Ako zapnúť alebo vypnúť potlačenie hluku vo vašom Beats Studio 3

Keď myslíš aktívne potlačenie hluku (ANC), pravdepodobne máte na mysli značky ako Sony alebo Bose. Beats Studio 3 od Applu ale ponúka celkom slušnú konkurenciu. V slúchadlách je štandardne vždy zapnutý ANC, ktorý sa neustále prispôsobuje množstvu zvuku okolo vás. Tu sú dva rýchle spôsoby, ako ručne zapnúť alebo vypnúť potlačenie hluku na slúchadlách Beats Studio 3.

RÝCHLA ODPOVEĎ

Poklepaním na tlačidlo napájania na pravom slúchadle zapnite alebo vypnite aktívne potlačenie hluku pre Beats Studio 3.

Ako zapnúť alebo vypnúť potlačenie hluku vo vašom Beats Studio 3

Adam Birney / Android Authority

Existujú dva spôsoby, ako zapnúť alebo vypnúť aktívne potlačenie hluku (ANC). Prvým je dvojité kliknutie na tlačidlo napájania na pravom slúchadle. Toto je jediné tlačidlo na pravom náušníku, takže by malo byť ľahké ho nájsť a poklepať.

Druhým je použitie skutočnej aplikácie pre nastavenie Bluetooth v systéme iOS. Ak používate Android, môžete prepínať ANC v Aplikácia Beatsktorú si môžete zadarmo stiahnuť z obchodu Google Play.

Adam Birney / Android Authority

Pokiaľ ide o kvalitu potlačenia hluku, naši priatelia usúdili, že slúchadlá sú vhodné, ale nie skvelé. Našťastie je kumulatívny efekt slušný, pretože Beats Studio3 Wireless je celkom dobrý vo fyzickom blokovaní hluku prenikajúceho do vašich uší. Môžete si prečítať celú recenziu tu.

Čítať:  Hostinger oznamuje britské hostingové služby WordPress

Najčastejšie otázky

Má Beats Studio 3 režim priehľadnosti? Má Beats Studio 3 priestorový zvuk?

Nie, Beats Studio 3 nepodporuje priestorový zvuk. Drahší headset od Applu, AirPods Max, však áno.

Sú Beat Studio 3 dobré na behanie?

Zatiaľ čo Beats Studio 3 je možné použiť na behanie, nemusí byť najvhodnejšou voľbou, pretože sú veľké a objemné a nie sú navrhnuté tak, aby odolávali potu. Vyskúšajte namiesto toho Beats Studio Buds alebo sa pozrite na naše tipy najlepšie bežecké slúchadlá.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE