Ako získať poznámky na Instagrame, ak sa nezobrazujú

Ak ste videli nové poznámky na Instagrame a ako to funguje na zariadeniach iných, možno sa pýtate, prečo to nefunguje na tých vašich.

Ak sa vám zdá, že na svojom zariadení nemáte prístup k poznámkam Instagramu, toto je pre vás ten najlepší článok.

V tomto článku sa dozviete, prečo sa vaše poznámky na Instagrame nezobrazujú. Dozviete sa tiež, ako získať poznámky na Instagrame, ak sa nezobrazujú.

Prečo sa moje poznámky na Instagrame nezobrazujú?

Dôvod 1: Možno nepoužívate najnovšiu verziu Instagramu

Ak vás zaujíma, prečo nemáte poznámky na Instagrame, jedným z dôvodov je, že možno nepoužívate najnovšiu verziu aplikácie Instagram.

Verzia, ktorú možno používate, nemusí mať aktualizáciu, ktorá obsahuje novú funkciu poznámok na Instagrame.

Na vyriešenie problému môžete vyskúšať mnoho ďalších riešení, ale problém sa nemusí vyriešiť, pretože všetko, čo musíte urobiť, je získať najnovšiu verziu aplikácie Instagram, ktorá by mala obsahovať funkciu poznámok.

Čítať:  SolveNote – najinteligentnejšia aplikácia na kalkulačku pre komplexné výpočty – podnikanie

Dôvod 2: Poznámky Instagramu nemusia byť dostupné vo vašom regióne

Rovnako ako v prípade mnohých nových aplikácií, softvéru a nových aktualizácií, Instagram začal v niektorých vybraných regiónoch zavádzať novú funkciu poznámok. Poznámky na Instagrame boli pôvodne dostupné pre Spojené štáty, Spojené kráľovstvo, Európu a Japonsko.

Ostatné regióny začali dostávať novú funkciu po určitom čase. Je pravdepodobné, že Instagram používate v regióne, ktorý novú funkciu nepodporuje.

Dôvod 3: Vaše zariadenie môže bežať na starom operačnom systéme

Vaše zariadenie môže používať starý operačný systém. So starým operačným systémom môže byť nová aktualizácia aplikácie Instagram nekompatibilná s vaším systémom.

To znamená, že aj keď sa môžete pokúsiť aktualizovať aplikáciu Instagram, nová funkcia sa stále nemusí zobraziť. Skúste tento problém vyriešiť aktualizáciou operačného systému.

Ako získať poznámky na Instagrame, ak sa nezobrazujú

Aktualizujte aplikáciu Instagram

Predtým, ako sa pustíte do zložitejších riešení, je dôležité sa najskôr uistiť, že vaša aplikácia Instagram je aktualizovaná na najnovšiu verziu.

Aktualizácie aplikácií často zahŕňajú opravy chýb a vylepšenia, ktoré môžu vyriešiť bežné problémy vrátane problémov s nezobrazovaním poznámok.

Jednoducho prejdite do obchodu s aplikáciami vo svojom zariadení, vyhľadajte Instagram a aktualizujte aplikáciu, ak je k dispozícii nová verzia.

Vymažte vyrovnávaciu pamäť aplikácie Instagram

Súbory vyrovnávacej pamäte sa môžu časom hromadiť a môžu brániť správnemu fungovaniu rôznych funkcií aplikácie vrátane poznámok Instagramu. Vymazanie vyrovnávacej pamäte aplikácie môže potenciálne vyriešiť akékoľvek dočasné chyby alebo problémy.

Čítať:  Obnovovanie obsahu: Prečo, kedy a ako udržiavať obsah aktuálny – SEO

Ak chcete vymazať vyrovnávaciu pamäť aplikácie na zariadení so systémom Android, postupujte podľa nižšie uvedeného podrobného sprievodcu:

Prejdite na „Nastavenia“, potom na „Aplikácie“ a vyberte Instagram.

Odtiaľ vyberte „Úložisko“

Ak chcete vymazať vyrovnávaciu pamäť aplikácie, klepnite na „Vymazať vyrovnávaciu pamäť“.

Na iPhone prejdite na „Nastavenia“, potom na „Všeobecné“ a vyberte „Úložisko iPhone“.

Vyhľadajte Instagram a klepnite naň, potom vyberte „Vypnúť aplikáciu“ a potvrďte.

Odhláste sa a znova sa prihláste

Niekedy môže problém spočívať v údajoch relácie vášho účtu. Odhlásenie a následné prihlásenie do účtu Instagram môže obnoviť vašu reláciu a vyriešiť všetky problémy s nezobrazovaním poznámok.

Klepnite na svoj profilový obrázok, prejdite do ponuky „Nastavenia“, prejdite nadol a vyberte možnosť „Odhlásiť sa“. Potom sa znova prihláste pomocou poverení účtu a skontrolujte, či sa vaše poznámky znova objavili.

Skontrolujte nastavenia ochrany osobných údajov účtu

V niektorých prípadoch môžu nastavenia ochrany osobných údajov vášho účtu brániť v zobrazení funkcie poznámok.

Uistite sa, že váš účet je nastavený na „Verejný“ alebo „Súkromný“ v závislosti od vašich preferencií a overte, či sa funkcia poznámok znova zobrazí.

Ak chcete skontrolovať nastavenia ochrany osobných údajov, prejdite do svojho profilu, klepnite na ikonu s tromi čiarami, vyberte položku „Nastavenia“ a prejdite do časti „Ochrana osobných údajov“.

Preinštalujte aplikáciu Instagram

Ak žiadne z vyššie uvedených riešení problém nevyriešilo, zvážte preinštalovanie aplikácie Instagram do svojho zariadenia.

Čítať:  Správa reputácie sociálnych médií – ako to urobiť správne?

Môže to pomôcť opraviť všetky poškodené súbory alebo nastavenia, ktoré môžu spôsobovať problém. Odinštalujte aplikáciu zo zariadenia a potom ju znova nainštalujte z obchodu s aplikáciami.

Prihláste sa späť do svojho účtu a skontrolujte, či funkcia poznámok funguje správne.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE