Ako vytvoriť webovú stránku s oblečením: Rýchly sprievodca, ktorý pomôže maloobchodníkom vybudovať si online prezentáciu

Máte obchod s oblečením a hľadáte spôsob, ako rozšíriť svoju zákaznícku základňu? Alebo možno chcete spustiť svoju webovú stránku elektronického obchodu, ktorá predáva vlastné tričká?

V každom prípade je predaj oblečenia online skvelý spôsob, ako osloviť nových zákazníkov. Môžete začať podnikať s odevmi bez toho, aby ste museli riešiť bežné režijné náklady klasickej kamennej predajne.

Všetko, čo potrebujete, je webová stránka. Nemusíte ani vedieť, ako vytvoriť webovú stránku elektronického obchodu. Našťastie to môžete ľahko vyrobiť, ak máte správne nástroje a šablóny.

Poďme diskutovať o tom, ako vytvoriť webovú stránku s oblečením, aby ste mohli spustiť svoj online obchod s oblečením a pripojiť sa k radom majiteľov malých obchodov online.

Ako vytvoriť webovú stránku s oblečením

 1. Vyberte si výklenok na oblečenie
 2. Vyberte názov domény
 3. Vyberte si svoju platformu
 4. Prihláste sa na získanie plánu hosťovania
 5. Nainštalujte si WordPress
 6. Nainštalujte a nakonfigurujte WooCommerce
 7. Pridajte svoje produkty
 8. Začnite propagovať svoj obchod
Čítať:  Ako South West College využíva Buffer na transformáciu svojho marketingu vyššieho vzdelávania

Krok 1: Vyberte si výklenok na oblečenie

Prvým krokom k vytvoreniu webovej stránky s oblečením je rozhodnutie o výklenku pre váš obchod s oblečením. Musíte sa rozhodnúť, aký druh oblečenia budete predávať a kto by mal záujem o kúpu tohto oblečenia.

Ak sa zameriate na konkrétnu demografickú potrebu, predaj oblečenia bude jednoduchší, ako keby ste sa snažili slúžiť všetkým. Budete mať prospech z cielených správ, ktoré rezonujú s jednou skupinou a vyhnete sa rozprávaniu s ľuďmi s rôznym vkusom a potrebami.

Príkladom výklenku s oblečením je obchod s oblečením, ktorý predáva oblečenie pre novorodencov a batoľatá alebo predáva použité oblečenie.

Krok 2: Vyberte názov domény

Keď budete mať jasno v tom, na koho sa zacieľujete, musíte si vybrať názov domény pre svoj obchod s oblečením. Názov domény je to, čo vaši návštevníci zadajú do panela s adresou prehliadača, aby navštívili váš web.

Je dobré, aby bol názov vašej domény krátky a zapamätateľný, aby ho vaši návštevníci mohli jednoducho zadávať.

Krok 3: Vyberte si platformu

Keď ste sa rozhodli pre výklenok a názov domény, je čas vybrať si platformu.

Aj keď máte niekoľko možností, WordPress je často najlepším riešením elektronického obchodu. WordPress je bezplatná a open source platforma, ktorá ponúka viac ako 40 % všetkých webových stránok na internete.

Okrem toho máte niekoľko bezplatných a prémiových tém a doplnkov pre WordPress, ktoré uľahčujú vytváranie webových stránok bez akýchkoľvek znalostí kódovania.

Čítať:  Ako rozmraziť váš účet Venmo

Vďaka zásuvným modulom môžete na svoj web pridať najrôznejšie funkcie. Napríklad, WooCommerce je doplnok, ktorý premení váš web na robustný internetový obchod.

Krok 4: Zaregistrujte sa do plánu hosťovania

Budete tiež potrebovať plán hostingu. Hostingový plán poskytuje priestor na serveri – digitálny priestor, kde sa nachádzajú súbory webových stránok. Je to nevyhnutné, aby sa návštevníci dostali do vášho obchodu cez internet.

Budete mať prospech z poskytovateľa hostingu s plánmi vytvorenými s ohľadom na vlastníkov malých podnikov a ich potreby. Hostinger má hostingové plány optimalizované pre WordPress a WooCommerce.

Optimalizovali sme naše plány pre vyššiu rýchlosť a lepšie zabezpečenie, čo sú kľúčové funkcie pre online obchody na budovanie dôvery a zvyšovanie konverzií.

Pozrite si naše cenové plány a vyberte si ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Krok 5: Nainštalujte WordPress

Keď sa zaregistrujete na hosťovanie, budete si musieť nainštalovať WordPress, ak vám ho vybraný poskytovateľ hostingu nepredinštaluje.

Väčšina poskytovateľov hostingu má pre WordPress proces inštalácie jedným kliknutím, takže na dokončenie inštalácie budete musieť zadať iba svoje používateľské meno, názov webovej stránky a heslo.

Po nainštalovaní WordPress sa prihláste na svoj informačný panel WordPress a prejdite na Vzhľad > Témy.

Vyhľadajte tému kompatibilný s WooCommerce, aby ste sa uistili, že má všetky potrebné funkcie, rozloženia a webový dizajn, ktoré potrebujete.

Potom si môžete prispôsobiť svoju domovskú stránku alebo výklad pomocou rozhrania drag and drop a vyriešiť svoju technickú optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO). Inými slovami, môžete vytvoriť web elektronického obchodu, ktorý osloví vašu cieľovú skupinu.

Čítať:  Ako inzerenti značky používajú TikTok

Krok 6: Nainštalujte a nakonfigurujte WooCommerce

Ďalším krokom pri vytváraní webovej stránky s oblečením je inštalácia a konfigurácia doplnku WooCommerce.

Na hlavnom paneli WordPress:

 1. Ísť do Pluginy > Pridať nový.
 2. Hľadať WooCommerce.
 3. Kliknite Inštalácia.
 4. Kliknite Aktivovať.

Keď aktivujete WooCommerce, zadáte Sprievodca nastavením.

Tu, zapojiť vytvorí potrebné stránky pre váš elektronický obchod a budete musieť zadať podrobnosti o svojom obchode s módou.

Budete mať tiež možnosť nakonfigurovať možnosti platby, ktoré kreditné karty budete akceptovať a možnosti dopravy pre váš online obchod. Nastavíte si aj proces platby.

Krok 7: Pridajte svoje produkty

Po dokončení sprievodcu nastavením budete mať možnosť pridať svoje prvé produktové stránky pre váš odevný rad.

Kliknite na tlačidlo, ktoré vás vyzve na pridanie produktu, a dostanete sa na obrazovku, kde môžete pridať informácie o produkte.

Môžete pridať názov, popis produktu a obrázky. A môžete nastaviť cenu, variácie produktov a ďalšie. Keď skončíte, kliknite Publikovať. Ak chcete pridať ďalší produkt, kliknite na Produkty > Pridať nové.

Ak máte veľa produktov, môžete ísť aj na WooCommerce > Domov > Pridať produkty. Potom môžete pridať produkty pomocou súboru CSV pomocou možnosti importu CSV.

Krok 8: Začnite propagovať svoj obchod

Po pridaní všetkých produktov do vášho obchodu je posledným krokom začať používať zahrnuté marketingové nástroje na propagáciu vášho online obchodu s módou a zvýšenie návštevnosti. Koniec koncov, bez akejkoľvek návštevnosti nebudete môcť predávať online.

Čítať:  Ako prilákať a spravovať recenzie produktov v Magento 2

Tu je niekoľko nápadov, ako začať:

 • Propagujte svoj obchod odevnej spoločnosti na platformách sociálnych médií, kde trávi čas vaše ideálne publikum.
 • Pridajte e-mailovú registráciu, ktorá ponúka zľavový kód výmenou za ich e-mailovú adresu na odosielanie e-mailových marketingových správ potenciálnym zákazníkom.
 • Blogujte na svojej webovej lokalite, aby ste do svojho obsahu začlenili kľúčové slová súvisiace s produktom a odkazy na svoje oblečenie, aby ste mohli profitovať z marketingového lievika.
 • Platené reklamy s Google AdWords alebo Facebook Ads.
 • Optimalizujte svoju stránku pre vyhľadávače zahrnutím relevantných kľúčových slov produktu do názvu, popisu, adresy URL a ďalších produktov.

Záverečné myšlienky: Ako vytvoriť webovú stránku s oblečením — Úvodná príručka pre maloobchodníkov

Naučiť sa, ako vytvoriť webovú stránku s oblečením, sa môže zdať skľučujúce. Keď sa však zoznámite so všetkými krokmi procesu, môžete svoj obchod spustiť rýchlo.

Implementujte kroky, o ktorých sme diskutovali s hostingom WooCommerce od Hostinger.

Je špeciálne optimalizovaný pre internetové obchody, takže váš web bude vždy rýchly a bezpečný.

Spustite svoj obchod niekoľkými kliknutiami a zistite, prečo je 100 000+ online obchodov hostiteľom Hostinger.

Pozrite si naše plány, ako začať už dnes.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE