Ako zistiť, kto vás sleduje a kto vás nesleduje na Instagrame

Pokiaľ vám záleží na počte sledujúcich na Instagrame, môže byť sklamaním, keď vás niekto prestane sledovať. Možno vás prestali sledovať, pretože vás dlho nevideli, alebo je to možno niečo iné? Nech už je to akokoľvek, Instagram vás neupozorní, keď prestanete sledovať, takže musíte podniknúť ďalšie kroky, aby ste zistili, kto vás prestal sledovať. Tu je návod, ako zistiť, kto vás na Instagrame prestal sledovať.

KRÁTKA ODPOVEĎ

Ak chcete vidieť, kto vás na Instagrame prestal sledovať, stiahnite si a nainštalujte Followmeter (Android | iOS). Prihláste sa k svojmu instagramovému účtu v aplikácii Followmeter a zobrazte aktivitu sledujúcich na svojom účte.

KĽÚČOVÉ SEKCIE

Ako zistiť, kto vás prestal sledovať na Instagrame

Kontrola zoznamu sledovania užívateľa

Keď navštívite profil užívateľa na Instagrame, môžete ručne skontrolovať, či vás sleduje alebo nie. Samozrejme budete musieť vedieť, či vás niekedy sledovali, aby ste zistili, či vás prestali sledovať.

Začnite návštevou instagramového profilu príslušného používateľa. Môžete to urobiť kliknutím na tlačidlo vyhľadávania v tvare lupy v spodnej lište nástrojov a zadaním používateľského mena do vyhľadávacieho poľa.

Curtis Joe / Android Authority

Na ich profile stlačte číslo vpravo hore hore Nasledujúce. Ak vás sledujú, váš účet sa zobrazí v hornej časti tohto zoznamu.

Čítať:  Ako opraviť chybu 504 Bad Gateway Timeout

Curtis Joe / Android Authority

Príklad niekoho, kto vás neprestal sledovať.

Pokiaľ vás daný užívateľ Instagramu nesleduje – to znamená, že vás nikdy nesledoval alebo vás prestal sledovať – potom sa váš profil vôbec nezobrazí v jeho zozname sledovania.

Kontrola vlastného zoznamu sledujúcich

Ak chcete skontrolovať svoj vlastný zoznam sledujúcich, prejdite na svoj profil na Instagrame. Tu vám Instagram umožňuje vidieť celkový počet ľudí, ktorí vás sledujú, a všetky účty, ktoré vás sledujú.

Curtis Joe / Android Authority

Do svojho zoznamu sledujúcich zadajte meno alebo užívateľské meno osoby, o ktorej si myslíte, že vás prestala sledovať Vyhľadávanie poľa hore. Pokiaľ sa objaví ich profil, stále vás sledujú; ak vás prestanú sledovať, povie to Nenájdení žiadni užívatelia vo výsledkoch.

Curtis Joe / Android Authority

Použitie aplikácie tretej strany

Ďalším spôsobom, ako zistiť, kto vás na Instagrame prestal sledovať, je použiť aplikáciu tretej strany, ktorá sa vám páči Followmeter. Aplikáciu musíte udeliť prístup k svojmu účtu Instagram prihlásením. Potom bude Followmeter sledovať všetky nasledujúce aktivity, ktoré prebiehajú s vašim účtom.

Curtis Joe / Android Authority

Otvorte aplikáciu Followmeter (Android | iOS), potom stlačte Nenasledujúci tlačidlo pre kontrolu, kto vás nedávno prestal sledovať.

Curtis Joe / Android Authority

Najčastejšie otázky

Môžete hromadne prestať sledovať na Instagrame?

Instagram umožňuje zrušiť sledovanie maximálne dvoch stoviek účtov denne.

Čítať:  10 najlepších doplnkov na podporu WordPress, ktoré sa majú použiť v roku 2024

Ako môžem prestať vidieť niečie príspevky na Instagrame bez toho, aby som prestal sledovať?

Najlepším spôsobom, ako to dosiahnuť, by bolo stlmiť daného užívateľa. Môžete sa rozhodnúť, čo od nich chcete vidieť, ako dlho chcete.

Vidíte, kto vás zablokoval na Instagrame? Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE