[Answered] Ako získať peniaze z hotovostnej aplikácie vo Walmarte?

Chcete vedieť, ako získať peniaze Hotovostná aplikácia vo Walmarte? Pokračujte v čítaní, pretože sa v najbližších minútach naučíte presne to isté.

Odpoveď na otázku „ako získať peniaze z aplikácie Cash App vo Walmarte“ je do značnej miery jednoduchá. Všetci vieme, že tento proces môže byť niekedy komplikovaný, ale v skutočnosti je tento proces veľmi jednoduchý.

Všetko, čo musíte urobiť, je nájsť Walmart v okolí, urobiť si bežné nákupy a pri platení si ako spôsob platby jednoducho vybrať aplikáciu Debetná karta Cash. Zadajte náležitosti a máte hotovo.

Stalo sa vám niekedy, že ste šťastne nakupovali vo Walmarte, no keď ste prišli k pokladni, zistili ste, že ste si doma zabudli peňaženku?

Nedá sa poprieť, že nájdete množstvo jednotlivcov, ktorí radi prechádzajú všetkými tými výrobkami uloženými na policiach nedávno inaugurovaného Walmartu. V prípade, že ste jedným z nich, potom vám s najväčšou pravdepodobnosťou bude nasledujúca situácia znieť povedome. Keď sa rozhodnete niečo zobrať, vaše prázdne vrecká naznačujú, že si daný produkt nemôžete kúpiť, pretože ste buď nechali peňaženku na jedálenskom stole, alebo ste sa rozhodli cestovať naľahko.

Niet pochýb o tom, že situácia je nepríjemná a možno ste už z nich chorí a unavení, dovoľte mi povedať vám, že dnes máte šťastie! Nová aplikácia Cash má riešenia na všetky tieto problémy vrátane získavania peňazí z aplikácie Cash vo Walmarte.

Ak ste však ako mnohí z nás len počuli o aplikáciách, ako sú Google Pay a Apple Wallet, a nemáte potuchy, čo je táto nová aplikácia Cash – nehovoriac o tom, ako získať peniaze z aplikácie Cash vo Walmarte – potom nie. rozčuľovať sa. Dovoľte mi začať vysvetlením, čo je aplikácia Cash a ako funguje. Potom sa môžeme pozrieť na získavanie peňazí z aplikácie Cash vo Walmarte.

Ako získať peniaze z aplikácie Cash vo Walmarte?

Ako používateľ aplikácie Cash môžete ľahko získať peniaze z aplikácie Cash vo Walmarte. Predtým, ako vstúpite do predajne Walmart, je dôležité, aby ste si zapamätali a ubezpečili sa, či ponúka nejaký druh rýchleho dobitia pre predplatenú debetnú kartu v obchode.

Tieto informácie môžete získať z webovej stránky Walmart Rapid Reload. Pohodlné obchody Walmart nájdete aj zadaním PSČ na webovej stránke. Keď nájdete Walmart podľa vlastného výberu a rozhodnete sa ho navštíviť, budete si môcť znova načítať kartu Cash App v príslušnom registri. To isté sa robí buď Swipe Cash Reload alebo Swipe Check Reload.

Pamätajte, že Walmart vám umožňuje získať cashback v aplikácii Cash iba vtedy, ak si niečo kúpite v obchode. Môžete postupovať podľa týchto niekoľkých jednoduchých krokov, ktoré odpovedia na to, ako získať peniaze z aplikácie Cash vo Walmarte:

 • Nájsť Walmart v blízkostivezmi si svoje Cash App karta a navštívte predajňu
 • Po zakúpení položky navštívte pokladňu
 • Pri platení si vyberte Debetná karta aplikácie Cash ako spôsob platby
 • Kliknite ‘Áno’ keď požiadate o cashback a zadajte sumu
 • Zadajte svoje pin debetnej karty a dokončite transakciu

Navyše, ak ste hrdým vlastníkom aplikácie Cash, ale nemáte bankový účet, stále môžete nájsť a použiť najefektívnejšiu odpoveď na otázku, ako získať peniaze z aplikácie Cash vo Walmarte?. Je to preto, že kedykoľvek navštívite participujúcu predajňu, môžete urobiť krok vpred a nechať svoje prostriedky pripísať na príslušnú kartu aplikácie Cash prostredníctvom hotovosti. Môžete si vybrať až 100 $ z debetnej karty aplikácie Cash vo Walmarte, pričom 100 $ predstavuje maximálny limit.

Okrem toho musíte vo Walmarte pri pridávaní peňazí na kartu aplikácie Walmart Cash zaplatiť poplatok v určitej výške. Pre väčšinu kariet, s ktorými je Walmart spojený, je poplatok za spracovanie nie viac ako 3 doláre.

Toto je niekoľko jednoduchých spôsobov, ako získať peniaze z aplikácie Cash vo Walmarte. Teraz predpokladajme, že chcete skontrolovať aktuálny zostatok na účte aplikácie Cash. Môžete to urobiť aj vy, postupujte podľa týchto niekoľkých jednoduchých krokov a získajte know-how:

Čítať:  Príspevok na blogu vs. stĺpec: Čo je vhodné pre vaše publikum a ciele?
 • Otvor tvoj Hotovostná aplikácia a prihláste sa
 • Nájdite ‘$‘ na pravej strane domovskej obrazovky
 • Vedľa znaku ‘$’ budete môcť vidieť svoju aktuálnu hodnotu Zostatok v aplikácii Cash

To je všetko, celkom jednoduché. Som si istý, že po tomto budete so mnou súhlasiť, keď poviem, že je celkom ľahké získať peniaze z aplikácie Cash vo Walmarte. Postupujte podľa niekoľkých jednoduchých krokov uvedených vyššie a budete v poriadku.

Často kladené otázky okrem Ako získať peniaze z aplikácie Cash App vo Walmarte

Otázka: Aký bankomat používa aplikácia Cash?

A: Ak vlastníte debetnú kartu aplikácie Cash, môžete na výber hotovosti použiť ktorýkoľvek bankomat. Ako transakčný poplatok vám budú účtované iba 2 $. Niektoré bankomaty môžu účtovať viac za používanie karty, ktorá patrí inej banke.

Otázka: Aký je limit výberu na debetnej karte aplikácie Cash?

A: Limit na akúkoľvek kartu na výber hotovosti z aplikácie je 1 000,00 $ na transakciu, deň a týždeň. Ak ste používateľom aplikácie Cash, nemôžete vybrať viac ako túto sumu.

Otázka: Ako môžem vybrať peniaze z aplikácie Hotovosť?

A: Peniaze si môžete vybrať z aplikácie Cash klepnutím na tlačidlo „Vyplatiť“ na domovskej obrazovke. Budete vyzvaní, aby ste zadali sumu, ktorú chcete vybrať, a rýchlosť vkladu podľa vášho výberu.

V prípade, že sa chcete dozvedieť viac o aplikácii hotovosti, tu sú podrobnosti.

Čo je to aplikácia Cash?

Aplikácia Cash bola vytvorená spoločnosťou Block, Inc. a spustená v roku 2013. Aplikácia slúži ako finančná platforma a nie ako banka. Bol navrhnutý tak, aby konkuroval iným podobným aplikáciám, ako je napríklad Google Pay. Aplikáciu si môžete jednoducho stiahnuť do telefónu z Obchodu Play (Android) alebo App Store (IOS). Ak chcete, môžete si tiež zaregistrovať účet online.

Aplikácia Cash umožňuje posielať, prijímať a investovať peniaze do akcií. Rozdiel medzi touto aplikáciou a inými podobnými aplikáciami je v tom, že aplikácia Cash vám poskytne bankový účet a debetnú kartu, ktorú môžete použiť v akomkoľvek bankomate. Môžete tiež investovať do akcií a bitcoinov – funkciu, ktorú iné podobné aplikácie nemajú.

Čítať:  Facebook Marketing pre eCommerce Store – Definitívny sprievodca

Ako funguje aplikácia hotovosti?

Teraz, keď vieme, čo je aplikácia Cash, poďme pochopiť, ako aplikácia funguje, skôr než budeme pripravení diskutovať o väčšej otázke: ako získať peniaze z aplikácie Cash vo Walmarte.

Aplikácia Hotovosť funguje ako každá iná všeobecná aplikácia na bezkontaktné platby.

 • Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je stiahnuť si aplikáciu do telefónu a buď sa prihlásiť, ak už máte účet, alebo si zaregistrovať nový účet.
 • Ďalšia vec, ktorú musíte urobiť, je prepojte svoj bankový účet. To vám umožní uskutočňovať a prijímať platby.
 • Ak chcete vytvoriť platbu, môžete tak urobiť zo zeleného „platba“. Tu môžete zadať sumu, ktorú chcete zaplatiť alebo požiadať, a zadať mobilné číslo alebo e-mail používateľa.
 • Ak sa rozhodnete uskutočniť platbu, príjemca dostane buď textovú správu, alebo e-mail. Príjemca si potom bude môcť vybrať, ako rýchlo platba prebehne.
 • Môžete tiež odošlite žiadosť o platbu, aby ste dostali peniaze. Žiadosť je možné odoslať prostredníctvom mobilného čísla používateľa, e-mailu alebo $Cashtag. Aplikácia vás bude informovať o vykonaní platby.

Ako používateľ aplikácie Cash musíte mať jedinečné používateľské meno. V aplikácii sa toto používateľské meno označuje ako $Cashtag. Tieto jedinečné $Cashtags vám umožnia vyhľadať konkrétnych ľudí a firmy, od ktorých môžete buď žiadať peniaze, alebo ktorým môžete peniaze zaplatiť.

Okrem toho je vyhľadávanie konkrétnych ľudí ešte jednoduchšie; môžete jednoducho zadať mobilné číslo alebo e-mailovú adresu používateľa a zaplatiť alebo požiadať o peniaze.

Ak ste používateľom aplikácie Cash, musíte vedieť, že peniaze, ktoré vám boli prevedené, sú bezpečne uložené vo vašom zostatku v aplikácii Cash. Ak tak chcete urobiť, môžete okamžite previesť peniaze, ktoré vám boli prevedené z vášho zostatku v aplikácii Cash App, na váš prepojený bankový účet.

To vás však bude stáť malý poplatok, ak sa rozhodnete pre okamžitý prevod. Druhou možnosťou je vybrať si štandardnú možnosť bezplatného prevodu, ktorej dokončenie transakcie trvá približne 3 pracovné dni.

Čítať:  Ako maximalizovať mieru zapojenia pre e-mailové a sociálne mediálne kampane

Ak by ste chceli pridať peniaze k zostatku v aplikácii Cash, je to tiež jednoduché. Všetko, čo musíte urobiť, je prejsť na kartu bankovníctva a kliknúť na „Pridať hotovosť“. Potom musíte rozhodnúť o sume, ktorú chcete previesť, a stlačiť „Pridať“. Viola! Teraz máte na zostatku v aplikácii Cash App navyše hotovosť, ktorú môžete použiť.

Debetná karta aplikácie Cash

Debetná karta poskytovaná aplikáciou Hotovosť je snáď najunikátnejšou funkciou, ktorú aplikácia Hotovosť ponúka. Aplikácia Cash ponúka debetnú kartu, ktorá je viazaná na ich účet aplikácie Cash. Túto kartu potom môžete použiť ako bežnú debetnú kartu na online platby, ako aj platby v obchodoch a obchodoch.

Debetnú kartu z aplikácie Cash si môžete pridať aj do aplikácií, ako sú Google Pay a Apple Pay na bezkontaktné platby.

Okrem toho, ak ste používateľom aplikácie Cash s debetnou kartou aplikácie Cash, môžete túto debetnú kartu použiť aj na výber hotovosti z bankomatov. Tu si však aplikácia Cash účtuje poplatok 2 USD za transakciu v bankomate. Niektoré bankomaty môžu vyžadovať viac, ak rozpoznajú, že prevádzajúca banka nie je ich.

Teraz, keď sme prediskutovali a vyjasnili, čo je to aplikácia Cash a ako funguje, prejdime teraz našu pozornosť na jadro veci: ako získať peniaze z aplikácie Cash vo Walmarte?

[Answered] Ako získať peniaze z aplikácie Cash App vo Walmarte

Toto je niekoľko rýchlych a jednoduchých spôsobov, ako získať peniaze z aplikácie Cash vo Walmarte. Keď budete nabudúce vo Walmarte a budete chcieť získať peniaze z aplikácie Cash, netrápte sa, pretože sme pre vás pripravení! Dúfame, že sme odpovedali na všetky vaše otázky týkajúce sa aplikácie Cash a toho, ako získať peniaze z aplikácie Cash vo Walmarte. Ak máte ďalšie otázky, dajte nám vedieť a pokúsime sa vám pomôcť.

To je všetko, čo potrebujete vedieť Ako získať peniaze z hotovostnej aplikácie vo Walmarte.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE