Ako zmeniť pásmo Fitbit Charge 6

Múdre hodinky, a najmä fitness trackery, sú jedny z najlepších doplnkových doplnkov, ktoré môžete získať pre aktívny životný štýl. A v dnešnej dobe vám fitness trackery tiež umožňujú do určitej miery si ich prispôsobiť. Jedným z najobľúbenejších fitness trackerov je Fitbit Charge 6, známy pre svoj elegantný design a množstvo funkcií. Ak chcete každému Fitbit Charge 6 pridať personalizovanejší dotyk, môžete tiež prepnúť remienky na taký, ktorý sa vám viac páči. Tento článok vás prevedie krokmi, ako vymeniť remienok na vašom fitness trackeri Fitbit Charge 6.

RÝCHLA ODPOVEĎ

Proces odstránenia remienka Fitbit Charge 6 je veľmi jednoduchý. Jediné, čo musíte urobiť, je uvoľniť západku na oboch stranách a zatiahnutím ju oddeliť. Potom opatrne zatlačte náhradný pásik na koniec sledovača, kým nebudete počuť cvaknutie.

Ako zmeniť pásmo Fitbit Charge 6

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Všetky najlepšie fitness trackery majú možnosť vymeniť opasok na prispôsobenie vzhľadu. Aj keď rôzne zariadenia Fitbit prichádzajú s rôznymi pásmi, mechanizmus ich uvoľnenia je v celom rozsahu rovnaký. Všetky zahŕňajú použitie západiek, ktoré musíte uvoľniť na oboch stranách, aby ste odstránili pásky. Postupujte podľa nižšie uvedeného podrobného sprievodcu krok za krokom:

  1. Nájdite západky na zadnej strane vášho Fitbit Charge 6.
  2. Nechty zatlačte na ploché tlačidlá na spodnej strane zariadenia smerom k pásku. Tým sa uvoľnia západky.
  3. Jemným vytiahnutím pásky zo zariadenia ho odoberte.
  4. Aplikujte rovnaký postup pre druhé pásmo.
  5. Pripevnenie pásky je tiež veľmi jednoduchý postup. Jednoducho zatlačte pásik na koniec zariadenia, kým nezapadne na miesto a nebudete počuť cvaknutie.
Čítať:  Akvizícia Adobe Magento na Twitteri (ako sa rozvinula)

Jednoduchosť, s akou môžete prepínať pásma na Fitbit Charge 6, by vás mala povzbudiť k častej zmene vzhľadu vášho zariadenia. Môžete si kúpiť rôzne pásiky, aby vyhovovali vašim farebným a štýlovým voľbám, a potom ich vymieňať podľa nálady alebo tak, aby pásku ladili s vašim outfitom.

Najčastejšie otázky

Hodí sa náramok Fitbit Charge 5 k Charge 6?

Áno, remienky Fitbit Charge 5 sú kompatibilné s Charge 6. Pri sňatí a pripojení k zariadeniu sa riadi presným mechanizmom. Táto kompatibilita je spôsobená tým, že Charge 5 aj Charge 6 majú podobný dizajn.

Hodia sa pásky Fitbit Charge 4 k Charge 6?

Bohužiaľ, remienky Fitbit Charge 4 nie sú kompatibilné s Charge 6. To je spôsobené oveľa uhladenejším a zaoblenejším dizajnom Charge 6. To isté platí pre rôzne rôzne doplnky Charge 4, pretože nefungujú s Charge 6 kvôli rozdielom v dizajne a veľkosti.

Kde kúpiť náramky Fitbit Charge 6?

Môžete si kúpiť širokú škálu pásiem Charge 6 z oficiálnych stránok Fitbit a tiež od online predajcov, ako je Amazon a Best Buy. Okrem toho ich môžete nájsť aj vo fyzických maloobchodných predajniach, ako sú Walmart a Costco. Sú k dispozícii v neprebernom množstve farieb a rôznych materiálov, vrátane silikónu a kože.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE