlov školení, ktoré poskytujete, máte rôzne možnosti určovania cien a poskytovania svojich online ponúk. Ak sú vaším hlavným produktom pre miestnych klientov prispôsobené tréningové a stravovacie plány, môžete si tento zážitok zopakovať pomocou tréningových videí, cvičebných plánov a brožúry receptov s užitočnými výživovými radami. Pre podnikanie zahŕňajúce progresívne školenie môže byť lepším formátom online členstvo alebo predplatiteľská služba.

Nastavte úrovne platieb

Či už plánujete predávať predplatné alebo balíky, musíte zistiť najlepší formát doručenia a ako oceniť programy na rôznych úrovniach. Väčšina online platobných služieb si účtuje určité percento z celkových nákladov na produkty ako transakčný poplatok, takže je dôležité na to pamätať pri stanovovaní cien. Z každého balíka musíte vniesť dostatok peňazí, aby vám to stálo za čas, ale dôležité je aj nacenenie služieb na úrovni atraktívnej pre potenciálnych klientov.

Pri uvádzaní balíkov alebo úrovní predplatného na svojom webe vyberte jeden ako „najpopulárnejší“ alebo „odporúčaný východiskový bod“. Zahrňte kombináciu služieb, ktoré považujete za najužitočnejšie pre nových klientov, a naceňte ďalšie balíčky tak, aby sa táto konkrétna možnosť zdala primeraná. Správna cenová stupnica vyjadruje hodnotu služieb, ktoré poskytujete klientom.

Vybavte svoj web na odbery

Predaj balíkov a predplatného znamená ponúkanie exkluzívneho obsahu klientom na rôznych úrovniach. Ak to chcete urobiť, budete potrebovať nástroj na vytvorenie predplatiteľskej služby a poskytnutie informačného panela, na ktorom môžete spravovať doručovanie obsahu. K dispozícii je veľa doplnkov s touto funkciou pre stránky vytvorené pomocou WordPress a väčšina z nich poskytuje jednoduchú integráciu s vybratou platobnou bránou. Niektoré umožňujú prijímať platby prostredníctvom viacerých služieb, aby si klienti mohli vybrať spôsob, ktorý im najviac vyhovuje.

Čítať:  Ako predávať digitálne sťahovanie na Etsy v roku 2024: ľahký sprievodca krok za krokom!

Ak váš web nebol dlhší čas aktualizovaný, využite príležitosť vyčistiť rozloženie, odstrániť rušivé prvky, zefektívniť navigáciu a aktualizovať príslušné informácie. Vykonajte akékoľvek ďalšie zmeny potrebné na zabezpečenie hladkého fungovania s vybratými nástrojmi na správu predplatného.

Vytvorte pútavý obsah

Na vybudovanie špecializovaných internetových nasledovníkov potrebujete viac ako len školiace balíčky ponúkané na vašej webovej stránke. Potenciálni online klienti hľadajú niekoho, kto by im pomohol dosiahnuť ich ciele v oblasti fitness, a vašou úlohou je ukázať, prečo je vaša firma tou najlepšou voľbou.

Ak ešte nemáte blog, založte si ho teraz. Píšte články, ktoré predstavia druh obsahu, ktorý môžu klienti očakávať, keď sa zaregistrujú do vašich služieb. Ponúknite niečo zadarmo, ako je napríklad krátka tematická séria cvičení, aby sa ľudia vracali na váš web a zapájali sa do vašich kanálov sociálnych médií.

Udržujte konzistentnú kvalitu medzi bezplatným a plateným obsahom. Bezplatný obsah je ako prísľub a klienti očakávajú, že ich dodáte, keď si predplatia alebo kúpia balíčky. Priniesť im to, čo hľadajú, buduje dôveru a vytvára pevný základ pre trvalé vzťahy s klientmi.

Trh ako profík

Spomínate si na ideálny obrázok klienta, ktorý ste vytvorili, keď ste začínali s podnikaním v oblasti online fitness tréningu? Ak chcete vytvoriť pôsobivé marketingové kampane, budete sa k tomu musieť vrátiť. Vaše cieľové publikum trávi čas na konkrétnych webových stránkach vrátane kanálov sociálnych médií a práve tam chcete, aby sa vaše reklamy zobrazovali. Vďaka kombinácii optimalizácie pre vyhľadávače, platených reklám vo vyhľadávaní a grafických reklám môžete osloviť svojich klientov tam, kde sú, a ukázať im, prečo sú vaše služby tým najlepším spôsobom, ako splniť ich ciele v oblasti fitness.

Okrem reklamy zostaňte aktívny aj na sociálnych sieťach. Odpovedajte na otázky, uverejňujte zaujímavé články a zdieľajte svoj vlastný obsah, aby ste mohli neustále konverzovať. Byť sympatický a prístupný je rovnako dobrý marketingový nástroj ako akákoľvek reklama.

Vytvorenie online zložky vášho podnikania v oblasti fitness koučingu rozširuje váš dosah a má potenciál výrazne zvýšiť vaše zisky. Zároveň budete rozširovať svoju značku, budovať dôveru a pomáhať viacerým ľuďom dosiahnuť lepšiu kondíciu a zdravie. Buďte vytrvalí a ponúkajte obsah najvyššej kvality, aby ste využili plný potenciál online osobného tréningu.

Doplnky pre členstvo na prevádzkovanie vášho podnikania v oblasti koučovania online

ako poskytovať online koučing

Ponúkanie obsahu len pre členov klientom s osobným tréningom môže zvýšiť vaše príjmy tým, že povzbudíte ľudí, aby sa prihlásili na exkluzívne balíčky. Tým, že klientom umožníte prístup k špeciálnemu informačnému obsahu, vlastným programom alebo personalizovaným stravovacím plánom z akéhokoľvek zariadenia vo vlastnom čase, rozšírite svoj dosah a znížite množstvo času stráveného posielaním informácií priamo jednotlivým zákazníkom.

Nastavte si členský program s jedným z týchto plne vybavených doplnkov WordPress, aby ste zmenili spôsob, akým klienti využívajú vaše služby.

Magic Members (Premium)

Vďaka integrácii s viacerými platobnými platformami a populárnymi e-mailovými aplikáciami Magic Members výkonná voľba pre členské webové stránky. Široká škála platobných možností zaisťuje, že služby sú dostupné pre čo najväčší počet klientov a možnosť nastaviť automatické odpovede z existujúceho e-mailového účtu zjednodušuje váš marketing. Vytvorte neobmedzené typy predplatného vrátane možností platby za zobrazenie a umožnite klientom zakúpiť si jedno alebo viac predplatných podľa želania. Môžete dokonca zobraziť alebo skryť informácie v položkách obsahu, ktoré sa majú odhaliť iba na konkrétnych úrovniach predplatného.

MemberPress (Premium)

Ročná platba vám poskytuje prístup MemberPress a jeho nástroje na vytváranie dynamických vlastných cenových stránok. Začnite so šablónou alebo nakódujte svoj vlastný CSS tak, aby sa zobrazované podrobnosti o odbere zhodovali s témou vášho webu. Funkcia „odkvapkávania obsahu“ vytvára možnosť doručovať obsah v určitom časovom rámci, ako je napríklad zasielanie týždenných tréningov alebo plánov jedál v intervaloch počas predplatného. Používatelia môžu jednoducho spravovať svoje vlastné členstvá a komplexné prehľady vám poskytujú prehľad o tom, ktoré programy fungujú najlepšie.

Bookafy

Bookafy je výkonný plánovací softvér, ktorý sa hladko integruje s vašou stránkou WordPress. S Bookafy môžete jednoducho spravovať svoje stretnutia, plánovať hodiny a prijímať platby online, a to všetko z hlavného panela WordPress. Bookafy navyše ponúka prispôsobiteľné rezervačné formuláre, automatické pripomienky a aktualizácie dostupnosti v reálnom čase, vďaka čomu je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým udržať si organizáciu a hladký chod vašej firmy.

Vďaka jednoducho použiteľnej integrácii WordPressu Bookafy môžete rýchlo a jednoducho nastaviť svoj rezervačný systém a začať prijímať stretnutia online. Integrácia je plne prispôsobiteľná a umožňuje vám prispôsobiť vzhľad a dojem vašej stránky WordPress. Je tiež kompatibilný so všetkými témami WordPress a bezproblémovo funguje s inými doplnkami WordPress.

OptimizeMember (Premium)

Zvýraznite jednotlivé služby alebo špeciálne balíčky pomocou vlastných vstupných stránok, predajných stránok a marketingových stránok, ktoré sú k dispozícii OptimizeMember. S viac ako 30 šablónami a 40 špeciálnymi prvkami sa verzie tém a doplnkov tohto nástroja pre členstvo bez problémov integrujú s vašou webovou stránkou WordPress, aby ste získali výkonnú správu členstva. Vytvorte zabezpečené portály pre každú úroveň členstva a upravte vzhľad plne responzívnych stránok pomocou intuitívneho systému úprav naživo. Ponúknite klientom ešte viac svojich odborných znalostí pomocou zahrnutých možností navrhovania online kurzov a webinárov.

Čítať:  Google Talks o tom, ako vytvoriť webovú stránku elektronického obchodu vhodnú pre mobilné zariadenia

Obmedziť obsah Pro (Premium)

Užívateľsky prívetivý charakter Obmedziť obsah Pro zjednodušuje správu všetkých úrovní členstva pre váš web. Neobmedzené typy predplatného a zľavové kódy otvárajú širokú škálu možností a integrácia platieb a e-mailov zjednodušuje marketingové a následné procesy. Pomocou podrobných prehľadov monitorujte výkonnosť každého balíka a podľa toho upravte svoje ponuky. Vďaka výberu profesionálnych doplnkov je tento doplnok ešte výkonnejší s odkvapkávacím obsahom, vlastnými presmerovaniami, dátumami vypršania platnosti obsahu a ďalšími.

Člen S2 (zadarmo a Pro)

To pravé pre malé podniky, bezplatná verzia Člen S2 ponúka štyri úrovne členstva a možnosť presne prispôsobiť, aké typy obsahu chránite. Vyberte konkrétne stránky, príspevky, adresy URL, kategórie alebo značky na segmentovanie obsahu pre každý typ členstva. Prispôsobte si prvky, ako sú e-maily a prihlasovacie stránky, aby ste získali bezproblémovú klientsku skúsenosť. Going pro poskytuje nástroj na vytváranie darčekových kódov, integráciu s Stripe a PayPal Pro a neobmedzené vytváranie úrovní členstva.

Používanie doplnku pre členstvo pre váš web WordPress zjednodušuje doručovanie obsahu a zabezpečuje kontrolovaný prístup k rôznym úrovniam plánu. Vytvorte si vlastné balíčky, prispôsobte si skúsenosti a nasaďte obsah osobných školení s ľahkosťou podľa plánov prispôsobených vašej konkrétnej klientskej základni.

Ako umiestniť referencie na váš web

Zobrazovanie referencií klientov na vašej osobnej školiacej stránke poskytuje sociálny dôkaz na zálohovanie vašich poverení. Potenciálni klienti vnímajú referencie ako osobné odporúčania pre vaše služby. Čítanie pozitívnych skúseností iných môže byť tým, čo ich podnieti, aby si vybrali vás namiesto iného trénera v danej oblasti. Tieto doplnky WordPress vám umožňujú bezproblémovo integrovať prominentné zobrazenie svedectva na váš web.

BNE referencie (bezplatné a profesionálne)

Zobrazte posudky ako zoznam alebo v posúvači na ľubovoľnej stránke vášho webu pomocou Ohlasy BNE. Jednoduché krátke kódy umožňujú jednoduché a flexibilné umiestnenie. K dispozícii je aj možnosť miniaplikácie na zahrnutie odporúčaní do bočného panela namiesto hlavnej časti stránky. Obsah sa pridáva ako samostatné príspevky s možnosťou názvu, sloganu, správy a odporúčaného obrázka. Vytvorte kategórie na zobrazenie posudkov ako jedinečných skupín. Inovácia na profesionálny doplnok ponúka viac tém a rozložení s možnosťami stránkovania, ako aj formulár pre klientov na priame odosielanie spätnej väzby.

Jednoduché referencie (zadarmo a Pro)

Použitím Jednoduché referencie, môžete do zobrazenia posudku zahrnúť obrázky a prichádzajúce odkazy na stránky. Vytvorte si vlastné zbierky posudkov alebo si ich vyberte náhodne pomocou krátkeho kódu alebo miniaplikácie. Verzia Pro pridáva viac ako 75 tém s prispôsobiteľnými písmami, ktoré zodpovedajú vzhľadu vašej stránky. Súčasťou je aj front-end zberný formulár na zachytenie referencií priamo od spokojných klientov.

Silné referencie (zadarmo)

Dostatočne jednoduché pre začiatočníkov s funkciami vhodnými pre pokročilých používateľov, Silné svedectvá používa jednoduchý editor založený na „zobrazeniach“. Každé zobrazenie má svoj vlastný súvisiaci krátky kód na zjednodušenie procesu prispôsobenia a zobrazenia. Vyberte si šablónu, upravte vzhľad tak, aby dopĺňal vašu stránku, a použite flexibilné možnosti triedenia na nastavenie zobrazenia prezentácie. Zahrnutý vstupný formulár je možné nastaviť tak, aby informoval jedného alebo viacerých administrátorov lokality o odoslaní nových posudkov. Tento doplnok, ktorý bol vytvorený s ohľadom na malé podniky, je vhodný na samostatné osobné školenie.

Základy posudkov (zadarmo)

Ako už názov napovedá, Základy posudkov je jednoduchý doplnok posudkov vytvorený na výslovný účel zhromažďovania a zobrazovania posudkov. Vstupný formulár je dodávaný s niekoľkými štandardnými a dvoma prispôsobiteľnými vstupnými poľami na zhromažďovanie informácií o klientovi, ktoré možno uverejniť so spätnou väzbou. Všetky nové referencie sú spravované prostredníctvom administrátorského panela WordPress, čo uľahčuje vyradenie falošných recenzií pred ich zverejnením. Zobrazenie obsahuje hodnotenia hviezdičkami a úryvky usporiadané na posúvači alebo ako zoznam na vlastnej stránke. Súčasťou je aj podpora miniaplikácií.

Posudky (Premium)

Za jednorazový poplatok, Posudky plugin vám dáva možnosť vytvoriť plne responzívne vlastné zobrazenie v jednom zo štyroch rozložení:

  • Miniatúra
  • Kolotoč
  • Mriežka
  • Zoznam

Zoskupte spätnú väzbu podľa kategórie, použite vlastný štýl a vyberte vhodnú veľkosť obrázka pred umiestnením skráteného kódu na nápadné miesto. Môžete si vybrať, či chcete alebo nechcete použiť hodnotenie hviezdičkami spolu s obrázkami klientov, názvami spoločností a odkazmi na webové stránky spoločnosti. Posudky sa na hlavnom paneli WordPress zobrazujú ako čakajúce, kým ich neschválite na zobrazenie.

Pevná zbierka pozitívnych referencií zvyšuje dôveru potenciálnych klientov a zvyšuje pravdepodobnosť, že sa prihlásia do vašich služieb. Uverejnením tejto spätnej väzby na vašej stránke pomocou doplnku WordPress získate väčšiu dôveryhodnosť vášho podnikania v oblasti osobných školení a môže vás posunúť o krok pred konkurenciou.

Čítať:  Koľko zarobia aplikácie z reklám v roku 2024? Ako zarobiť viac dnes

Najlepšie doplnky na rezerváciu stretnutí pre osobných trénerov

menovacie doplnky pre osobných trénerov

Úspech vášho podnikania v oblasti osobných školení závisí od toho, že máte stály prúd klientov. V dnešnom vysoko prepojenom mobilnom svete potrebujete online rezervačný kalendár optimalizovaný na oslovenie klientov tam, kde a kedy hľadajú služby, ktoré ponúkate. Tieto prémiové doplnky WordPress kombinujú užívateľsky prívetivý klientsky dizajn front-endu s výkonnými back-end nástrojmi, pomocou ktorých môžete spravovať všetky svoje rezervácie.

BirchPress

S prispôsobiteľnými formulármi a citlivým rozložením, BirchPress vyzerá atraktívne na akejkoľvek platforme. Keď už máte kalendár nastavený, stačí vám jednoduchý krátky kód, aby ste ho mohli vložiť kdekoľvek na svoj web. Dostupné termíny je možné zobraziť podľa dňa, týždňa alebo mesiaca. Rezervácie sa synchronizujú s inými kalendárovými aplikáciami vrátane Google a Outlooku, vďaka čomu môžete vy a vaši klienti jednoducho sledovať dátumy a časy. Klienti budú dostávať automatické upozornenia, ktoré im pripomínajú schôdzky. Nastavte si časové úseky s vlastným trvaním tak, aby zodpovedali vašej dostupnosti, a využite možnosť spojenia so službou PayPal pre jednoduché online vyberanie platieb.

Rezervačný kalendár WP

Rezervačný kalendár WP je osvedčený a skutočný doplnok WordPress so širokým rozsahom použitia. Ak chcete naplánovať klientov, jednoducho vytvorte kalendár, pomocou kódovania CSS ho prispôsobte tak, aby zodpovedal imidžu vašej značky, a vložte konečný návrh pomocou krátkeho kódu. Doplnok umožňuje neobmedzený počet kalendárov, všetky spravované priamo z hlavného panela WordPress.

Flexibilita pri vytváraní časových úsekov, sezónna dostupnosť a či povoliť alebo nepovoliť viacero rezervácií v jednom časovom bloku robí tento doplnok užitočným, či už podnikáte samostatne alebo dohliadate na tím trénerov. Prispôsobte prostredie klientom tak, že ich po rezervácii nasmerujete na vlastné stránky.

Tímová rezervácia

Ak hľadáte doplnok na schôdzky s bohatými funkciami a jednoduchým ovládaním, vyskúšajte Tímová rezervácia. Pomocou tohto výkonného nástroja WordPress môžete:

• Synchronizujte schôdzky a spravujte dostupnosť pomocou Kalendára Google
• Pridajte mapu Google s miestami vášho tréningu
• Nastavujte stretnutia pre rôzne typy služieb, ako sú triedy alebo individuálne stretnutia
• Prijímať platby cez Stripe alebo PayPal
• Vytvárajte prispôsobené rezervačné formuláre, oznamovacie správy a potvrdzujúce e-maily
• Exportujte záznamy o stretnutiach kedykoľvek

Tieto pohodlné možnosti zjednodušujú klientom proces rezervácie a šetria vám čas zhromažďovaním vašich najdôležitejších obchodných nástrojov v jednom ľahko spravovateľnom doplnku.

Termíny+

Mobilní klienti hľadajú najrýchlejší spôsob, ako nájsť a rezervovať služby, ktoré chcú. Termíny+ umožňuje im prihlásiť sa pomocou Facebooku, Twitteru alebo Google+, aby si nemuseli vytvárať nový účet na nastavenie tréningu. Môžete určiť pracovné dni a hodiny, prispôsobiť štýl každej stránky a pridať bios pre seba a všetkých ostatných školiteľov, ktorí pre vás pracujú. Klienti si pred platbou online pomocou PayPal vyberú trénera a časový úsek.

Rozšírte funkčnosť aplikácie Appointments+ s viac ako 20 výkonnými doplnkami vrátane úpravy časového úseku, aby ste minimalizovali „mŕtvy čas“ medzi klientmi. Kalendáre je možné umiestniť pomocou miniaplikácie alebo skráteného kódu a všetky informácie sa jednoducho synchronizujú s Kalendárom Google.

Vyberte si rezervačný doplnok WordPress na základe svojich potrieb a toho, čo viete o online zvykoch vášho cieľového publika, aby ste svoj kalendár naplnili ďalšími stretnutiami. Správny rezervačný doplnok ponúka flexibilitu pre klientov a slobodu, aby ste mohli rozvíjať svoje podnikanie v oblasti osobných školení a neustále zvyšovať svoju zákaznícku základňu.

Urobte svoj web tak rýchly a vhodný ako vy

Ako redakčný systém pre webové stránky od blogov až po firmy je WordPress ťažké poraziť. Rýchlo sa inštaluje, ľahko sa používa, je veľmi bezpečný a neustále sa vyvíja. Jedna vec, ktorú WordPress nie je, je však rýchly – aspoň nie na niektorých zdieľaných hostingových platformách. Spoločnosti, ktoré predávajú zdieľaný hosting, často umiestňujú čo najviac zákazníkov na rovnaké servery, aby maximalizovali svoje zisky. Pre zákazníkov však nadmerný predaj zdieľaných hostingových služieb často vedie k webovým stránkam, ktoré pomaly reagujú na databázové dotazy alebo vykazujú slabý výkon v obdobiach vysokej prevádzky. Poskytuje váš web používateľom zlý dojem z dôvodu nízkej rýchlosti? Žiaden problém. Aktívna vývojárska komunita WordPress vytvorila veľký výber doplnkov WordPress, ktoré môžu vyriešiť problémy s rýchlosťou vášho webu. Toto sú naše obľúbené.

Celková vyrovnávacia pamäť W3

Odkaz

W3 Total Cache je doplnok, ktorý ukladá všetky príspevky a stránky vášho webu ako statické súbory HTML. Prečo je to dôležité? Keď používateľ požiada o príspevok alebo stránku z vášho webu, WordPress vykreslí obsah dynamicky načítaním informácií z databázy SQL na vašom serveri. Na vykreslenie jednej stránky môže byť potrebné, aby WordPress vykonal niekoľko databázových dotazov. Doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte, ako napríklad W3 Total Cache, vykoná databázové dotazy raz a uloží výsledky ako súbor HTML. Keď si používateľ nabudúce zobrazí rovnakú stránku, WordPress odošle súbor HTML namiesto dotazovania sa v databáze. Šetrí čas a znižuje zaťaženie servera. W3 Total Cache pravidelne odstraňuje staré súbory HTML z vyrovnávacej pamäte a vytvára nové, aby sa zabezpečilo, že všetky zmeny, ktoré vykonáte, sa prejavia v obsahu, ktorý vidia vaši používatelia.

Čítať:  10 dôvodov, prečo si vybrať Cloudways Hosting

W3 Total Cache je najobľúbenejší a najviac konfigurovateľný doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte pre WordPress. Má však niekoľko možností, ktoré by mohli potenciálne poškodiť výkonnosť vášho webu u niektorých hostingových spoločností. Ak by ste chceli použiť W3 Total Cache, pozrite si súbory pomocníka vášho poskytovateľa hostingu, kde nájdete odporúčanú konfiguráciu.

WP Super Cache

Odkaz

W3 Total Cache je pravdepodobne najvýkonnejšie a najflexibilnejšie riešenie pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte pre WordPress, ale nie je to najjednoduchší doplnok na konfiguráciu. Ak vaša hostiteľská spoločnosť neposkytuje rady týkajúce sa konfigurácie pre W3 Total Cache – a bojíte sa urobiť niečo, čo by mohlo poškodiť váš web – zvážte namiesto toho WP Super Cache. Stále si užijete zvýšenie rýchlosti, ale získate aj „Jednoduchý“ režim, ktorý zvládne celú konfiguráciu za vás.

WP Super Minify

Odkaz

Zakaždým, keď používateľ načíta stránku z vášho webu, musí si stiahnuť značné množstvo surového kódu. HTML kód obsahuje štruktúru a obsah vašej stránky. CSS kód určuje celkový dizajn vašej webovej stránky. Vaša webová lokalita môže tiež používať kód JavaScript na aktiváciu pokročilých funkcií, ako sú rozbaľovacie ponuky, odporúčané posúvače a kontaktné formuláre. WP Super Minify komprimuje celý tento kód, aby si ho vaši používatelia mohli stiahnuť rýchlejšie. Dva vyššie odporúčané doplnky na ukladanie do vyrovnávacej pamäte môžu tiež minimalizovať kód vášho webu. Ak vám však nevyhovuje používanie doplnku pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte, WP Super Minify je skvelou alternatívou.

WP Smush

Odkaz

Pokiaľ vaše webové stránky nehostia video alebo zvukové súbory, obrázky sú pravdepodobne najväčšie jednotlivé súbory, ktoré si vaši používatelia stiahnu. Ak nepoužívate nástroj na manipuláciu s obrázkami na kompresiu obrázkov pred ich odovzdaním, vaši používatelia pravdepodobne trávia príliš veľa času sťahovaním obrázkov. Sťahovanie obrázkov z vašej webovej stránky, ich kompresia a opätovné odovzdanie je príliš veľa práce – preto by ste mali používať WP Smush. V jedinej automatickej dávkovej operácii môže WP Smush komprimovať všetky obrázky vašich webových stránok, aby sa výrazne skrátil čas sťahovania. Môžete si vybrať úroveň kompresie; ak chcete, môžete použiť ľahkú kompresiu, ktorá neznižuje kvalitu obrazu. Dokonca si môžete nechať WP Smush automaticky zmenšiť rozmery zbytočne veľkých obrázkov.

BJ Lazy Load

Odkaz

Má váš web dlhé príspevky s niekoľkými obrázkami? Príspevok s mnohými obrázkami môže mať extrémne dlhý čas sťahovania – a čas strávený sťahovaním obrázkov, ktoré nie sú v viditeľnej oblasti stránky, nie je pre používateľa prínosom. Povolenie lenivého načítania skracuje časy sťahovania odložením sťahovania obrázkov, kým používateľ neprejde nadol do oblastí, v ktorých by sa obrázky mali nachádzať. Keďže BJ Lazy Load používa zástupné symboly pre odložené obrázky, nemení rozloženie vašich webových stránok. Zástupné symboly tiež informujú používateľov, že obrázky sa čoskoro objavia. BJ Lazy Load používa na podporu svojich funkcií knižnicu JavaScript JQuery. Ak váš web už používa JQuery – ako to robí mnoho webov WordPress – BJ Lazy Load by nemal predlžovať časy sťahovania stránok na vašom webe.

Kontrola srdcového tepu

Odkaz

Nechávate administračné rozhranie WordPressu na svojom počítači väčšinu času otvorené – aj keď aktívne nepíšete? Má váš web viacero používateľov, ktorí môžu písať a upravovať obsah súčasne? Ak sa niektorý z týchto scenárov vzťahuje na vašu webovú stránku, Heartbeat Control môže znížiť záťaž, ktorú vy a iní používatelia kladiete na váš server. V predvolenom nastavení sa váš prehliadač pripája k WordPress každých 15 sekúnd, aby uložil vašu prácu, zobrazil správy z doplnkov a informoval vás, keď používatelia upravujú príspevky. Ak sa však k vášmu serveru pripája veľa používateľov štyrikrát za minútu, kombinované zaťaženie môže byť významné. Ovládanie srdcového tepu vám umožňuje znížiť počet pripojení prehliadačov používateľov k WordPress za minútu.

Samozrejme, nie je nám jasné, že používanie príliš veľkého množstva doplnkov môže samo osebe spôsobiť problémy s výkonom. Z tohto dôvodu by ste mali zvážiť aj optimalizáciu kódu, hosting a ďalšie faktory, ktoré ovplyvňujú rýchlosť stránok.

Máte nejaké ďalšie tipy alebo rady na zrýchlenie WordPressu? Máte nejaké otázky týkajúce sa konkrétnej výkonnosti vašej stránky? Napíšte nám do komentárov.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE