Ako zobraziť kotúče Instagramu bez účtu

Možno nie ste fanúšikom sociálnych sietí a veríte, že je to strata času. Napriek tomu vás môže zaujímať, čo niekto zverejnil ako kotúč na Instagrame. Našťastie existujú spôsoby, ako zobraziť určitý obsah bez prihlásenia alebo vytvorenia účtu.

Ako zobraziť kotúče Instagramu bez účtu

Pokračujte v čítaní a zistite, ako zobraziť kotúče Instagramu bez účtu.

Ako zobraziť kotúč na Instagrame pomocou názvu profilu v adrese URL

Možno budete chcieť vidieť niečí obsah bez toho, aby o tom vedel. Alebo možno nemáte účet, ale potrebujete pomoc pri zvládaní vašej zvedavosti.

Jedným z riešení by bolo zadať názov profilu do adresy URL. V tomto prípade je povinné vedieť, ako sa meno používateľa zobrazuje v adrese URL.

Ak to viete, postupujte podľa týchto krokov:

 1. Otvorte na svojom mobilnom zariadení ľubovoľný prehliadač.
 2. Zadajte webovú adresu Instagramu a meno používateľa.
 3. Ich profil sa zobrazí na vašej obrazovke.
 4. Prejdite do sekcie Reels a vyberte si jeden, ktorý chcete sledovať.
Čítať:  Ako nájsť niečí TikTok cez Snapchat (5 osvedčených spôsobov)

Majte na pamäti, že to nebude fungovať na PC. Pri použití počítača sa zobrazí profil používateľa, ale hranie jeho valcov bude stále vyžadovať, aby ste sa prihlásili.

Ako používať Facebook na sledovanie kotúčov Instagramu

Možno ste fanúšikom nadčasovej klasiky ako Facebook. V tomto prípade môžete vidieť niektoré kotúče aj bez prihlásenia na Instagram. Jediným predpokladom je, že používateľ, ktorého obsah chcete sledovať, musí uverejňovať príspevky na Instagrame aj Facebooku.

Tieto kroky vám ukážu, ako sledovať kotúče Instagramu na Facebooku:

 1. Otvorte Facebook.
 2. Prejdite na profil používateľa, ktorého filmy chcete sledovať.
 3. Ak si ich chcete pozrieť, kliknite na „Reels“.

Ak chcete sledovať všetky kotúče dostupné na Facebooku, existuje spôsob, ako to urobiť.

 1. Otvorte Facebook.
 2. Na domovskej stránke vyhľadajte sekciu Navijaky.
 3. Pod aktuálnymi videami kliknite na „Zobraziť viac“.

Teraz si môžete vychutnať obsah z Instagramu bez toho, aby ste museli opustiť Facebook, pokiaľ používateľ zverejnil svoje kotúče na oboch platformách.

Ako používať nástroje tretích strán na sledovanie kotúčov bez účtu Instagram

Ak chcete zadať adresu URL, nemusíte mať účet na Facebooku ani poznať presné meno používateľa. Ďalšou možnosťou zobrazenia kotúčov bez účtu Instagram je použitie nástrojov tretích strán.

Jednou z možností je použiť Imginn. Nástroj zhromažďuje informácie z verejných profilov a prezentuje obsah svojim používateľom. Ak to chcete vyskúšať, pozrite si kroky nižšie.

 1. Choďte na Imginn webovú stránku na vašom PC.
 2. Na domovskej stránke zadajte používateľské meno osoby, ktorú chcete zobraziť.
 3. Kliknite na názov profilu, ktorý chcete zobraziť.
 4. Budete môcť vidieť nielen kotúče, ale aj fotografie.
Čítať:  Aká je najlepšia VPN v USA?

Táto možnosť vám tiež umožní stiahnuť si cievku, ktorú ste práve sledovali. Jedinou zjavnou nevýhodou však je, že tento nástroj získava obsah iba z verejných profilov. Ak je obsah, ktorý chcete zobraziť, súkromný, nebudete môcť používať Imginn. Pomocou tohto nástroja tiež neuvidíte titulky pre kotúče alebo príspevky.

Instagram Downloads je ďalšia webová stránka tretej strany, ktorú si môžete vyskúšať prezerať bez účtu.

 1. Otvorte preferovaný prehliadač.
 2. Ísť do Instagram na stiahnutie.
 3. Do vyhľadávacieho panela zadajte používateľské meno profilu, ktoré chcete zobraziť. Môžete tiež použiť názvy profilov, odkazy na príspevky alebo adresy URL Instagramu.
 4. Prechádzajte výsledkami a vyberte si cievku.

Rovnako ako Imginn je sťahovanie Instagramu obmedzené iba na vyhľadávanie verejných profilov. Môžete si však stiahnuť svoje obľúbené kotúče (alebo akýkoľvek iný obsah) a uložiť si ich na neskoršie prezeranie. Ak narazíte na cievku, ktorú chcete uložiť, postupujte podľa týchto krokov a uložte ju pomocou sťahovania z Instagramu:

 1. Ísť do Instagram na stiahnutie vo vašom obľúbenom prehliadači.
 2. Pridajte krátky kód alebo odkaz na video do vyhľadávacieho panela a stlačte tlačidlo „Hľadať“.
 3. Kliknutím na tlačidlo „Stiahnuť“ uložíte kotúč do svojho zariadenia.

Majte na pamäti, že ak si chcete stiahnuť kotúče z iPhone, nemôžete použiť hocijaký prehliadač. Vývojári odporúčajú používať akýkoľvek iný prehliadač okrem Google Chrome. Takže ak máte Microsoft Edge alebo natívny prehliadač Safari, môžete začať.

Čítať:  Ako zjednodušiť fázovanie WordPress pomocou InstaWP ...

často kladené otázky

Čo môžem robiť na Instagrame bez prihlásenia sa do účtu?

Pokiaľ sa nerozhodnete pripojiť sa ku komunite na Instagrame, na tejto platforme toho veľa robiť nemôžete. Môžete si iba zobraziť obsah, ktorý uverejnili verejní používatelia, ale nemôžete ho zdieľať, páčiť sa mi ani komentovať.

Môžem si pozrieť obsah zo súkromných profilov na Instagrame bez prihlásenia sa do účtu?

Žiaľ, nemôžete. Verejné profily si môžete prezerať, len ak sa neprihlásite. Aj vtedy musí používateľ súkromného profilu prijať vašu žiadosť o sledovanie, aby ste mohli vidieť jeho príspevky.

Môže niekto vidieť, či si prezerám jeho instagramový kotúč?

Krátka odpoveď je áno a nie. Áno, používatelia Instagramu budú vedieť, že „niekto“ si pozrel ich videá, ale bude to vo forme celkového počtu prehratí. Tvorcovia obsahu môžu tiež vidieť, komu sa ich príspevky páčili, ale to je všetko.

Vyťažte maximum z toho, čo už máte

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, nie každý má účet na Instagrame. Ale zdá sa, že toto číslo sa blíži. Či už si dávate pauzu od sociálnych médií alebo vás platforma jednoducho nezaujíma, neznamená to, že musíte prísť o hodnotný obsah.

Existuje niekoľko spôsobov, ako zobraziť kotúče a ďalší obsah na Instagrame bez toho, aby ste sa museli prihlásiť do účtu. Pomocou webových stránok tretích strán môžete zistiť, či používatelia uverejnili obsah na Facebooku, alebo môžete do adresy URL zadať podrobnosti o svojom účte Instagram. Majte na pamäti, že týmto spôsobom budete môcť vidieť iba obsah z verejných účtov. Budete sa musieť prihlásiť a poslať im žiadosť o sledovanie súkromných.

Čítať:  4 spôsoby, ako získať spätné odkazy zo stránok s vysokým PR

Vyskúšali ste nejaké metódy na zobrazenie obsahu Instagramu bez prihlásenia? Ktorý spôsob sa vám páčil najviac? Povedzte nám to v sekcii komentárov nižšie.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE