Ako zmeniť predvolený jazyk profilu na LinkedIn

LinkedIn na svojej stránke podporuje 27 jazykov. Primárny jazyk používaný v krajine, ktorú si vyberiete počas registrácie, určuje predvolený profil vášho LinkedIn a jazyk rozhrania. LinkedIn vám však umožňuje zmeniť predvolený jazyk profilu na ktorýkoľvek z preferovaných jazykov za predpokladu, že to platforma podporuje.

Ako zmeniť predvolený jazyk profilu na LinkedIn

Ak chcete zmeniť svoj predvolený jazyk LinkedIn, ste na správnom mieste. Tento článok vám povie všetko, čo potrebujete vedieť.

Ako zmeniť predvolený jazyk profilu na LinkedIn

Váš LinkedIn profil o vás veľa hovorí osobne aj profesionálne. Možnosť zobraziť ho v jazyku vašej cieľovej skupiny vám dáva konkurenčnú výhodu na medzinárodnom trhu a otvára viac príležitostí.

LinkedIn vám umožňuje spravovať jazykové nastavenia vášho profilu a umožňuje vám prepnúť na možnosť, ktorá vám vyhovuje. Predvolený jazyk profilu môžete zmeniť na iný prekladom alebo duplikovaním profilu do iných jazykov.

Zmena predvoleného jazyka profilu LinkedIn na pracovnej ploche

Ak neovládate predvolený jazyk svojho profilu LinkedIn, môže byť pre vás výhodné prepnúť na jazyk podľa vášho výberu bez duplikovania profilu. Je to užitočné, pretože proces môžete dokončiť v priebehu niekoľkých minút od nastavenia profilu bez toho, aby ste čokoľvek zadávali.

Čítať:  [Solved] Upozornenia YouTube nefungujú alebo sa nezobrazujú na zariadeniach Android a iPhone

Tu je to, čo musíte urobiť:

 1. Zadajte svoj e-mail a heslo na prístup k svojmu účtu alebo sa na stránke zaregistrujte zdarma, ak účet nemáte.
 2. Po prihlásení klepnite na „Ja“ v pravom hornom rohu.
 3. V rozbaľovacej ponuke vyberte položku „Nastavenia a ochrana osobných údajov“. Rýchla náhradná metóda je klepnúť na ikonu „Ja“ a z ponuky vybrať „Jazyk“. Tým sa dostanete priamo na stránku nastavení jazyka.
 4. Klepnutím na kartu „Predvoľby účtu“ získate prístup k nastaveniam účtu.
 5. Posuňte zobrazenie nadol do sekcie „Všeobecné predvoľby“ na stránke nastavení účtu. Tu nájdete rôzne možnosti týkajúce sa vzhľadu a funkčnosti vášho účtu LinkedIn.
 6. Prejdite na možnosť „Jazyk“, ktorá označuje váš predvolený jazyk. Klepnutím na rozbaľovaciu ponuku zobrazíte ďalšie jazyky, ktoré LinkedIn podporuje.
 7. Prejdite nadol v ponuke a vyberte preferovaný jazyk. Váš účet sa automaticky načíta a okamžite sa prepne z predvoleného jazyka na nový, ktorý ste vybrali.

Nebuďte prekvapení, ak niektoré funkcie vo vašom predvolenom jazyku vo vašom novom jazyku chýbajú. Zložité technické detaily prekladu sťažujú LinkedIn dolaďovanie funkcií v niektorých jazykoch. Táto metóda tiež prekladá iba texty generované LinkedIn v ponukách a názvoch stránok. Váš ručne pridaný obsah, napríklad príspevky, zostane v predvolenom jazyku.

Zmena predvoleného jazyka profilu LinkedIn z nastavení telefónu

Kódová základňa a architektúra mobilnej aplikácie LinkedIn neumožňujú začlenenie funkcií prekladu. Z tohto dôvodu nemôžete použiť vyššie uvedenú metódu na zmenu jazyka profilu LinkedIn v telefóne. Môžete to však urobiť v nastaveniach jazyka telefónu.

Čítať:  Pôsobivý obsah: Umenie a veda ako urobiť váš obsah pútavým

Aplikácia LinkedIn používa predvolený jazyk na vašom zariadení. Ak zmeníte predvolený jazyk telefónu, zmeny sa budú vzťahovať na jazyk vášho profilu na LinkedIn.

Tu je postup, ako zmeniť predvolený jazyk telefónu:

 1. Prejdite na domovskú obrazovku telefónu a otvorte aplikáciu nastavení zariadenia.
 2. Vyhľadajte položku „Predvoľby účtu“ a vyberte ju.
 3. V ponuke „Všeobecné predvoľby“ klepnite na „Jazyk a vstup“.
 4. Klepnutím na ponuku „Zmeniť“ zobrazíte dostupné jazyky.
 5. Vyberte si preferovaný jazyk zo zoznamu a potvrďte svoj výber.
 6. Keď sa nastavenie jazyka na vašom zariadení zmení, aplikácia LinkedIn tieto zmeny automaticky aktualizuje. Ak sa zmeny nepoužijú, reštartujte telefón.

Duplikovanie vášho profilu LinkedIn vo viacerých jazykoch

Ak zacieľujete na príležitosti v regiónoch, ktoré nepodporujú predvolený jazyk vášho profilu, možno budete musieť svoj profil duplikovať, aby ste predišli premeškaniu príležitostí. LinkedIn vám umožňuje zobrazovať vaše profily vo viacerých jazykoch a prepínať na ľubovoľný, kedykoľvek to uznáte za vhodné.

Pamätajte, že táto funkcia nie je dostupná v mobilnej aplikácii LinkedIn, takže viac jazykových profilov môžete nastaviť iba na počítači. Tu je postup, ako duplikovať svoj profil LinkedIn v niekoľkých jazykoch:

 1. Prejdite na svoju domovskú stránku LinkedIn a klepnite na tlačidlo „Ja“ v pravom hornom rohu obrazovky.
 2. V rozšírenej rozbaľovacej ponuke vyberte možnosť „Zobraziť profil“.
 3. Klepnite na ikonu „Ceruzka“ vedľa položky „Jazyk profilu“ na pravom bočnom paneli.
 4. Na obrazovke sa zobrazí kontextové okno „Nastavenia jazyka profilu“. Klepnite na tlačidlo „Pridať jazyk“ vedľa vášho predvoleného jazyka.
 5. Z rozbaľovacej ponuky vyberte jazyk. Toto spustí výzvu na aktualizáciu vášho mena a priezviska, pretože vaše meno sa musí zobraziť v novom jazyku.
 6. LinkedIn automaticky neprekladá váš nadpis. V poli „Nadpis“ pod svojím menom preložte existujúci nadpis do zvoleného jazyka alebo napíšte nový.
 7. Po dokončení klepnite na „Vytvoriť profil“ a výberom položky „Hotovo“ uložte zmeny.
Čítať:  Opravte nefunkčnú alebo zobrazenú titulnú fotografiu TikTok

LinkedIn zobrazí váš duplicitný profil spolu s vašimi ostatnými profilmi, pretože ide o identické kópie s výnimkou jazyka. Ľudia, ktorí si prezerajú váš profil, ho uvidia vo svojom predvolenom jazyku na LinkedIn. LinkedIn však umožňuje divákom vybrať si jazyk, ktorý preferujú na zobrazenie vášho profilu. Svoje profily môžete upravovať aj nezávisle, bez ohľadu na jazyk.

často kladené otázky

Ovplyvní zmena jazyka môjho profilu LinkedIn moje spojenia alebo informácie v profile?

Zmena nastavení jazyka ovplyvní iba zobrazenie v používateľskom rozhraní LinkedIn. Informácie o vašom profile, spojenia alebo akýkoľvek obsah, ktorý zdieľate na platforme, zostanú nedotknuté. LinkedIn však môže upraviť obsah zobrazovaný vo vašom informačnom kanáli tak, aby viac odrážal váš vybraný jazyk.

Koľkokrát môžem zmeniť jazyk svojho profilu na LinkedIn?

LinkedIn nekladie obmedzenia na to, koľkokrát môžete zmeniť jazyk svojho profilu. Medzi jazykmi môžete prepínať tak často, ako chcete, čo vám umožňuje využiť príležitosti okamžite, keď sa vám naskytnú.

Môžem zmeniť svoj predvolený jazyk profilu na jazyk, ktorý LinkedIn nepodporuje?

LinkedIn v súčasnosti podporuje 27 jazykov, takže nie je zaručené, že nájdete svoj preferovaný jazyk. Ak váš preferovaný jazyk nie je k dispozícii, možno budete musieť použiť jeden z podporovaných jazykov alebo poskytnúť spätnú väzbu LinkedIn so žiadosťou o podporu pre jazyk, ktorý potrebujete.

Osvojte si viacjazyčné siete

Svoj profil LinkedIn si môžete jednoducho prispôsobiť svojim preferovaným jazykom. Niektoré z výhod jazykovej úpravy vo vašom profile zlepšujú vašu profesionálnu prítomnosť, rozširujú vašu sieť globálne a uľahčujú interakciu s rôznym publikom. Nedovoľte jazykovým bariéram, aby obmedzili váš dosah a potenciál na najväčšej profesionálnej platforme na vytváranie sietí na svete.

Čítať:  Ako opraviť chybu Canon 99?

Máte viacjazyčný profil na LinkedIn? Ak áno, mali ste nejaké problémy s nastavením? Povedzte nám to v sekcii komentárov nižšie.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE