[Answered] Ako znova načítať kartu Netspend za rodinný dolár

Znepokojuje vás otázka „Ako znovu načítať kartu Netspend za rodinný dolár?“ nie je nezvyčajný pohľad. V skutočnosti sa to isté vyhľadáva niekoľkokrát za deň. Aby sme sa uistili, že už nikoho tento problém netrápi, vo Favtechie vám predstavujeme najkomplexnejší článok, ktorý hovorí o všetkom o dotaze.

Ako znova načítať kartu Netspend za rodinný dolár?

Aj keď bol proces v jednom bode komplikovanejší, odpoveď na to, ako znova načítať kartu Netspend za rodinný dolár, je teraz jednoduchá. Ide o to nájsť obchod Family Dollar vo vašej blízkosti a požiadať pokladníka, aby urobil potrebné. Svoju kartu Netspend môžete znova načítať aj v niekoľkých ďalších maloobchodných predajniach.

Dozvieme sa presný proces opätovného načítania vašej karty Netspend? Naozaj budeme. Zostaňte naladení a uistite sa, že vydržíte až do konca.

Ako znova načítať kartu Netspend za rodinný dolár: Všetko, čo potrebujete vedieť

Ak chcete vedieť, ako znova načítať Netspend kartou Family Dollar je to celkom jednoduché. Pred cestou do miestneho obchodu si uvedomte poplatok za opätovné nabitie. Momentálne je to 3,95 $. Môže sa však zvýšiť alebo znížiť podľa toho, čo vieme, preto majte vždy po ruke hotovosť navyše.

Čítať:  Čo znamená CFS na Instagrame

Ak chcete znova načítať kartu Netspend, musíte byť fyzicky prítomní v obchode Family Dollar. Ak vo vašej blízkosti nie je žiadny obchod, budete musieť cestovať ďaleko alebo sa rozhodnúť pre iného predajcu. Našťastie je Netspend kompatibilný s množstvom predajcov.

Priemerný poplatok je takmer vždy 3,95 USD vo väčšine obchodov s rodinnými dolármi. Keďže však iní predajcovia môžu mať vyšší poplatok, a ak je to to, o čo musíte ísť, majte po ruke okrem hotovosti, ktorú chcete pridať, aj hotovosť.

Pamätajte tiež, že na svoju kartu Netspend nemôžete pridať viac ako 2 500 USD za rodinný dolár. Toto je limit stanovený spoločnosťou Netspend. Je to denný limit, takže ak chcete, môžete si ho znova načítať o ďalších 2 500 USD o deň neskôr. Zostatok však nemôže prekročiť 15 000 dolárov.

Ako znova načítať kartu Netspend za rodinný dolár: Rýchle a jednoduché kroky

Odpoveď, ktorá sa hodí, „ako znovu načítať kartu Netspend na Family Dollar?“ je práve tu. Zistite, čo by ste mali urobiť:

 • Nájsť Rodinný obchod s dolármi blízko teba. Ak nepoznáte polohu žiadneho, prejdite na oficiálnu webovú stránku Family Dollar. Poradí vám vyhľadávač predajní. Apple Maps je samozrejme rovnako dobrá voľba.
 • Choďte na Rodinný obchod s dolármi.
 • Zamierte rovno k Registrovať.
 • Požiadajte pokladníka, aby vám pomohol dobiť vašu kartu Netspend. Pokiaľ nie je server vypnutý, odpoveď bude vždy áno.
 • Dajte pokladníkovi Karta Netspend.
 • Keď vás požiadajú, dajte im peniaze, ktoré chcete pridať na kartu Netspend.
 • Ak požiadajú o poplatok za opätovné načítanie, odovzdajte ďalších 3,95 USD. Samozrejme, potvrďte, že ide o presnú sumu.
 • Pokladník vám prejde Karta Netspend na ich registračnom automate.
 • Počkajte chvíľu a finančné prostriedky by mali byť k dispozícii.

Systém Netspend je pomerne rýchly. V najlepšom prípade to bude trvať 10 minút, kým budú prostriedky pridané.

Čítať:  2 spôsoby, ako preložiť príbehy Instagramu, komentáre, titulky a životopis

Kontrola zostatku na karte Netspend

Pokiaľ nie je nejaký problém so sieťou, v takom prípade je možné oneskorenie. Ak chcete potvrdiť pridanie prostriedkov, prejdite do mobilnej aplikácie Netspend a skontrolujte zostatok.

V skutočnosti môžete dokonca vykonávať priame vklady prostredníctvom pridania Netspend. Ak odfotíte svoj šek a nahráte ho do aplikácie, zaregistrujú ho ako dôkaz a pridajú peniaze na vašu kartu Netspend.

Ak chcete dostávať okamžité upozornenia, prejdite do upozornení a zapnite možnosť Anytime Alert namiesto ručnej kontroly zostatku Netspend v aplikácii.

Zakaždým, keď vykonáte akúkoľvek transakciu, či už ide o pridávanie peňazí alebo odhlasovanie hotovosti, dostanete textové a e-mailové upozornenie, ktoré vás informuje o zmene zostatkov.

Ak musíte aplikáciu odinštalovať kvôli ukladaciemu priestoru, po registrácii môžete stále dostávať aktualizácie zostatku prostredníctvom textovej správy. Jednoducho pošlite BAL na číslo 22622 a dostanete textovú správu s aktualizovaným zostatkom. Môžete to urobiť kedykoľvek počas dňa, či už je to 3:00 alebo 21:00.

Kde môžete znova načítať kartu Netspend?

Po odpovedi na to, ako znova načítať kartu Netspend na úrovni Family Dollar, sme zistili, že ju tam môžete znova načítať. Aké sú však ďalšie miesta, kde môžete kartu vložiť? Známy dotaz, však? Venujme sa tomu tiež.

Netspend obchoduje so všetkými druhmi maloobchodných predajní, čerpacích staníc, obchodov so zmiešaným tovarom a pokladní. Môžete teda úprimne vyjsť zo svojho domova, pomyslieť si na náhodný obchod s potravinami a nechať si tam doplniť kartu Netspend.

Pre predstavu však zoznam obsahuje:

 • Food City
 • 7-Eleven
 • Kroger
 • Wallmart
 • Office Depot
 • Check ‘n Go
 • Chevron
 • Kruh K
 • Dolárový generál

A mnoho ďalších.

Niektoré potrebné informácie o Netspend

Pri všetkých tých rozhovoroch, ktoré sme mali o tom, ako znovu načítať vašu kartu Netspend, je vždy múdre zvážiť možnosť, že možno neviete, čo je Netspend, alebo si nie ste vedomí celého rozsahu jeho použitia.

Čítať:  4 jednoduché spôsoby, ako speňažiť Audible v roku 2024

Netspend je spoločnosť poskytujúca finančné služby. Ich špecialitou je ponúkanie predplatených debetných kariet americkým spotrebiteľom, ktorí nemajú tradičný bankový účet.

Boli založené v roku 1999 a majú viac ako 10 miliónov používateľov.

Netspend nefunguje inak ako bežná debetná karta. Môžete vyberať z bankomatov, platiť účty, platiť v maloobchodných predajniach atď. Vaša debetná karta Netspend sa nenachádza na žiadnom bankovom účte, dokonca ani na bankovom účte Netspend.

Existujú 4 typy kariet Netspend, ktoré môžete získať. Môžete mať Netspend Via, Small Business card, Premier a Mastercard.

Pri pokuse o vytvorenie účtu v Netspend vám nevykonajú žiadnu kontrolu kreditu. Vo vašom zostatku Netspend nie je potrebné mať minimálnu sumu. To znamená, že takmer každý je kvalifikovaný na vytvorenie účtu Netspend.

Kto nie je kvalifikovaný? Ak chcete získať kartu Netspend, musíte mať aspoň 18 rokov. Netspend tiež nemôže ponúknuť svojim občanom Vermont.

Vermont má limit na swipe poplatok za debetné a kreditné nákupy. Obchodníci platia poplatok za každý nákup. Vermont má však kvôli limitu problémy s kartovými transakciami. Výsledkom je, že mnohé podniky sa takýmto transakciám v štáte vyhýbajú. Medzi ne patrí aj Netspend.

Ak chcete požiadať o kartu Netspend, ak máte nárok, musíte zaslať štátom vydaný doklad totožnosti, číslo sociálneho poistenia, adresu, dátum narodenia a celé meno.

Okrem maloobchodných predajní a čerpacích staníc, kde si môžete svoju kartu Netspend dobiť osobne, môžete na kartu Netspend pridať hotovosť aj prostredníctvom svojho bankového účtu.

Pokiaľ je váš bankový účet vydaný v USA, môžete pridávať peniaze prostredníctvom priamych vkladov. Môžete dokonca pridať peniaze do Netspend cez PayPal. Dokonca aj prevod peňazí z karty Netspend na kartu Netspend je možný.

Často kladené otázky (FAQ) súvisiace s „Ako znovu načítať kartu Netspend za rodinný dolár?“

1. Koľko stojí opätovné nabitie mojej karty Netspend?

Na väčšine miest to zvyčajne stojí 3,95 USD. Currency Exchange a Advance America ju však znižujú na 2 doláre. Niektoré obchody si môžu účtovať dodatočné poplatky za prekládku. Ak nemáte v úmysle minúť poplatok za dobitie, mali by ste znova načítať z Check ‘n Go.

Čítať:  Ako prečiarknuť alebo prečiarknuť text v nezhode

2. Môžete kdekoľvek bezplatne načítať kartu Netspend?

Kartu Netspend si môžete bezplatne načítať na stránke Check ‘n Go. Je to jediná známa obchodná služba pre pôžičky, kde si môžete bezplatne dobiť kartu Netspend. Vstúpiť do budovy spoločnosti poskytujúcej služby nakladania s nákladmi však môže byť nepríjemné, keď tam nie ste a diskutovať o úvere.

3. Kde môžem znova načítať svoju kartu Netspend?

Svoju kartu Netspend môžete znova načítať v nasledujúcich zariadeniach:

 • Rodinný dolár
 • 7-Eleven
 • Chevron
 • Walmart
 • Kroger
 • Predsunutá Amerika

Existuje aj množstvo ďalších známych maloobchodných podnikov, kde si môžete dobiť kartu Netspend. Odporúčame vám zavolať na niektorú z ich liniek pomoci a opýtať sa na ich pravidlá predtým, ako sa vydáte do obchodu. Ak nemáte čas zavolať do žiadneho z obchodov, odpoveď vám pravdepodobne poskytne aj malé vyhľadávanie Google.

Ako znova načítať kartu Netspend za rodinný dolár [Answered]

Teraz viete, ako znova načítať kartu Netspend za rodinný dolár a odpoveď na otázku, kam inam môžem ísť, aby som znova načítal svoju kartu Netspend. Pokiaľ máte so sebou potrebnú hotovosť, môžete to urobiť takmer kdekoľvek. Málokedy skončíte na mieste, kde nie je k dispozícii aspoň jeden obchod s partnerstvom Netspend. Ak však nechcete minúť ani cent na opätovné načítanie, hľadajte Check ‘n Go. Nemajú žiadny poplatok.

Tým sme skončili s návodom, ako znova načítať kartu Netspend na Family Dollar.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE