Ako zmeniť vašu menovku hráča Xbox

Váš Xbox Gamertag je meno, pod ktorým vás budú poznať ostatní hráči, av závislosti na hre alebo dobe vo vašom živote môže byť čas na aktualizáciu. Každý hráč môže prvýkrát zmeniť svoj Gamertag zadarmo, ale následné zmeny budú vyžadovať poplatok, takže sa uistite, že ste so svojim titulom spokojní. Tu je návod, ako zmeniť váš Xbox Gamertag.

RÝCHLA ODPOVEĎ

Ak chcete zmeniť svoju menovku hráča Xbox, prejdite do nastavenia účtu Microsoft a vyberte svoju menovku hráča a prispôsobte si ju. Skontrolujte dostupnosť požadovaného mena a potom vyberte Zmeňte Gamertag.

PRESKOČTE DO ZARIADENIA

Ako zmeniť svoj Gamertag na Xboxe

Stlačením tlačidla Xbox v strede ovládača vyvolajte rýchlu ponuku. Pre zobrazenie prejdite úplne vpravo Profil a systém rýchle nastavenie.

Adam Birney / Android Authority

Vyberte svoj účet a potom vyberte Môj profil.

Adam Birney / Android Authority

Ďalej vyberte Prispôsobte profil z Vitajte strana.

Adam Birney / Android Authority

Potom vyberte svoj aktuálny Gamertag a zmeňte ho. Tu môžete tiež zmeniť svojho avatara a ďalšie.

Adam Birney / Android Authority

Zadajte nový Gamertag a vyberte Skontrolujte dostupnosť. Gamertags môže mať až 12 znakov a môžete skúsiť pridať rôzne čísla alebo medzery, pokiaľ iný hráč už prijal vaše požadované meno.

Čítať:  Ako zarobiť peniaze na materskej dovolenke: 27 skutočných spôsobov

Adam Birney / Android Authority

Až budete so svojim novým Gamertag spokojní, vyberte Zmeňte Gamertag. Vaša prvá zmena Gamertagu je zadarmo, ale každá zmena vás potom bude stáť, takže si vyberte dobré meno. Všetci vaši priatelia na Xboxe budú upozornení na váš nový Gamertag, aby vás mohli spoznať online.

Ako zmeniť svoj Xbox Gamertag online

Prvou vecou je skontrolovať, či je vaša požadovaná menovka k dispozícii, pretože žiadni dvaja hráči nemôžu mať rovnakú menovku. Našťastie existuje webová stránka Vyberte si svoj nový Gamertag urobiť práve to. Budete sa musieť prihlásiť pomocou rovnakého účtu Microsoft pridruženého k vašej Gamertag.

Zadajte požadovaný Gamertag a kliknite Skontrolujte dostupnosť zistiť, či to už niekto iný nenárokoval. Pokiaľ je meno už obsadené, môžete skúsiť pridať na koniec niekoľko čísel, aby sa mierne odlíšilo, alebo vymyslieť nový názov.

Adam Birney / Android Authority

Na ďalšej stránke sa zobrazí vzhľad vášho Gamertagu na rôznych zariadeniach Xbox. Ak ste s názvom spokojní, kliknite Zmeňte Gamertag.

Adam Birney / Android Authority

Ako môžete vidieť na obrázku vyššie, Microsoft vám dá pozornosť, pokiaľ ide o prvú zmenu Gamertag. Potom ale budete musieť platiť za každú ďalšiu zmenu.

Najčastejšie otázky

Ako môžem zadarmo zmeniť svoju menovku hráča Xbox?

Svoju menovku hráča Xbox môžete zadarmo zmeniť, pokiaľ si meno meníte prvýkrát.

Čítať:  Ako zarobiť spätné odkazy na subdomény zo Sublime Domains

Koľko stojí zmena vašej menovky hráča Xbox?

Vaša prvá zmena Gamertagu je úplne zadarmo. Akékoľvek následné zmeny vás budú stáť 9,99 $ / 7,99 GBP.

Čo je môj herný štítok Xbox?

Gamertag je jedinečné užívateľské meno pre hráčov Xbox. Inými slovami, keď hráte hry s ľuďmi online na vašej konzole Xbox, uvidí vašu Gamertag namiesto vášho skutočného mena.

Ako nájdem svoju menovku hráča Xbox?

Na vašej konzole Xbox sa vaša menovka hráča zobrazí v ľavom hornom rohu profilu vášho účtu. Pomocou prehliadača môžete nájsť svoj Gamertag, keď sa prihlásite do webové stránky Xbox s vaším účtom Microsoft v pravom hornom rohu.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE