Ako zmeniť svoje používateľské meno na Reddit

Ak ste novým používateľom Reddit, jednou z prvých vecí, ktoré si po nastavení účtu všimnete, je mať predvolené používateľské meno. Čo sa stane, ak ho chcete zmeniť na niečo menej všeobecné ako Virtual-Image561 alebo Traditional_Rate7196? Ak chcete zmeniť svoje meno Reddit, tento článok vám ukáže, ako to urobiť. Začnime!

Kvalifikácia potrebná na zmenu používateľského mena Reddit

V roku 2020 Reddit odhalil, že má 52 miliónov používateľov denne vo Wall Street Journal. To je 52 miliónov používateľských mien! Predstavte si, kde dnes stojí!

Ak ste sa priamo zaregistrovali na účet Reddit, už ste si vytvorili používateľské meno pomocou vlastných poverení a nemôžete ho zmeniť. Vždy si však môžete vytvoriť nový účet.

Mnoho ľudí si radšej zakladá jeden od nuly. Iní jednoducho použili e-mail. Jednou z troch požiadaviek na zmenu používateľského mena je získanie náhodne prideleného používateľského mena na Reddite.

Ak chcete vytŕčať z davu náhodne priradených používateľských mien, musíte túto zmenu vykonať sami. Našťastie je to rýchly a jednoduchý proces, ktorý zahŕňa iba niekoľko krokov, ale musíte konať rýchlo.

Čítať:  Rozpis Super Bowl LVIII: Rekapitulácia čísel

Ak chcete zmeniť svoje používateľské meno Reddit, musíte spĺňať jednu z nasledujúcich podmienok:

 • Musíte sa zaregistrovať pre nový účet (časový limit na zmenu používateľského mena nie je určený).
 • Musíte sa zaregistrovať pomocou účtu Google alebo Apple (automaticky vygeneruje používateľské meno, ktoré môžete zmeniť).
 • Vo všeobecnosti musíte mať automaticky vygenerované používateľské meno.

Ako zmeniť svoje používateľské meno na Reddit na iPhone

Ak ste používateľom iPhone a chcete zmeniť svoje používateľské meno Reddit, postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

 1. Potvrďte, že môžete zmeniť svoje používateľské meno tak, že sa prihlásite do aplikácie Reddit a kliknete na svoje
 2. Klepnite na možnosť. Aby účet fungoval, musí byť celkom nový s existujúcim automaticky vygenerovaným používateľským menom.
 3. Ak sa zobrazí kontextové okno s otázkou, či chcete zmeniť svoje používateľské meno, klepnite na
 4. Zadajte používateľské meno, ktoré chcete použiť. Pozor na to táto možnosť je jednorazová akcia. Neskôr už nebudete môcť vykonávať opravy. Klepnite v pravom hornom rohu uložíte svoje nové používateľské meno.
 5. Reddit vás požiada, aby ste potvrdili, že chcete toto používateľské meno používať navždy. Klepnite na

Teraz ste upravili svoje používateľské meno Reddit podľa svojich predstáv.

zaseknutý s menom, ktoré už nechcete, vždy sa môžete zaregistrovať na nový účet a vybrať si iné používateľské meno. Pamätajte

Ako zmeniť svoje používateľské meno na Reddit v systéme Android?

Ak ste používateľom systému Android a chcete zmeniť svoje používateľské meno Reddit, postupujte podľa jednoduchých krokov nižšie.

 1. Potvrďte, že môžete zmeniť svoje používateľské meno spustením aplikácie.
 2. Kliknite na svoj potom klepnite na možnosť.
 3. Ak môžete zmeniť svoje používateľské meno Reddit, zobrazí sa kontextové okno s výzvou na potvrdenie náhodne prideleného používateľského mena alebo na zmenu na nové. Klepnite na
 4. Zadajte názov, ktorý chcete použiť. Pozor, ide o jednorazovú akciu a neskôr už nebudete môcť vykonávať opravy.
 5. Klepnite na v pravom hornom rohu.
 6. Reddit vás požiada, aby ste potvrdili, že chcete toto používateľské meno používať navždy. Klepnite na
Čítať:  Prečo je vývoj frontendu ťažší, ako sa zdá - Tech

Vezmite prosím na vedomie, že ak ste sa už zaregistrovali pomocou používateľského mena, ktoré vám nepridelila služba Reddit, alebo máte pridelené staršie meno prostredníctvom služby Reddit, nebudete ho môcť zmeniť. Vždy sa môžete namiesto toho zaregistrovať pomocou nového účtu a zvoliť si iné používateľské meno.

Ako zmeniť svoje používateľské meno vo webovom prehliadači

Ak na zmenu náhodne priradeného používateľského mena Reddit uprednostňujete Windows, Mac, Linux alebo dokonca Chrome OS (namiesto použitia aplikácie Reddit na mobilnom zariadení), vykonajte nasledujúce kroky:

 1. Na domovskej stránke Reddit kliknite na svoj v pravom hornom rohu.
 2. Vyberte si zo zoznamu menu.
 3. Zobrazí sa kontextové okno s výzvou na aktualizáciu používateľského mena. Kliknite
 4. Do poľa zadajte požadované používateľské meno. Potom kliknite Venujte zvýšenú pozornosť červenému textu pod vaším používateľským menom. Reddit má kritériá, ktoré musí spĺňať vaše meno a ktoré vám povie, či je používateľské meno dostupné.

Na záver, Reddit je skutočne o komunite, diskusii a výmene nápadov. Tvoje meno a vek tam nič nehovoria. Okrem toho sa vaše používateľské meno zobrazuje iba na stránke vášho profilu. Všetko ostatné, čo robíte na Reddite, používa vaše „Zobrazované meno“, ale musíte si ho vytvoriť v nastaveniach svojho profilu. „Zobrazovaný názov“ môžete kedykoľvek zmeniť a neexistujú žiadne obmedzenia.

Pokiaľ ide o používateľské mená, možno ste chceli zmeniť svoje používateľské meno pre dospievajúcich na Reddite, ale boli ste sklamaní, pretože to nie je niečo, čo môžete urobiť. Možno má váš profil zlého zástupcu? Možno ste mali príliš veľa konfrontácií s inými používateľmi? Bez ohľadu na vašu situáciu, povolenie iba jedného používateľského mena navždy je spôsob, akým Reddit bojuje proti počítačovej kriminalite. Používateľské meno môžete zmeniť iba pri nastavovaní účtu. Nakoniec, ak plánujete používať Flairs, vyberte si svoje používateľské meno múdro.

Čítať:  5 ovplyvňujúcich marketingových stratégií na rast vášho podnikania v oblasti elektronického obchodu

Časté otázky o používateľskom mene Reddit

Ako opravím svoje používateľské meno?

Bohužiaľ, Reddit neumožňuje vykonávať opravy používateľských mien. Môžete si vybrať iba jedno používateľské meno, ktoré zostane navždy. Čo môžete urobiť, je vytvoriť nový účet s novým názvom. Nezabudnite, že vaša predchádzajúca aktivita účtu nebude synchronizovaná s novým, a to ani v prípade, že sa zaregistrujete pomocou rovnakého e-mailu.

Aký je vkus vedľa používateľského mena?

Flair je značka, ktorú vidíte vedľa používateľského mena (alebo názvu príspevku) v konkrétnych podreditoch, ktoré to umožňujú. Často môžete vidieť, že ľudia z určitej skupiny (napríklad fanúšikovia konkrétneho športového tímu) dávajú rovnaký vkus ako znak uznania. Flairs sú tiež užitočné pri filtrovaní obsahu, ktorý nechcete zobrazovať vo svojom informačnom kanáli.

Ak deaktivujem svoj účet, môžem znova použiť svoje používateľské meno?

Možno budete chcieť deaktivovať svoj profil Reddit a začať odznova. Bohužiaľ, nemôžete použiť rovnaké používateľské meno, ak deaktivujete svoj účet Reddit. Budete si musieť vytvoriť nový s novým používateľským menom. Môžete si však vytvoriť a použiť toľko profilov, koľko chcete.

Ako prepnem účty?

Ak nemôžete mať požadované používateľské meno, môžete si vytvoriť sekundárny účet a prepínať medzi týmito dvoma (alebo tromi alebo viacerými). Tu je návod, ako môžete jednoducho prepínať medzi svojimi účtami Reddit v mobilnej aplikácii:

1. Otvorte a klepnite na svoj profilový obrázok v ľavom hornom rohu. Potom klepnite na

Čítať:  Ako pridať reklamy AdSense In-feed pomocou rozšírených reklám

2. Klepnite na pre vaše používateľské meno.

3. Klepnite na napravo od položky „Prepnúť účty“.

4. Vyberte účet, ktorý chcete použiť.

Ak chcete prepínať medzi účtami vo webovom prehliadači bez odhlásenia, budete potrebovať pomoc rozšírenia prehliadača. Inštalácia niečoho podobného OZE vám pomôže splniť úlohu.

Používateľské mená Reddit: Trvalé rozhodnutie

Aj keď sa to nezdá, výber mena Reddit je veľké rozhodnutie, pretože je trvalé. Neponáhľajte sa pri vytváraní účtu alebo povoľte Redditu, aby automaticky vygeneroval vaše meno tak, že sa zaregistrujete pomocou Google alebo Apple ID, aby ste mali viac času.

Máte nejaké názory na politiku Redditu, že používateľské mená sú trvalé? Podeľte sa o ne v sekcii komentárov nižšie.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE