Ako začať streamovať na Twitchi z vášho PS5

S bezplatným účtom Twitch môžete naživo streamovať akúkoľvek hru, ktorú hráte, priamo zo svojho PS5 a zdieľať svoje skúsenosti s divákmi po celom svete. Môžete komunikovať so svojim publikom pomocou živých chatov a vysielať svoje reakcie pomocou PlayStation HD kamera. Tu je návod, ako spustiť Twitch stream na vašom PS5.

KRÁTKA ODPOVEĎ

Ak chcete streamovať na Twitchi zo svojho PS5, stiahnite si aplikáciu Twitch na PS5 a prepojte svoj účet. Potom pri hraní akejkoľvek hry stlačte tlačidlo Podiel na ovládači a vyberte Prenos. Vybrať Choď žiť z Twitcha, keď ste pripravení na živé vysielanie.

Ako spustiť Twitch stream na vašom PS5

Než začneme, budete musieť Prihlásiť sa pre účet Twitch. Tento proces je rýchly a jednoduchý, ale nezabudnite nastaviť dvojfázové overenie, aby ste sa mohli prihlásiť na svojom PS5.

 • Akonáhle budete mať účet, prejdite na Médiá sekcia na vašom PS5 a stiahnite si aplikáciu Twitch.
 • Otvorte aplikáciu Twitch na PS5 a vyberte Prihlásiť saa pomocou poskytnutého QR kódu alebo osemmiestneho kódu prepojte svoj účet Twitch s účtom PSN. Pamätajte, že kód zadajte podľa obrázku, bez medzier, pokiaľ tam nie je pomlčka alebo spojovník.

Stiahnite si aplikáciu Twitch Vyberte „Prihlásiť sa“

 • Po nastavení účtu si vyberte videohru, ktorú chcete hrať, av hre stlačte ovládač DualSense (malé tlačidlo vľavo hore na touchpade).
 • Nájsť Prenos možnosť v pravom dolnom rohu obrazovky.
Čítať:  Ako obnoviť heslo Kik bez e-mailu

Stlačte ovládač DualSense Nájdite možnosť „Vysielanie“.

 • Keď je možnosť Prepojenie s Twitchom vyskočí, vyberte Prepojiť účet.
 • Potom si vyberte Šklbnutie z možností streamu PS5.

Vyberte „Prepojiť účet“ Vyberte „Twitch“

 • Pred začatím živého vysielania môžete spravovať ľubovoľné možnosti vysielania výberom ikony s tromi bodkami, napríklad či chcete zahrnúť video zo PlayStation HD kamera, zvuk hlasového chatu a ďalšie. Hráči môžu používať mikrofón ovládača DualSense aj na vysielanie zvuku.
 • K svojmu streamu môžete tiež pridať názov pomocou chytľavých emotikonov. Až budete mať všetko podľa svojich predstáv, vyberajte Choď žiť.

Akékoľvek možnosti vysielania môžete spravovať výberom ikony s tromi bodkamiVyberte „Spustiť naživo“

Oznámenia z iných aplikácií budú počas vášho prenosu automaticky pozastavené. Uvedomte si, že niektoré cutscény alebo hrateľnosť hier pre PS5 môžu byť z vášho streamu taktiež cenzurované, aby nedošlo ku skazeniu žiadneho významného príbehu. Okrem toho sa bavte hraním so živým publikom!

Najčastejšie otázky

Môže PS5 streamovať na Twitch?

Áno, môžete sledovať živé prenosy Twitch na svojom PS5 alebo vysielať svoje hranie na Twitch zo svojho PS5.

Ako môžem zastaviť streamovanie Twitcha?

Ak potrebujete prestávku alebo chcete ukončiť svoj Twitch stream, stlačte tlačidlo Podiel na ovládači PS5 a vyberte Prenos. Tu môžeš Pauza alebo Stop stream a uvidíte, ako dlho streamujete a koľko máte aktuálne živých divákov.

Ako aktivujem Twitch na PS5?

Čítať:  Ako vytvoriť marketingovú stratégiu a plán úspechu

Počas hry stlačte tlačidlo Podiel na ovládači PS5 a potom vyberte Prenos. Vyberte Twitch a budete vyzvaní na prepojenie svojho účtu Twitch s účtom PSN pomocou webového prehliadača alebo jedinečného QR kódu, ktorý naskenujete pomocou telefónu.

Môžem sledovať Twitch pri hraní hry na PS5?

Pri hraní hier PS5 z aplikácie Twitch PS5 nemôžete sledovať Twitch. Pri súčasnom hraní hier však môžete sledovať streamy Twitch z webového prehliadača PS5. Tu je postup:

 1. Otvorte webový prehliadač PS5 a vyhľadajte „Twitch.tv“ Môžete tiež poslať sebe alebo priateľovi správu „Twitch.tv“ a vygenerovať odkaz, na ktorý je možné kliknúť.
 2. Po otvorení stlačte tlačidlo Options na ovládači PS5 a vyberte Pin to Side.
 3. Webová stránka Twitch bude teraz pripnutá na stranu obrazovky a môžete si vybrať stream, ktorý chcete sledovať.
 4. Teraz môžete spustiť hru a hrať ju pri sledovaní Twitchu.

Môžem streamovať Twitch na Xboxe? Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE