Aký je najdôležitejší faktor pri výbere spravovaného hostiteľa WordPress?

Poskytovatelia spravovaného hostingu WordPress existujú už takmer desať rokov. V tom čase začalo veľa spoločností ponúkať spravované plány hostingu WordPress a dokonca aj niektoré z najväčších hostingových spoločností zaznamenali prílev tohto typu hostingu. To vám dáva veľa rôznych možností pri výbere hostiteľa, s ktorým chcete spolupracovať na svojom webe.

Aké sú však najdôležitejšie faktory pri výbere spravovaného hostiteľa WordPress? Existujú určité veci, ktoré je potrebné vziať do úvahy pri výbere hostiteľa? V tomto článku preskúmame najdôležitejšie faktory.

Všetko je riadené

Keď som prvýkrát začal stavať pomocou WordPress, nebolo tam veľa možností spravovaného hostingu. Najhoršie na tom je, že som musel všetko zvládať. Od zabezpečenia po operačný systém, konfigurácie PH, Apache a ďalšie. Poviete si, musel som to nakonfigurovať. Bol som odborníkom vo všetkých odboroch, ale v jednom som majster.

Teraz, keď si vyberiete spravovaného hostiteľa WordPress, postarajú sa o všetko. Konfigurácie vášho zásobníka LAMP? Áno. Bezpečnosť? Áno! Aktualizácie servera? Absolútne! Nech už je situácia akákoľvek, postarajú sa o to, aby vaša stránka po celý čas fungovala hladko.

Súpprístav

Všetci sme tam boli. Vaša stránka nefunguje a vy neviete, čo robiť. Zavoláte osobe, ktorá vám ho pomohla postaviť? Čo ak ste to postavili a problém presahuje úroveň vašich skúseností? Nech už je dôvod akýkoľvek, keď sa rozhodnete ísť so spravovaným poskytovateľom hostingu WordPress, budú tam, aby vám pomohli.

Čítať:  Rady na udržanie zákazníkov: 4 najlepšie doplnky WooCommerce na udržanie zákazníkov

Chcete, aby tam bol váš hostiteľ kedykoľvek potrebujete ich, či už prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu. A chcete, aby boli k dispozícii kedy potrebuješ ich. Ak je uprostred noci a vaša stránka nefunguje, chcete vedieť, že môžete kontaktovať svojho hostiteľa a on vám bude vedieť pomôcť.

Svyššie časy rýchleho načítania

Spravované servery WordPress sú špeciálne vyladené tak, aby spúšťali WordPress čo najoptimálnejším spôsobom. Je to celkom geniálne, ak sa nad tým zamyslíte. Keď sa hostiteľ musí starať iba o hosťovanie WordPress, môže urobiť veľa rozhodnutí o type infraštruktúry, konfigurácii serverov a ďalších. Nemusia sa starať o to, aby stránky, ktoré nepochádzajú z WordPress, fungovali rýchlo, takže je to neuveriteľné zlepšenie výkonu pre WordPress, ktorý beží na jemne vyladených serveroch.

Sekmočenie

Keď hosťujete s niekým, kto nie je optimalizovaný pre WordPress, existuje viac príležitostí pre malvér a softvérové ​​zraniteľnosti. Keď je WordPress jedinou vecou, ​​ktorá je hosťovaná na serveroch, znížite tým pravdepodobnosť, že váš web bude napadnutý hackermi. Navyše pri väčšine spravovaných hostiteľov WordPress platí, že ak dôjde k napadnutiu vášho webu, váš hostiteľ vám to pomôže opraviť.

Wrapujúc to Up

Výber poskytovateľa hostingu môže byť ťažké rozhodnutie. V závislosti od vašich vedomostí alebo úrovne pohodlia môže byť hľadanie hostiteľa neuveriteľne frustrujúcim zážitkom. To znamená, že ak vezmete do úvahy, aké sú vaše požiadavky, môžete nájsť svojich vlastných top uchádzačov.

Čítať:  Osem dôvodov, prečo sa vaša nová stránka WordPress neumiestňuje v rebríčku Google

Keď si vyberiete poskytovateľa hostingu, ktorý si je vedomý podpory, získate uspokojenie z toho, že budete vedieť, že váš hostiteľ je viac než len predajca, je vaším partnerom.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE