Ako zmeniť svoju e-mailovú adresu v GroupMe

Ak ste bežným používateľom GroupMe, budete musieť aktualizovať svoje kontaktné informácie, ak sa rozhodnete zmeniť svoju e-mailovú adresu. V opačnom prípade vám môžu uniknúť aktualizácie, správy alebo iné dôležité informácie. Našťastie môžete aktualizovať svoje osobné údaje v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Ako zmeniť svoju e-mailovú adresu v GroupMe

Čítajte ďalej a dozviete sa viac o tom, ako zmeniť svoj e-mail pomocou GroupMe.

Aktualizujte svoju e-mailovú adresu

Ako už bolo spomenuté, neaktualizovanie e-mailovej adresy na GroupMe môže spôsobiť problémy. Nielenže prídete o to, či sa niekto pripojí alebo odíde do skupiny, ale nebudete vedieť, keď si niekto aktualizuje svoj profilový obrázok. GroupMe vám posiela e-mailové upozornenia o dôležitých zmenách, aby ste mali prehľad.

Ak chcete aktualizovať svoju e-mailovú adresu, postupujte podľa týchto krokov, ak používate zariadenie Android alebo iPhone:

 1. Otvorte na svojom zariadení aplikáciu GroupMe.
 2. Prejdite na svoj profilový obrázok.
 3. Klepnite na „Profil“ a potom vyberte „E-mail“.
 4. Vložte svoju e-mailovú adresu.

GroupMe vás bude informovať o zmenách, ktoré ste vykonali na účte, e-mailom na váš nový účet. S e-mailom už nemusíte robiť nič. Je to len na upozornenie, že ste zmeny vykonali úspešne.

Čítať:  Ako opraviť zverejnené video TikTok, ktoré sa však nezobrazuje

Môžete tiež zmeniť e-mail vo svojom prehliadači, ak tam používate GroupMe. Postup je rovnaký:

 1. Jediné, čo musíte urobiť, je uistiť sa, že ste prihlásení do svojho účtu.
 2. Kliknite na obrázok avatara.
 3. Vyberte „Profil“ a aktualizujte svoje údaje.
 4. Keď skončíte, kliknite na „Uložiť“.

A to je všetko, čo musíte urobiť. O zmenách vám bude zaslaný e-mail.

Pridať e-mail (kontakt)

Môžete tiež poslať e-mail GroupMe a pridať osobu do skupiny.

 1. Jediné, čo musíte urobiť, je otvoriť chat a vybrať avatar skupiny v hornej časti.
 2. Vyberte „Členovia“
 3. Klepnite na ikonu + a vyberte možnosť „Pridať členov“.
 4. Pridajte meno a e-mail osoby, ktorú chcete pridať do skupiny.

Prečo zmeniť svoj e-mail?

Existuje mnoho dôvodov, prečo možno budete chcieť zmeniť svoju e-mailovú adresu. Predpokladajme, že máte účet v doménach ako Yahoo, Hotmail alebo AOL. V takom prípade to nemusí byť vhodné v profesionálnom kontexte. prečo? Je to staré a môže to signalizovať, že zaostávate. Používanie e-mailov s týmito doménami na osobné použitie je v poriadku, ale v profesionálnom prostredí môžete vyzerať zastarane.

Ak bol váš účet napadnutý alebo napadnutý, alebo ak máte pocit, že vaša identita môže byť ohrozená, pravdepodobne budete chcieť zmeniť svoj účet. Nech už je dôvod akýkoľvek, je skvelé vedieť, že tieto informácie môžete jednoducho aktualizovať na svojom účte GroupMe.

Kroky na zmenu e-mailu

Možno budete musieť aktualizovať svoj e-mail, ale potrebujete pomoc pri zisťovaní, kde začať. Pred aktualizáciou informácií GroupMe zvážte nasledujúce:

 • Vyberte si vhodného poskytovateľa e-mailu
Čítať:  3 spôsoby, ako zrkadliť telefón s Androidom v systéme Windows 11/10 (s aplikáciou a bez nej)

Gmail, iCloud, Outlook alebo Zoho Mail sú vynikajúce možnosti. Gmail je celosvetovo najpopulárnejším poskytovateľom e-mailových služieb. Napriek tomu sa môžete pozrieť na možnosti a zistiť, ktorá je pre vás najlepšia. Zvážte, prečo potrebujete e-mail a zvážte výhody a nevýhody každého poskytovateľa. Zvážte napríklad poskytovateľa, ktorý poskytuje dvojfaktorové overenie, ktoré vám pomôže udržať váš účet v bezpečí. Zvážte dve verzie, jednu pre priateľov a rodinu a druhú pre interakciu s osobami z vašej práce. Uistite sa, že premýšľate o tom, čo potrebujete, a zvážte svoje možnosti.

Po výbere novej domény si nezabudnite vytvoriť zložité heslo a vyhnite sa používaniu rovnakého hesla, ktoré je priradené k vášmu starému e-mailovému účtu. V skutočnosti nepoužívajte heslo, ktoré je spojené s akoukoľvek inou službou, ani sa neprihlasujte. Ide o osvedčený postup, ktorý sa nazýva správa privilegovaného prístupu.

Niekoľko užitočných tipov pri zmene e-mailu

Nepoužívajte automatické odpovede

Nezapínajte automatické odpovede. Niektorí odporúčajú automatickú odpoveď na poskytnutie nových informácií o vašej adrese ako zálohu. Mohlo by byť užitočné upozorniť ostatných, ale bude to tiež informovať predajcov nevyžiadanej pošty alebo spamu o vašom novom účte, a to sú informácie, ktoré nechcete šíriť. Okrem toho možno budete chcieť o svojom novom účte povedať iba niektorým ľuďom, ktorí vás kontaktujú. Preto môžu existovať lepšie možnosti ako zapnutie automatických odpovedí pre niektorých ľudí. Namiesto toho môžete informovať ľudí, že viete, že ste zmenili svoj e-mailový účet.

Čítať:  Ako opraviť chybu „Vyhnite sa nadmernej veľkosti DOM“...

Odstráňte účet

Ak uvažujete o odstránení e-mailu, nerobte to hneď. Existuje niekoľko vecí, ktoré by ste mali mať na pamäti, aby ste získali všetky podstatné informácie.

Najprv nastavte pravidlo preposielania prichádzajúcich e-mailov. Uistite sa, že ste si uložili aj všetky dôležité súbory, ktoré potrebujete, a informácie pre svoje kontakty. Často môžete migrovať svoje e-maily a komunikáciu do novej. Zvyčajne to môžete urobiť tak, že sa prihlásite do svojho nového účtu, prejdete do nastavení, nájdete účty alebo kartu importu a potom „pridáte e-mail“. Môžete skontrolovať konkrétne kroky na základe vašej novej e-mailovej domény. Potom môžete účet deaktivovať, kým sa nerozhodnete, že chcete účet natrvalo odstrániť.

Neexistuje však žiadne všeobecné pravidlo o časovom rámci. Forbes naznačuje, že niektorí ľudia čakajú aj rok, aby sa uistili, že všetky účty a daňové informácie boli úspešne zmenené.

Ale je to určite niečo, čo by ste mali urobiť. Ak nie, mohol by sa na vás zamerať hacker. Ak účet nepoužívate a máte všetky potrebné informácie, odstráňte ho. Nezabudnite však pridať svoju novú adresu do všetkých účtov vrátane GroupMe.

často kladené otázky

Čo mám robiť, ak stále potrebujem dostať potvrdzujúci e-mail od GroupMe?

Ak ste nedostali potvrdzujúci e-mail, postupujte podľa krokov znova a znova zadajte nový e-mail, kým nedostanete potvrdenie.

Môžu ostatní ľudia v skupine vidieť môj e-mail, keď ho aktualizujem?

Krátka odpoveď je nie. GroupMe nezdieľa s ostatnými žiadne osobné údaje, ktoré poskytnete. Uisťujeme vás, že ostatní členovia skupiny neuvidia vaše telefónne číslo a e-mailové údaje. Jediné podrobnosti, ktoré môžete nájsť o členoch, sú ich GroupMe meno a avatar.

Čítať:  Ako opraviť, že Instagram nedokázal obnoviť informačný kanál

Aktualizácia vašej e-mailovej adresy GroupMe

GroupMe uľahčuje aktualizáciu vášho e-mailu. Všetko, čo musíte urobiť, je kliknúť na svoj profil, kliknúť na tlačidlo Upraviť, odstrániť starý e-mailový účet a pridať nový. Proces je rovnaký, či chcete aktualizovať informácie na svojom iPhone, Androide alebo počítači. Pamätajte, že na výbere nového e-mailu záleží, preto si vyberte niečo efektívne.

Už ste niekedy zmenili svoj GroupMe e-mail? Použili ste niektorý z tipov a trikov uvedených v tomto článku? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE