Ako zistiť, či vás niekto zablokoval na Snapchat

Snapchat je populárna sociálna platforma, ktorá používateľom umožňuje uverejňovať videoklipy a posielať správy priamo iným používateľom. Ak niekto nereaguje na vaše snímky alebo správy, mohli ste byť zablokovaní.

Ako zistiť, či vás niekto zablokoval na Snapchat

Sociálne médiá sú vrtkavé miesto. Ľudia môžu konať bezcharakterne a protivne bez toho, aby skutočne zvážili dôsledky. Ak si myslíte, že vás mohol zablokovať priateľ na Snapchate, pokračujte v čítaní a zistite, ako to skontrolovať sami.

Zistite, či ste boli zablokovaní

Sociálne siete vám nie vždy najlepšie dajú vedieť, či ste boli zablokovaní. Je to pravdepodobne z mnohých dôvodov, ako je súkromie a bezpečnosť používateľa. Zisťovanie, či ste boli alebo neboli zablokovaní, môže byť trochu mätúce.

Zmazaný účet funguje podobne ako ten, ktorý vás blokuje. Existujú však spôsoby, ako zistiť, či je účet zatvorený alebo stále aktívny, ale už ho nevidíte.

Skontrolujte si zoznam kontaktov Snapchat

Najjednoduchší spôsob, ako zistiť, či vás niekto zablokoval na Snapchate, je skontrolovať si zoznam kontaktov. Ak tam boli jednu minútu a na ďalšiu odišli, možno ste boli zablokovaní. Je tiež možné, že ste boli práve odstránení ako kontakt, takže toto je najlepšie použiť ako predbežnú kontrolu. Nasleduj tieto kroky:

 1. Otvorte aplikáciu Snapchat.

 2. Klepnite na panel vyhľadávania v hornej časti obrazovky.

 3. Vyhľadajte priateľa, o ktorom si myslíte, že vás mohol zablokovať.

Čítať:  11 praktických tipov na zvýšenie miery zapojenia sa do Instagramu v roku 2024

Ak ich môžete vidieť a znova pridať, možno vás odstránili, ale nezablokovali. Ak sú priatelia, opýtajte sa ich na to pomocou inej formy komutácií. Ak nie, buď znížte svoje straty, alebo ich skúste znova pridať a uvidíte, čo sa stane.

Pošlite im správu

Ak ste už s danou osobou četovali, tento proces môže byť o niečo jednoduchší. Ak máte vo svojom zozname stále čety, skúste im poslať správu znova.

 • Ak vidíte niečo podobné Odoslanie správy zlyhalo – klepnutím to skúste znovamôže to znamenať, že ste boli zablokovaní.

 • Ak vidíte Čaká na spracovanie a sivú ikonu namiesto modrej alebo ružovej, boli ste vymazaní z ich zoznamu kontaktov, ale neboli ste zablokovaní

Použite iný účet Snapchat

Ďalším jednoduchým spôsobom, ako skontrolovať, či vás niekto zablokoval na Snapchate (alebo na akomkoľvek inom sociálnom médiu), je použiť iný účet a zistiť, či ho stále vidíte. Opýtajte sa spoločného priateľa, či dotyčného nevidí. Ak danú osobu vidia, ale vy nie, je pravdepodobné, že vás skutočne zablokovali. Ak ich ani oni nevidia, je v príbehu pravdepodobne viac.

Ak nemáte žiadnych spoločných priateľov, skúste použiť iný vlastný účet Snapchat. Ak ich nájdete na tomto účte, ale nie na svojom hlavnom účte, potom s najväčšou pravdepodobnosťou zablokovali váš hlavný účet. Prepnite účty podľa týchto krokov:

 1. Odhláste sa zo svojho hlavného účtu Snapchat

 2. Prihláste sa do svojho alternatívneho účtu Snapchat.

 3. Vyhľadajte osobu, o ktorej si myslíte, že vás mohla zablokovať, a pridajte si ju ako priateľa, ak ju nájdete.

Čítať:  17 jedinečných príkladov kampaní na sociálnych sieťach, ktoré inšpirujú vašu vlastnú

Táto technika by mohla zlyhať, ak by dotyčná osoba už vedela o vašom druhom účte Snapchat. Aby ste to obišli, môžete si vytvoriť nový účet, ktorý budete používať, aby ste zistili, či vás v skutočnosti nezablokovali. Ak vás však niekto zablokoval, vytvorenie druhého účtu, aby ste sa mu pokúsili poslať správu, nemusí byť najlepší spôsob, ako situáciu vyriešiť.

Skontrolujte, či vás niekto sleduje na Snapchate

Zistenie, či vás niekto sledoval na Snapchate, je oveľa definitívnejšie a jednoduchšie na používanie, ako skúšanie, či vás niekto zablokoval alebo nie. Byť sledovaný je pozitívna vec, takže všetky sociálne siete chcú podporiť túto pozitívnu spätnú väzbu. Preto je vždy ľahšie zistiť pozitívne veci (napríklad kto vás sledoval) ako negatívne (kto vás zablokoval).

Ak chcete zistiť, či vás niekto sleduje na Snapchate:

 1. Vyhľadajte ich meno v aplikácii.

 2. Vyberte a podržte ich používateľské meno, kým sa nezobrazí ponuka. V kontextovej ponuke klepnite na ich profilový obrázok.

 3. Tým sa dostanete na stránku ich profilu, ako je uvedené nižšie. Ak vás daný používateľ sleduje späť, uvidíte ich Snapscore ako ukazuje červená šípka. V opačnom prípade budete môcť zobraziť iba ich používateľské meno.

Nie je to nevyhnutne zlá vec, ak vás niekto nesleduje; môže to znamenať, že sa k tomu ešte nedostali. Možno nevyužívajú sieť tak často ako vy alebo boli zaneprázdnení.

Čítať:  6 KPI influencerov na sledovanie pre každú marketingovú kampaň

často kladené otázky

Hovorí vám Snapchat, či ste boli zablokovaní?

Nie. Ak ste boli zablokovaní, nedostanete upozornenie, takže si budete musieť prečítať vyššie uvedené návrhy, aby ste dospeli k záveru. Ak po konflikte nevidíte žiadne informácie o profile, ktorý vás zaujíma, pravdepodobne ste boli zablokovaní.

Môžem na Snapchate zablokovať niekoho, kto ma už zablokoval?

Nie. Neuvidíte ich profil, takže z ich profilu nebudete mať možnosť u0022Blocku0022. Ak nechcete, aby mala druhá osoba možnosť vás odblokovať, budete musieť pravidelne kontrolovať jej profil a robiť tak, ak sa znova objaví. Našťastie vás Snapchat upozorní, ak si vás pridá iný používateľ. Ak osoba, ktorá vás zablokovala, zmení názor, zobrazí sa vám upozornenie a môžete ju zablokovať sami.

Môžem nahlásiť niekoho, kto ma zablokoval?

Môžete navštíviť Podpora Snapchat a podať hlásenie proti inému používateľovi. Budete potrebovať nejaké informácie, takže ak chcete podať hlásenie, je dobré získať snímky obrazovky (hoci dostanú upozornenie).

S niekým som sa rozprával a jeho profil teraz zmizol. Čo sa stalo?

Ak ste niekoho stretli na Snapchate a mali ste s ním skvelé rozhovory, potom z ničoho nič zmizol, je pravdepodobné, že Snapchat odstránil profil. Či už pre porušenie zmluvných podmienok alebo preto, že išlo v skutočnosti o spamový účet, Snapchat vytiahne podozrivé účty. To neznamená, že vás daná osoba zablokovala (najmä ak konverzácie, ktoré ste mali, boli príjemné), aj keď sa aplikácia môže správať, akoby ste boli zablokovaní.

Čítať:  Ako vytvoriť instagramovú stránku pre vašu firmu

Zabaliť sa

Aj keď môže byť zablokovanie frustrujúce, nie je to koniec sveta. Skúste sa spojiť s osobou mimo sociálnych médií, ak máte nejaké skutočné otázky o stave vášho priateľstva. Ak neodpovedajú na váš text, tento článok vám pomôže odpovedať na otázku, či vás zablokovali alebo nie.

Máte nejaké tipy, triky alebo otázky súvisiace so zisťovaním, či ste boli alebo neboli zablokovaní na Snapchate? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE