[Answered] Môžem používať Zelle bez bankového účtu

Môžem používať Zelle bez bankového účtu? Ak sa pýtate túto otázku, pravdepodobne nemáte bankový účet alebo ho vlastníte, ale Zelle ho neakceptuje. Verte mi, nech je to akokoľvek, po prečítaní tohto článku to nezostane rovnaké.

Po dňoch výskumu a série osobných analýz som pripravený so všetkými zdrojmi, ktoré sa ukážu ako zásadná zmena, prinajmenšom vtedy, keď sú znalosti o používaní Zelle znepokojené.

Môžem používať Zelle bez bankového účtu?

Odpoveď je áno; v skutočnosti môžete Zelle používať bez bankového účtu, ale za predpokladu, že máte podpornú debetnú kartu Zelle, ktorú si môžete pridať. Výpočet je jednoduchý; na používanie služieb Zelle musíte vlastniť debetnú kartu alebo oprávnený bankový účet.

Zatiaľ čo Zelle vám umožňuje bezproblémovo posielať a tiež prijímať peniaze rýchlo a bezpečne, veci sa môžu skomplikovať, keď nemáte bankový účet. Takže, aby som zjednodušil zložité veci, som tu, aby som odpovedal na často kladenú otázku; môžem použiť Zelle bez bankového účtu.

Najpriamejšia odpoveď na či môžem použiť Zelle bez bankového účtu je mätúce, preto vás vyzývam, aby ste sa držali konca.

Prečo potrebujete bankový účet pre Zelle?

Skôr než sa dostaneme k našej hlavnej otázke, “môcť Používam Zelle bez bankového účtu“ Poďme najprv pochopiť niekoľko základných vecí, počnúc tým, prečo potrebujete bankový účet pre Zelle?

Zelle predovšetkým prevádza peniaze medzi bankami. V skutočnosti vám Zelle vo väčšine prípadov umožňuje prevádzať peniaze pomocou online služieb vašej vlastnej banky. Potom, aby Zelle vynikla medzi konkurenčnými subjektmi, ako je PayPal, spustila svoju mobilnú aplikáciu. Hlavnou myšlienkou opäť bolo pomôcť používateľom bánk previesť peniaze medzi ich bankovými účtami jednoduchým ťuknutím prsta pomocou aplikácie Zelle namiesto toho, aby museli ísť na webovú stránku svojej banky a robiť všetky problémy s prevodom peňazí online.

Čítať:  6 KPI obsahového marketingu na sledovanie prítomnosti vašej značky online

Toto odpovedá; prečo potrebujete bankový účet pre Zelle.

Aké banky používajú Zelle?

Zelle, ak náhodou neviete, je skutočne kompatibilný s takmer všetkými veľkými bankami a dokonca väčšina z nich má službu dostupnú vo svojej mobilnej aplikácii. Používatelia, ktorí si stiahnu samostatnú aplikáciu Zelle, by mali poskytnúť e-mail alebo telefónne číslo a informácie o debetnej karte, aby mohli posielať a prijímať prostriedky.

Môžete si pozrieť úplný zoznam bánk, ktoré sa podieľajú na Zelle; skontrolovať zoznam tu.

Môžem použiť Zelle, ak nemám debetnú kartu?

Predtým, ako sa pozrieme na komplikovanú otázku „môžem používať Zelle bez bankového účtu“, nájdime najprv odpoveď na tú jednoduchšiu; funguje Zelle bez debetnej karty?.

Zelle je rýchly, bezpečný a jednoduchý spôsob odosielania a prijímania peňazí priamo na bankové účty.

Takže aj bez debetnej karty nie je registrácia v Zelle žiadny problém – môžete to urobiť pomocou bankového účtu v USA.

Viete, čo je na tom najlepšie? Nemusíte si inštalovať ani samostatnú aplikáciu Zelle. Stačí mať mobilnú bankovú aplikáciu vašej banky a potom môžete hľadať možnosť zaregistrovať sa do Zelle a použiť ju na posielanie a prijímanie peňazí od vašej rodiny a priateľov.

Môžem použiť kreditnú kartu so Zelle?

Nie je možné zaregistrovať sa na Zelle s kreditnou kartou, darčekovou kartou, medzinárodnou debetnou kartou, predplatenou kartou alebo akýmkoľvek medzinárodným vkladovým účtom. Každý účet by mal mať debetný účet a mal by byť založený iba v bankách alebo bankových skupinách v USA.

Môžem používať Zelle bez bankového účtu?

Áno, môžete posielať a prijímať peniaze prostredníctvom Zelle bez bankového účtu, ale na to budete musieť pridať podpornú debetnú kartu Zelle.

Preto na používanie Zelle musíte mať buď debetnú kartu, alebo bankový účet. Zelle nemôžete používať bez bankového účtu, ak nemáte debetnú kartu. Zelle nedrží peniaze pre seba, ako to môžu robiť iné platobné aplikácie. Zelle prevádza peniaze priamo z jedného bankového účtu na druhý. Preto musíte mať debetnú kartu alebo bankový účet.

Čítať:  Ako zobraziť kotúče Instagramu bez účtu

Ako získať peniaze na Zelle – s bankovým účtom alebo bez neho

 1. Ak vám niekto inicioval platbu prostredníctvom Zelle, dostanete textové alebo e-mailové upozornenie týkajúce sa platby.
 2. Klepnite na odkaz uvedený v texte alebo e-maile. Od spoločnosti Zelle dostanete e-mail s informáciami a ďalšími pokynmi týkajúcimi sa prevodu peňazí.
 3. Stiahnite si aplikáciu Zelle z Obchod Google Play alebo Apple App Storea klepnite na „Začíname“.
 4. Zadajte svoj e-mail alebo číslo mobilného telefónu v závislosti od toho, kde ste dostali prevod, a klepnite na „Pokračovať“.
 5. Začiarknite políčko týkajúce sa vašich údajov a súkromia a potom stlačte „Pokračovať“.
 6. V časti „Nájdi svoju banku“ nájdite svoju banku. Po klepnutí na svoju banku budete presmerovaní na webovú stránku svojej banky, kde dokončíte prevod.
 7. V prípade, že na obrazovke „Nájdi svoju banku“ nenájdete svoju banku, stlačte „Nevidíte svoju banku?“.
 8. Teraz na obrazovke „Pridať debetnú kartu“ zadajte debetnú kartu Mastercard alebo Visa a stlačte „Pokračovať“.
 9. Na ďalšej obrazovke pridajte fakturačnú adresu a klepnite na „Pokračovať“.

Odtiaľto ste pripravení prijímať prevody cez Zelle.

Čo robiť, keď Zelle neberie vašu debetnú kartu a nemáte ani bankový účet

Môžem používať Zelle bez bankového účtu a debetnej karty? Samozrejme, s trikmi zozbieranými nižšie môžete. Stačí si prečítať triky a som si istý, že na konci tejto časti budete pripravení používať Zelle bez bankového účtu a debetnej karty.

Zaregistrujte sa pre debetnú kartu MasterCard alebo Visa

V prípade, že nemôžete používať Zelle, pretože nemáte bankový účet a prijateľnú debetnú kartu Zelle, nebojte sa; Stále ťa mám prikryté. Jednoducho si zaregistrujte debetnú kartu Mastercard alebo Visa z inej banky. Preskúmajte online a nájdete veľa možností. Aj bez registrácie bankového účtu si môžete v Zelle zaregistrovať Mastercard alebo debetnú kartu Visa.

Otvorte si účet Transferwise Borderless

Prípadne môžete vyskúšať bezhraničný účet Transferwise. Je to zvláštny druh bankového účtu vložený do systému Transferwise. Poskytuje vám online účet a na tento účet môžete vložiť akúkoľvek starú menu (okrem kryptomeny) a neúčtuje žiadne ďalšie poplatky, ani vaše účty nezničí.

Použite alternatívu aplikácie Zelle

Môžem používať Zelle bez bankového účtu, aj keď nechcem získať alternatívnu debetnú kartu? Samozrejme, s Favtechie môžete! Vždy vymyslíme viacero spôsobov s nádejou, že jeden z nich bude pre vás fungovať.

Čítať:  Môžem mať dve karty Cash App na jednom účte v roku 2024?

Nakoniec môžete skúsiť použiť alternatívu aplikácie Zelle na prevod peňazí. Nižšie som spomenul niektoré najlepšie alternatívy aplikácie Zelle; skontrolujte ich a nájdite ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

PayPal

PayPal je bezpečnejší a rýchlejší spôsob posielania peňazí, online platieb, prijímania peňazí alebo založenia obchodného účtu. Za platenie peňazí sa neúčtuje žiadny poplatok; za príjem peňazí sa však účtuje poplatok.

Venmo

Venmo je platobná služba s cieľom vytvoriť jednoduchý, príjemný a prepojený platobný zážitok. Aplikácia začala ako základná SMS platforma používaná na odosielanie a dokonca aj prijímanie peňazí, ktorá sa rozrástla na časť, kde používatelia môžu platiť, deliť sa a zdieľať svoje skúsenosti.

Payoneer

Payoneer podporuje celosvetový obchod prepojením profesionálov, firiem, mien a krajín so svojou kreatívnou platformou pre cezhraničné platby. Prijímajte celosvetové platby z trhovísk a klientov. Uskutočňujte obchodné platby globálne do viac ako 200 krajín a vyhnite sa oneskoreniam a skrytým poplatkom za bankové prevody.

Google Pay

Google predstavuje rýchly a jednoduchý spôsob platby cez Google online v obchodoch a ďalších. Stačí pridať kartu z ktorejkoľvek zúčastnenej banky a môžete nakupovať. Pozrite si predstavenie, dajte si jedlo, rezervujte si výlet a užite si nové zážitky – to všetko bez použitia papierových peňazí.,

No, aj keď používate ktorúkoľvek z týchto alternatív aplikácie Zelle, stále by som vám odporučil zaregistrovať sa na bankový účet alebo debetnú kartu, pretože v určitom okamihu si tieto alternatívy budú vyžadovať aj debetnú kartu alebo bankový účet.

Zelle’s Transfer Limit

Ak vaša družstevná záložna alebo banka ponúka Zelle, budete ich musieť kontaktovať a zistiť ich limity odosielania priamo cez Zelle.

V prípade, že vaše úverové družstvo alebo banka so Zelle nespolupracuje, váš týždenný limit na odosielanie je 500 USD. Majte na pamäti, že nemôžete požiadať o zvýšenie alebo zníženie limitu odosielania.

Posielajte peniaze bezpečne – tipy

Teraz, keď ste našli odpoveď na otázku „môžem použiť Zelle bez bankového účtu“ a naučili ste sa používať Zelle bez bankového účtu, dúfam, že budete platiť so Zelle. Preto, aby som vám s tým pomohol a zabezpečil bezpečnosť vašich platieb, som tu s tipmi, ako bezpečne posielať peniaze cez Zelle.

 • Potvrďte kontaktné údaje príjemcu. Uistite sa, že máte správnu e-mailovú adresu príjemcu alebo číslo mobilného telefónu v USA. Ak máte pochybnosti, kontaktujte svojho priateľa, aby to skontroloval.
 • Dávajte si pozor na platobné podvody. Mali by ste byť obzvlášť opatrní pri ponukách, ktoré znejú príliš dobre na to, aby to bola pravda. Napríklad, ak cudzinec predáva online lístky na predstavenie v Zelle, uistite sa, že sú dôveryhodné. Vždy posielajte peniaze ľuďom, ktorých poznáte a ktorým dôverujete.
 • Pochopte možnosti platby. Ak chcete previesť peniaze niekomu, koho nepoznáte, a máte pochybnosti o tom, či dostanete to, za čo platíte, možno budete musieť namiesto toho zaplatiť kreditnou kartou, pretože kreditné karty majú zvyčajne viac vstavaných bezpečnosť kupujúcich.
Čítať:  Prelomte spisovateľský blok a odomknite kreativitu pomocou režimu Sprout Social AI Power Mode

Časté otázky iné ako Môžem používať Zelle bez bankového účtu?

1. Účtuje si Zelle poplatok?

Spoločnosť Zelle nestojí žiadne poplatky za odosielanie ani prijímanie peňazí a je nepravdepodobné, že by vám vaša banka účtovala poplatok za používanie služby. Spoločnosť však odporúča, aby ste si overili u vašej úverovej únie alebo banky, aby ste sa uistili, že neexistujú žiadne ďalšie poplatky.

2. Môžem používať Zelle bez bankového účtu z USA?

Zelle je skvelý spôsob odosielania a prijímania peňazí pre používateľov žijúcich v USA, ale niekto, kto chce posielať alebo prijímať peniaze z medzinárodného bankového účtu, bude musieť hľadať iný spôsob.

Pri posielaní peňazí cez Zelle nesiete zodpovednosť za svoje peniaze. Zelle vám odporúča, aby ste uvažovali o službe Zelle ako o hotovosti:

 • Posielajte peniaze ľuďom, ktorým dôverujete.
 • Uistite sa, že kontaktné informácie vášho príjemcu sú správne.
 • Dajte si pozor na podvody.

Môžem použiť Zelle bez bankového účtu: Zoradené

Najjednoduchšia odpoveď na otázku, či môžem použiť Zelle bez bankového účtu, je, že to môžete urobiť pridaním debetnej karty. Preto na používanie Zelle potrebujete bankový účet alebo debetnú kartu. Tu však príbeh nekončí. Spomenul som aj niektoré ďalšie spôsoby použitia Zelle aj bez oboch; bankový účet a debetnú kartu.

Keď si celý tento článok prečítate, nájdete veľa informácií o používaní Zelle bez bankového účtu. Som si istý, že jeden z nich bude pre vás fungovať. Ak ste to teda ešte neurobili, venujte svoj čas čítaniu tohto dielu.

Tým som skončil s odpoveďou; môžem použiť Zelle bez bankového účtu.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE