Ako zobraziť niečích sledovateľov Instagramu bez účtu

V súčasnosti je možné získať veľa informácií zo sociálnych médií bez účtu. To všetko nájdete bez účtu, či už ide o najnovšie správy, hudbu alebo trendy na sociálnych sieťach. Ale čo sledovatelia na Instagrame?

Ako zobraziť niečích sledovateľov Instagramu bez účtu

Aj keď nemáte účet na Instagrame, vidieť na Instagrame sledovateľov niekoho iného je stále možné. V tomto článku budeme diskutovať o tom, ako si môžete zobraziť sledovateľov Instagramu bez toho, aby ste mali účet.

Použite aplikácie tretích strán na zobrazenie niečích sledovateľov Instagramu bez toho, aby ste mali účet

Všetci si uvedomujeme, že ak chcete vidieť, kto sú vaši sledovatelia, musíte sa prihlásiť do svojho účtu Instagram. Ďalšou možnosťou je však použiť online nástroj tretej strany na prístup k niečím verejným sledovateľom Instagramu bez toho, aby mali účet. Používanie viacerých služieb je úplne zadarmo.

Môžete to urobiť takto:

  1. Otvorte a na svojom smartfóne alebo počítači a vyhľadajte ImgInn webovej stránky.
  2. Do vyhľadávacieho poľa zadajte hashtag používateľského mena Instagram. Prípadne môžete zadať meno osoby, ktorej sledovateľov by ste chceli vidieť. Všetky profily na Instagrame môžete nájsť pomocou vyhľadávacieho poľa na webovej lokalite ImgInn.
  3. Prejdite na ďalšiu stránku a pozrite si zoznam všetkých, ktorí sledujú konkrétneho používateľa. Okrem toho môžete pristupovať k celému obsahu Instagramu stlačením mena profilu vo vyhľadávacom paneli.
Čítať:  Ako zálohovať kameru na Snapchat na iPhone a Android

Napríklad, ak chcete uložiť nejaké príspevky alebo obrázky z profilu konkrétnej osoby, stačí kliknúť na „Uložiť“ na stránke profilu.

Získajte všetky informácie o Instagrame, ktoré chcete

Ak si chcete prezerať sledovateľov Instagramu bez vytvorenia účtu, podľa vyššie uvedených krokov vám to umožní.

Ak stále nemáte prístup k účtu, ktorý chcete zobraziť, môžete požiadať druhú osobu, aby nastavila svoje súkromie ako verejné. Potom si budete môcť pozrieť ich profilovú aktivitu bez registrácie alebo prihlásenia na Instagram. V opačnom prípade je dobrý nápad vytvoriť si vlastný účet na Instagrame. Po nájdení ich profilu môžete odoslať žiadosť o sledovanie a zobraziť ich obsah.

Skúsili ste niekedy vidieť niekoho, kto sleduje instagramových sledovateľov bez účtu? Ako si to urobil? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie!

Časté otázky pre sledovateľov na Instagrame

Môžete vidieť niečích sledovateľov Instagramu bez použitia softvéru tretej strany?

Bez profilu a aplikácie alebo webovej stránky tretej strany si nemôžete prezerať sledovateľov Instagramu a iné aktivity. Pri každom pokuse o prístup k instagramovému účtu sa totiž zobrazí prihlasovacia obrazovka. Pred zobrazením akýchkoľvek príspevkov, sledovateľov alebo príbehov sa musíte prihlásiť do svojho účtu. Na zobrazenie súkromných profilov a príspevkov na Instagrame je navyše potrebné prihlásenie do účtu Instagram.

Na druhej strane, mnohé programy tretích strán vám umožňujú kontrolovať svojich sledovateľov na Instagrame bez prihlásenia sa do svojho účtu. Za využitie väčšiny z nich nemusíte ani platiť.

Čítať:  Ako zmeniť svoj vek na TikTok

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE