Ako znova sledovať / prehrávať TikTok Live v systéme Android & iPhone

Aby boli ich platformy oveľa interaktívnejšie a zvýšili sa používanie, väčšina platforiem sociálnych médií zaviedla to, čo je známe ako živá funkcia, kde sa používatelia môžu vysielať v reálnom čase, aby ich sledovatelia mohli sledovať a sledovať, a TikTok nie je výnimkou.

V roku 2019 TikTok LIVE Táto funkcia bola vytvorená s ohľadom na tvorcov obsahu, celebrity a všeobecne používateľov s veľkým záujmom o sledovanie. To neznamená, že je to exkluzívne pre tento zoznam, nie. Pokiaľ máte účet TikTok, môžete začať žiť na TikTok bez ohľadu na typ účtu, ktorý máte, alebo počet sledovateľov, ktorých vlastníte.

Existuje nekonečné množstvo možností, čo môžete urobiť, keď idete žiť zámerne. Môže to byť interaktívna relácia medzi vami a vašimi sledovateľmi a ostatnými divákmi, kde vám kladú otázky a vy odpovedáte, ako napríklad videohovor, ale s viacerými ľuďmi.

Môžete sa rozhodnúť streamovať hru alebo len ukázať časť svojho každodenného života. Môžete mať tiež veľké oznámenie pre svojich sledovateľov, o ktorom si myslíte, že bude mať väčší vplyv, ak sa uskutoční naživo, a nie v bežnom príspevku.

Pokiaľ ide o životy TikTok, sú zapojené len dve strany; používateľ, ktorý vysiela naživo, a ľudia, ktorí to sledujú.

Pokiaľ ide o životy TikTok, vaše videá naživo môže sledovať ktokoľvek a môžete tiež sledovať živé vysielanie kohokoľvek, iba ak ste online, keď prebieha vysielanie. (Jediná výnimka je, ak ste zablokovaný. Potom nebudete môcť vidieť ich naživo a ani oni nebudú môcť vidieť vaše).

Ako sledovať TikTok naživo

Nebaví vás listovať v TikToku a sledovať náhodné príspevky? Po chvíli to začne byť nudné, ale je tu aj iná možnosť; čo je sledovanie živých videí na TikTok. Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete sledovať videá TikTok, keď chcete.

Pomocou funkcie vyhľadávania

 1. Otvorte aplikáciu TikTok
 2. Kliknite na panel vyhľadávania v pravom hornom rohu obrazovky
 3. Do vyhľadávacieho panela zadajte ich používateľské meno
 4. Kliknite na ich profilový obrázok, ktorý by mal mať okolo seba farebný krúžok. (To znamená, že vysielajú naživo), aby sa pripojili k ich živému videu.

Sledujte TikTok Live na nasledujúcej stránke

Ďalším spôsobom, ako môžete sledovať živé videá, je navštíviť nasledujúcu stránku. Keď otvoríte TikTok, na vašej domovskej stránke sú dve sekcie; Pre vás a nasledovanie.

Pre vás – Táto stránka je venovaná príspevkom, ktoré boli vyvinuté algoritmom TikTok na základe vašich záujmov a videí, ktoré sledujete, a tieto príspevky sú vám navrhnuté.

Čítať:  Ako uverejňovať dlhšie videá na Instagrame

Sledovanie – Táto sekcia obsahuje príspevky iba od používateľov, ktorých sledujete. Vďaka tejto sekcii vám neuniknú príspevky vašich priateľov a iných používateľov, ktorých sledujete. Na karte Nasledujúce je časť, ktorá zobrazuje živé videá používateľov, ktorých sledujete. To vám umožní pripojiť sa k živému vysielaniu kohokoľvek, koho sledujete.

 1. Otvorte aplikáciu TikTok na svojom mobilnom zariadení
 2. Potiahnutím prstom doprava prejdite na kartu Nasledujúce alebo na ňu kliknite
 3. V hornej časti obrazovky uvidíte profilové obrázky tých, ktorých sledujete, s modrým krúžkom okolo. To znamená, že vysielajú naživo a kliknutím naň sa vám otvorí ich živé vysielanie.

Sledujte TikTok Live pomocou tlačidla LIVE

Pomocou tejto metódy môžete náhodne sledovať živé videá na TikTok a vybrať si to, čo vás zaujíma. Áno, na TikTok je sekcia venovaná len živým videám a nájde sa tam každý užívateľ, ktorý vysiela naživo.

Môžete prechádzať nespočetnými živými videami, kým nenájdete to, ktoré vás zaujíma a ktoré si pozriete.

 1. Otvorte TikTok
 2. V ľavom hornom rohu obrazovky vyberte NAŽIVO
 3. Na stránke ťahajte prstom nahor, kým nenájdete živé video, ktoré si chcete pozrieť

Ako znova sledovať TikTok Live od niekoho iného

Ako používateľ, ktorý sleduje životy TikTok, nemôžete nič robiť, ak zmeškáte živé vysielanie vášho obľúbeného používateľa. Platí to aj pre prehrávanie videa, ktoré ste práve pozerali.

Ide o živý prenos, ktorý nie je možné znova vysielať a jediný spôsob, ako získať video, je zaznamenať TikTok naživo pomocou vášho mobilného zariadenia.

Čítať:  Ako nájsť niekoho Instagram zo Snapchatu (5 najlepších spôsobov)

Toto je funkcia na každom smartfóne, kde môžete zaznamenávať akékoľvek aktivity, ktoré sa dejú na obrazovke vášho telefónu. Nahrávanie obrazovky je veľmi jednoduchý proces. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať tlačidlo určené pre danú funkciu a potom sa spustí nahrávanie.

Ako znova prehrať TikTok Live niekoho iného na zariadeniach iOS (iPhone a iPad)

Pre používateľov iOS sa tlačidlo záznamu obrazovky nachádza v ovládacom centre. Ak chcete získať prístup k ovládaciemu centru, potiahnite prstom nadol z pravého horného rohu obrazovky (pre iPhone X a novší) alebo potiahnite nahor z pravého dolného rohu obrazovky (pre modely pod iPhone X).

Vyberte tlačidlo nahrávania obrazovky a počkajte tri sekundy, kým sa spustí nahrávanie.

Ako znova sledovať TikTok Live niekoho iného v systéme Android

Tlačidlo záznamu obrazovky na zariadeniach so systémom Android nájdete na navigačnom paneli. Potiahnutím prstom nadol z hornej časti obrazovky vyvolajte navigačný panel a prechádzajte ikonami, kým nenájdete ikonu pre záznam obrazovky. Kliknutím naň spustíte nahrávanie obrazovky.

Ako znova prehrať môj live na TikTok

TikTok si vyhradzuje právo prehrať LIVE videá iba pre používateľov, ktorí vysielajú naživo. To znamená, že jediné LIVE videá, ktoré si môžete prehrať, sú vaše vlastné priame prenosy.

Tieto živé vysielania sú dostupné vo vašom LIVE Centre, kde si môžete vybrať, či ich chcete prehrať, stiahnuť alebo odstrániť. Živé vysielania sa automaticky vymažú 30 dní po skončení streamu.

Čítať:  Ako opraviť nefunkčnosť kľúčových slov filtra videa TikTok

Ako získať prístup k záznamom živého videa TikTok

 1. Otvorte na svojom zariadení aplikáciu TikTok
 2. Vyberte ikonu Profil v spodnej časti
 3. Klepnite na tlačidlo Menu; tri vodorovné čiary v pravom hornom rohu stránky profilu
 4. V kontextovej ponuke vyberte položku Nástroje pre tvorcov
 5. Prejdite do LIVE Center a vyberte si možnosť buď prehrať, stiahnuť alebo odstrániť vaše LIVE videá.

Záver

To, že ste zmeškali video NAŽIVO, neznamená, že by ste k nemu nemali mať žiadny spôsob, ako sa k nemu znova dostať. Skúste apelovať na tvorcu, aby si ho stiahol a potom ho verejne zdieľal, pretože je to možná alternatíva.

Keď budete nabudúce sledovať video TikTok LIVE, nezabudnite spustiť nahrávanie obrazovky, aby sa stream mohol uložiť a môžete si ho podľa vlastného uváženia znova pozrieť.

Preskúmajte všetky možnosti uloženia živých videí TikTok v tomto článku.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE