[Answered] Môžete niekoho zablokovať na Zelle

Môžete niekoho zablokovať Zelle? Rovnaký dopyt sa často vyhľadáva na celom internete a s najväčšou pravdepodobnosťou ste sa sem dostali a hľadali niečo podobné.

Áno, skutočne môžete zablokovať kohokoľvek na Zelle. Prečítajte si celú cestu, aby ste sa dozvedeli, ako presne.

[Answered] Môžete niekoho zablokovať na Zelle?

Zelle je nepochybne nabitá funkciami, ktoré si zamilujete. Ale ako každá iná sieť platobných transakcií, existujú spôsoby, ako môžu byť ľudia nepríjemní, napríklad keď niekto neustále posiela žiadosti o peniaze. Mnoho ľudí hlásilo, že sa im takéto problémy vyskytli počas používania Zelle. Keď takáto situácia nastane, je žiaduce mať možnosť danú osobu zablokovať.

V tejto súvislosti možno niekde sedíte a premýšľate, či môžete niekoho zablokovať na Zelle? Je niečo také reálne možné?

Poďme ďalej a zistime na to odpoveď.

Môžete niekoho zablokovať na Zelle?

Áno, môžete blokovať ľudí na Zelle, pretože platforma nám poskytuje spôsoby, ako to urobiť. Zelle má funkciu zakázať ľuďom posielať vám žiadosti o platbu alebo peniaze, keď ich zablokujete.

Ako niekoho zablokovať na Zelle: 6 jednoduchých krokov

Teraz, keď viete, že odpoveď na otázku Môžete zablokovať niekoho na Zelle je jasné áno, je čas odhaliť ako.

Čítať:  9 základných SEO metrík na sledovanie pre lepšiu online viditeľnosť

Tu je podrobný návod, ako niekoho zablokovať na Zelle. Nasledujúce to vám pomôže bez problémov vyhnúť sa niekomu na Zelle bez akýchkoľvek problémov.

Krok 1: Otvorte aplikáciu Zelle

Prvým krokom k ‘Ako zablokovať niekoho na Zelle’ je otvorenie Aplikácia Zelle. Ak nemáte najnovšiu verziu aplikácie, pred pokračovaním sa odporúča aktualizovať aplikáciu z App Store (používatelia Apple) a Google Play Store (používatelia Androidu).

Čoskoro po spustení aplikácie Zelle kliknite na tlačidlo, ktoré vyžaduje „Viac možností .’ Keď to urobíte, nájdete niečo, čo sa nazýva viacero možností. Medzi nimi by ste mali nájsť a vybrať „nastavenietlačidlo ‘.

Krok 3: Umiestnite kurzor myši na nastavenia ochrany osobných údajov

Po príchode na nastavenie stránky, mali by ste zvoliť tlačidlo označujúce „Nastavenia ochrany osobných údajovmožnosť. Táto stránka zobrazuje možnosti a informácie o všetkom, čo súvisí so súkromím aplikácie Zelle.

Krok 4: Vyberte možnosť „Blokovať žiadosti“.

Po miernom rolovaní budete môcť nájsť možnosť, ktorá hovorí „Blokovať žiadosti .’Po kliknutí na toto budete môcť zablokovať žiadosti o platbu od kohokoľvek, kto vás týmito žiadosťami obťažuje.

Krok 5: Vyberte si požadovanú osobu

Po kliknutí na ‘Blokovať žiadosti“, zobrazí sa výzva na výber účtu osoby, ktorú chcete zablokovať. Vyhľadajte v danom zozname účet osoby, ktorú chcete zablokovať, a keď účet nájdete, jednoducho ho vyberte. V prípade, že si nepamätáte presný e-mailový účet alebo súvisiace telefónne číslo, jediným východiskom je skontrolovať ďalšie podrobnosti, ktoré zahŕňajú dátum, čas a dokonca aj sumu.

Tieto podrobnosti veľmi pomáhajú pri rozpoznávaní príslušného účtu. V nastaveniach ochrany osobných údajov prejdite trochu nadol, pokiaľ nenájdete možnosť blokovania a tiež možnosť odblokovať požiadavky.

Krok 6: Potvrďte akciu blokovania

Po výbere účtu môžete pokračovať a potvrdiť, že ste si istí, že chcete účet zablokovať. Po potvrdení úspešne zablokujete osobu na svojom účte Zelle a táto osoba od vás už nebude môcť žiadať peniaze.

A to je v podstate všetko, čo odráža, ako niekoho zablokovať na Zelle.

Čítať:  3 metriky influencer marketingu, ktoré môžete sledovať vo svojich budúcich sviatočných kampaniach

Odblokovanie zablokovaných ľudí na Zelle

Teraz ste oboznámení s odpoveďou na otázku „Môžete niekoho zablokovať na Zelle“ a s krokmi, ktoré sú s tým spojené. Čo ak však chcete odblokovať účet alebo osobu, ktorú ste už zablokovali? Našťastie je tiež možné obrátiť proces.

Metóda je jednoduchá. Všetko, čo musíte urobiť, je postupovať podľa vyššie uvedených krokov, kým sa nedostanete na stránku Nastavenia ochrany osobných údajov. Tu namiesto výberu „Blokovať“ stačí vybrať „Odblokovať“. Je to také jednoduché!

Hoci neexistuje žiadne obmedzenie, koľkokrát môžete niekoho zablokovať a odblokovať, neodporúča sa to robiť zbytočne. Zablokujte niekoho len vtedy, ak sa stáva znepokojujúcou nepríjemnosťou, ktorú nechcete ďalej riešiť.

Ako zablokovať niekoho, aby vám posielal peniaze na Zelle?

Predchádzajúce kroky boli návodom, ako zablokovať niekoho na Zelle, aby od vás žiadal peniaze. Ale ak sa pýtate, ako zablokovať niekoho, aby vám posielal peniaze na Zelle, nešťastná odpoveď je, že to nie je možné. Nemôžete niekoho vybrať a obmedziť mu, aby vám vyplácal platby.

Ak chcete zabrániť uskutočneniu platby, môžete kontaktovať banku, ale používatelia nemajú oprávnenie zablokovať prichádzajúce platby. Nie je k dispozícii žiadny spôsob, ako zablokovať niekoho, aby vám posielal peniaze na Zelle. Takže teraz poznáte odpoveď na to, ako zablokovať niekoho, aby vám posielal peniaze na Zelle.

Presná odpoveď na otázku „Môžete niekoho zablokovať na Zelle“ je, že môžete zablokovať účty, ktoré vyžadujú platby, ale nemôžete zablokovať účty, ktoré vám neustále posielajú peniaze.

Zelle: Čo a prečo?

Zelle, sieť digitálnych platieb so sídlom v Spojených štátoch amerických, je určená na to, aby pomohla používateľom riešiť prevody elektronických peňazí priamo z ich bankového účtu na iného používateľa, ktorý má bankový účet zaregistrovaný v celých Spojených štátoch, a to jednoducho pomocou mobilného zariadenia alebo účastníka. webovú stránku bankovej inštitúcie vlastní spoločnosť Early Warning Services, LLC.

So Zelle môžete bez problémov pokračovať v posielaní peňazí takmer každému, komu ste ochotní mať bankový účet v USA. Aplikácia je dostupná pre používateľov Androidu aj iOS. Má tiež mnoho užívateľsky prívetivých funkcií, ako napríklad možnosť požiadať niekoho o peniaze jednoduchým zadaním jeho e-mailového ID alebo telefónneho čísla.

Čítať:  [Answered] Ako skryť príspevky pred niekým na Instagrame

Výhody používania Zelle

Tu je dôvod, prečo veľká časť publika uprednostňuje používanie Zelle:

Flexibilné Možnosť vyžiadania

Zelle vám umožňuje žiadať peniaze od ľudí. Takže ak vám má niekto zaplatiť a zabudol to, môžete mu to jednoducho pripomenúť a požiadať o presnú sumu. Uľahčuje im to aj prácu, pretože môžu len kliknúť na vašu požiadavku a potvrdiť platbu namiesto toho, aby pokračovali pomerne zdĺhavou cestou prevodu peňazí.

Používajú ho všetci naokolo

Zelle je jednoduchý spôsob, ako posielať alebo prijímať peniaze s priateľmi, rodinou a ďalšími osobami, ktorým dôverujete a ktorí majú bankový účet v Spojených štátoch amerických, pričom nemajú nič iné ako e-mailovú adresu alebo telefónne číslo danej osoby. Keď ste v zápche a nemôžete uskutočniť núdzové platby, môžete o to požiadať svojho kamaráta, pretože väčšina ľudí používa Zelle, takže je ľahké previesť a požiadať o platby, najmä keď potrebujete rýchly a jednoduchý spôsob, ako to urobiť v tomto rýchlo sa meniacom svete.

Bezplatné použitie, žiadne skryté poplatky

Zelle si neúčtuje poplatky za odosielanie alebo prijímanie peňazí. Takže v podstate môžete posielať alebo prijímať peniaze toľkokrát, koľkokrát chcete, bez platenia poplatku za službu.

Najrýchlejšie na trhu

Zelle sa považuje za jednu z najrýchlejších platobných platforiem, pretože prevody prebiehajú takmer okamžite. Jeho konkurentovi Venmo zvyčajne trvá približne jeden až tri pracovné dni, pokiaľ nezaplatíte transakčný poplatok vo výške 1,5 %, aby sa prevod uskutočnil okamžite. Takže môžete ísť bezhotovostne bez toho, aby ste sa vzdali pohodlia okamžitej platby, kedykoľvek budete potrebovať.

Schopnosť blokovať a odblokovať ľudí od žiadania peňazí

Často kladené otázky týkajúce sa Môžete niekoho zablokovať na Zelle

1. Čo sa stane, ak ste Zelle nesprávna osoba?

V Zelle nemôžete zrušiť platbu po jej vykonaní. Najlepšou radou by teda bolo uistiť sa, že peniaze prevádzate alebo platíte správnej osobe. Ale v prípade, že na vašej strane došlo k hlúposti a vy ste Zelle’s poslali peniaze nesprávnej osobe, nie je možné platbu zrušiť. Peniaze sa posielajú priamo na ich účet a platba bude úspešne prijatá. Čo môžete urobiť, je kontaktovať túto osobu prostredníctvom hovoru alebo SMS a požiadať ju o zaslanie peňazí, ktoré ste omylom poslali.

Čítať:  Výhody a nevýhody byť jediným vlastníkom firmy

Ďalšou alternatívnou metódou, ktorú môžete využiť, je kontaktovať svoju banku a požiadať o zrušenie platby. To by si vyžadovalo množstvo vstupných informácií, ktoré by ste museli poskytnúť banke a záležalo by na banke, či môže platbu zrušiť alebo nie. Toto je však najlepší spôsob, ako zrušiť platbu, ktorú ste omylom poslali nesprávnej osobe.

2. Čo sa stane, ak pošlete peniaze niekomu, kto nemá Zelle?

Ak sa rozhodnete poslať peniaze jednotlivcovi, ktorý sa ešte nezaregistroval v Zelle, dostane oznámenie o platbe, ktoré ho požiada o registráciu a vytvorenie účtu v Zelle. Po registrácii môže trvať až 1 až 3 pracovné dni, kým dostanú túto platbu na svoj bankový účet. Ak si nevytvoria účet v Zelle, nebudú dostávať platby v Zelle. Platba by vypršala po 14 dňoch a po tomto časovom období by sa vrátila na váš účet.

Ako sme videli, že odpoveď na otázku „Môžete niekoho zablokovať v Zelle“ je áno, a je možné zablokovať alebo odblokovať ľudí v Zelle, môžeme mať bezpečný a bezproblémový zážitok zo Zelle.

Záverečné úvahy o Can You Block Someone na Zelle

Odpoveď na otázku Môžete zablokovať niekoho na Zelle je priamočiare áno alebo nie a podrobnosti o nich už boli spomenuté vyššie. Ak zhrnieme všetko, čo už bolo povedané, môžete bez problémov zablokovať niekoho na Zelle od žiadania o platby podľa jednoduchej 6-krokovej stratégie.

Nevyžaduje sa ani čakanie niekoľko hodín, ani kontaktovanie tímu podpory. Všetko si môžete nastaviť a dokončiť prácu priamo z aplikácie Zelle (na vašom smartfóne so systémom Android alebo iOS). Ak však vaša otázka znie: Môžete niekomu zablokovať posielanie peňazí? Bohužiaľ, odpoveď je nie, nemôžete. Aj tak nie priamo.

To je všetko o dopyte Môžete niekoho zablokovať na Zelle

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE