Ako získať nové postavy v Genshin Impact

Genshin Impact môže byť celkom zábavná, ak máte radi hry na hrdinov v otvorenom svete, ako je Breath of the Wild. To znamená, že prichádza bod, kedy sa hra stane nudnou, ak ste obmedzení na niekoľko postáv. Ak sa ocitnete v tejto situácii, možno sa budete chcieť poobzerať po obstaraní nových. Poďme si prejsť, ako získate nové postavy v Genshin Impact.

KRÁTKA ODPOVEĎ

Ak chcete získať postavy v Genshin Impact, musíte Prianie pre nich získať ich z Výmena hviezdnych trblietokalebo ich odomknite ako voľné postavy prostredníctvom hry.

KĽÚČOVÉ SEKCIE

Ako získať nové postavy v Genshin Impact

Existujú tri hlavné spôsoby, ako môžete odomknúť postavy v Genshin Impact: Prianie systém, Výmena hviezdnych trblietoka dostať ich do príbehu, úloh alebo udalostí voľné postavy.

Prianie

Hlavným spôsobom, ako získať nové postavy v Genshin Impact, je „priať si“ ich použitie Zoznámte sa s osudmi a Prepletené osudy. Osudy sú súčasťou hry ponuka prémiových mienvedľa Primogems a Genesis Crystals, aj keď si môžete nejaké zarobiť hraním.

Curtis Joe / Android Authority

Hovoríme tomu hlavný spôsob, pretože z Wishes môžete vytiahnuť neobmedzený počet postáv, zatiaľ čo ako voľné postavy alebo cez Starglitter Exchange môžete získať iba obmedzené množstvo. Rovnakým dychom môžete tiež minúť neobmedzené peniaze za kryštály Genesis, ktoré premeníte na Primogemy a potom na Osudy (ktoré stoja 160 Primogemov každý).

Čítať:  2 spôsoby, ako si vybrať vlastnú miniatúru pre vaše kotúče na Facebooku

Za zmienku tiež stojí, že nové päťhviezdičkové postavy sú obvykle dostupné iba prostredníctvom systému Wish po obmedzenú dobu. Každých pár týždňov sa postavy, ktoré môžete odomknúť, menia, takže budete musieť počkať, až sa vaša obľúbená postava vráti a odomkne ich.

Existuje „miera ľútosti“, aby sa zabránilo smole, aby udržala váš zoznam svetlý. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, koľko hodov je potrebných na získanie postavy, a tiež o sadzbách, pozrite sa na náš článok o systéme priania Genshin Impact.

Výmena hviezdnych trblietok

Curtis Joe / Android Authority

Kedykoľvek použijete systém Wish, môžete na konci svojich ťahov získať Starglitter a Stardust. Jedná sa o ich vlastnú menu, ktorú môžete použiť v Predajňa.

Pre prístup do obchodu stačí otvoriť ponuku Paimon stlačením tlačidla Esc na vašej klávesnici. Ak ste na mobile, kliknite na ikonu Paimon v ľavom hornom rohu.

V obchode si môžete vybrať Paimonove výhodné ponuky kartu pre kontrolu Výmena hviezdnych trblietok, Výmena hviezdneho prachua Nákup s Primogems karty. V rámci Starglitter Exchange môžete použiť Starglitter na prístup k dvom rôznym štvorhviezdičkovým postavám za mesiac. Každý stojí 34 Starglitter.

Voľné postavy

V Genshin Impact môžete zadarmo odomknúť päť postáv: Jantár, Kaeya, Lisa, Barborya Xiangling. Hráči často zvažujú Noelle voľná postava, ale stále si ju musíte priať Prianie začiatočníkov prápor. Tiež neberieme do úvahy charakter hráča, Cestovateľako voľná postava, pretože sa odomknú na začiatku hry.

Čítať:  Ako sa zotaviť z trestu od Google - Penguin, Panda a manuálne akcie

Pribudli novšie aktualizácie Collei ako ďalšia bezplatná postava Genshin Impact, ale na jej odomknutie budete musieť postúpiť pomerne ďaleko do príbehu. Bez toho, aby ste sa príliš kazili, budete musieť doraziť do Sumeru a dokončiť Graven Innocence tutoriál akcie.

Odomknúť Jantár, musíte pokročiť v raných fázach príbehu. Po dokončení Rytier na vetre quest, odomknete Amber a pridáte ju do svojho stáleho zoznamu.

Curtis Joe / Android Authority

Odomknúť Kaeyamusíte dokončiť Rýchlokurz hľadanie. Toto je časť hlavného príbehu alebo „Archon Quests“.

Curtis Joe / Android Authority

Odomknúť Lisamusíte dokončiť Iskry medzi stránkami hľadanie. Toto je časť hlavného príbehu alebo „Archon Quests“.

Curtis Joe / Android Authority

Odomknúť Barborymusíte vyplniť Krst piesne akcia, ktorá je trvalo dostupná. Ak chcete Barbaru získať týmto spôsobom, musíte mať Adventure Rank 18 a už ste dokončili Dlhý záber hľadanie.

Curtis Joe / Android Authority

Odomykanie Xiangling vyžaduje trochu zručnosti, pretože budete musieť vyčistiť poschodie 3, komoru 3 Špirálová priepasť.

Curtis Joe / Android Authority

Prémiové meny v Genshin Impact

Gacha hry majú obvykle rôzne druhy mien. Napríklad v Fate/Grand Order existuje bezplatná mena s názvom Friend Points (FP) a prémiová mena s názvom Saint Quartz (SQ).

Genshin Impact je trochu zložitý v tom, že mena, ktorú používate na prianie postáv, nie je to, čo kupujete za skutočné peniaze. Kupujete Kryštály Genesisza ktoré následne vymeníte Primogemyza ktoré následne vymeníte Prepletené osudy alebo Zoznámte sa s osudmi. Poďme si tieto štyri rôzne prémiové meny prejsť jednotlivo.

Čítať:  CPC (cena za kliknutie): Čo to je a ako ju optimalizujete?

Kryštály Genesis

Curtis Joe / Android Authority

Kryštály Genesis sú prémiovou menou, ktorú môžete získať iba utrácaním peňazí v reálnom svete. K svojmu účtu pridáte svoju kreditnú kartu alebo PayPal a potom zaplatíte peniaze za získanie týchto kryštálov.

Kryštály Genesis je možné v hre vymeniť Oblečenie postáv, Zväzkya najčastejšie, Primogemy.

Primogemy

Primogemy sú dosiahnuteľné tromi spôsobmi: cez Výmena kryštálov Genesis (1:1), uplatnenie kódovalebo podľa hranie hry.

Curtis Joe / Android Authority

Zvyčajná mylná predstava je, že musíte prenasledovať postavy „lovom veľrýb“ alebo utrácaním peňazí v reálnom svete za prémiovú menu Genshina. Toto nie je ten prípad; v skutočnosti môžete získať veľa Primogemov zadarmo v hre a nemusíte nič utrácať.

Curtis Joe / Android Authority

Mnoho truhiel, ktoré nájdete po celom svete, obsahuje malý počet Primogemov a mnoho úloh Primogemy odmeňuje. Teraz ich týmto spôsobom veľmi nezískate, pretože autor chce, aby ste boli frustrovaní pomalým príjmom a kúpili si ich. Pokiaľ ste však trpezliví, môžete trvalo nazhromaždiť významnú zásobu Primogemov.

Ak ste ochotní minúť trochu peňazí, požehnanie mesiaca Welkin má najlepšiu hodnotu. Stojí 5 dolárov a získa 300 kryštálov Genesis a 2700 Primogemov za 30 dní.

Curtis Joe / Android Authority

Keď zvažujete, ako používať svoje Primogemy, mali by ste ich vždy používať iba na Intertwined Fates. Ak nie ste veľryba a nehráte celý deň, každý deň, nemali by ste používať Primogems na dopĺňanie výdrže. Tiež by ste ich nemali plytvať na Acquaint Fates, pretože tie sa používajú v Štandardnom prianí, ktoré má iba stále postavy a žiadne zvýšenie sadzby.

Čítať:  Ako uverejňovať príspevky na viacerých stránkach na Facebooku

Curtis Joe / Android Authority

Zoznámte sa s osudmi

Zoznámte osudy možno získať niekoľkými rôznymi spôsobmi. Často sú v hre odmeňované ako odmeny za hľadanie, jednoducho preto, že nie sú tak cenné. Používajú sa na vyvolanie na Štandardné prianie banner, ktorý má iba stále postavy a zbrane – a nemá žiadne zvýšenie sadzieb.

Curtis Joe / Android Authority

Ak chcete, môžete si vymeniť 160 Primogemov za Acquaint Fate. Podľa nášho názoru by však použitie Primogems na Acquaint Fates bolo obrovské plytvanie, zvlášť keď ich môžete použiť na Intertwined Fates.

Curtis Joe / Android Authority

Najčastejšie otázky

Ako získate voľné postavy v Genshin Impact?

Aktuálne je k dispozícii päť voľných postáv: Jantár, Kaeya, Lisa, Barborya Xiangling. Odomknete ich tým, že budete postupovať príbehom, urobíte Barbarinu trvalú udalosť a dostanete sa ďalej v Spiral Abyss.

Koľko postáv je v Genshin Impact?

Vrátane rôznych režimov prvkov Cestovateľa existujú 74 postavy v Genshin Impact.

Ktoré postavy sú v Genshin Impact zadarmo?

Jantár, Kaeya, Lisa, Barbory, Xiangling, Cestovateľa Aloy. Ak počítate prianie Začiatočníkov, potom Noelle tiež.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE