[Answered] Môžete si nastaviť automatické platby na Venmo?

Môžete nastaviť automatické platby? Venmo? Trápi vás celý deň tá istá stará otázka? Ak áno, pripravte sa na konfrontáciu s odpoveďou.

Automatické platby sú skutočne požehnaním, najmä pre tých, ktorí majú tendenciu pravidelne riešiť opakujúce sa platby. Používatelia Venmo nie sú výnimkou, ale je to pre nich možnosť? Je čas odhaliť presne to. V nasledujúcom článku vám odpoviem, či si viete na Venmo nastaviť automatické platby.

Môžete nastaviť automatické platby? Venmo? Odpoveď je Nie, ale počkajte, je toho ešte viac.

Venmo: Rýchly prehľad

Hoci hovoriť o Venmo nie je až také potrebné, ak vezmeme do úvahy, že ste tu, aby ste vedeli, že môžete nastaviť automatické platby na Venmo, ponuka rýchleho úvodu nezaškodí. V skutočnosti to pomôže nováčikom vychádzať lepšie. Venmo sa prezentuje ako brilantný sociálny spôsob uzatvárania najrôznejších platieb bez toho, aby na scénu priniesol hotovosť. S Venmo sa pozeráte na modernú fin-tech platformu, ktorá umožňuje používateľom platiť a dokonca žiadať peniaze od svojej rodiny a priateľov.

Čítať:  Fotoaparát iPhone bliká? Tu je návod, ako to môžete skúsiť opraviť

Venmo je skvelý nástroj, ktorý obsahuje schopnosti, do ktorých sa zamilujete. Od rozdelenia účtu za obed až po zaplatenie cestovného za taxík vášho kontaktu, od zúčtovania všetkých vašich účtov až po zaplatenie nájomného online, možnosti sú neobmedzené. Nezáleží na tom, či vlastníte ľahkú alebo náročnú firmu, Venmo zaisťuje, že finančné požiadavky sú ľahko splnené, aby ste sa mohli lepšie sústrediť na svoje ciele, ale medzitým si môžete nastaviť automatické platby na Venmo? Poďme zistiť.

Môžete si nastaviť automatické platby na Venmo?

Až do tohto bodu ste si celkom vedomí toho, že Venmo nechýba schopnosť, aby bol finančný život svojich používateľov pohodlný, ale žiaľ, to isté sa nedá povedať o plánovaní. Áno, čítate správne; Najpriamejšia odpoveď na otázku, či môžete nastaviť automatické platby na Venmo, je Nie. V čase, keď píšem tento článok, nie je zatiaľ možnosť opakovanej platby. Inými slovami, možnosť manuálneho prístupu je to, čo potrebujete na uzatváranie transakcií cez Venmo.

Opakované platby alebo automatické platby sú veľkou pomocou, najmä ak potrebujete platiť mesačné EMI, poplatky za akúkoľvek formu mesačného predplatného a podobne. To je dôvod, prečo používatelia často uprednostňujú platformy, ktoré takéto služby skutočne umožňujú. Vďaka ďalším fantastickým povereniam Venmo však užívatelia z celého USA využívajú príležitosť využiť Venmo na každodenné transakcie.

Čítať:  Budúcnosť digitálnych webových agentúr: Trendy, ktoré treba sledovať

Odpoveď na otázku, či môžete nastaviť automatické platby na Venmo, je nie. Čo je teraz?

Áno, neexistuje žiadny spôsob, ktorý by vám mohol pomôcť automatizovať vaše platby. Ale dobrá vec je, že existuje riešenie, ktoré môže pomôcť urýchliť a zrýchliť priebeh platieb. Technika, o ktorej hovorím, sa nazýva „dôvera“.

S Trust sa pozeráte na funkciu, ktorá má používateľom pomôcť pri výbere požadovaných ľudí (zo zoznamu kontaktov), ​​ktorým môžu dôverovať. Povolenie funkcie dôvery im umožní eliminovať všetky zaťažujúce procesy medzi platbami, vrátane vyžiadania prihlasovacích údajov a čakania na rovnaké pri každom inicializácii transakcie.

Teraz viem, že to nie je niečo, čo vyhovuje požiadavkám každého, kto hľadá odpoveď na to, či môžete nastaviť automatické platby na Venmo, ale nemôžete poprieť, že práve toto riešenie značne uľahčuje používanie Venmo.

Najlepšie alternatívy Venmo

Vzhľadom na to, že odpoveď na otázku, či môžete nastaviť automatické platby na Venmo, spočíva na negatívnom konci, potreba alternatívy môže byť naliehavá. Aby sme vám s tým pomohli, uvádzame tri z najlepších možností:

Hotovostná aplikácia

Cash App je skvelý nástroj na prevod peňazí typu peer-to-peer, ktorý vám môže pomôcť zdieľať peniaze priamo z vášho telefónu. Avšak, dobrá vec je, že sa líši od Venmo; v aplikácii Cash môžete skutočne nastaviť opakujúce sa platby. Je to skvelý spôsob, ako včas splatiť všetky svoje splátky a tiež platby za predplatné.

Čítať:  Štyri spôsoby, ako môžete zlepšiť svoju členskú stránku WordPress

Múdra

Wise (predtým známy ako TransferWise) je ďalšou skvelou alternatívou Venmo, ktorá umožňuje nastavenie automatických platieb. Je to služba, ktorá umožňuje bezproblémové plánované presuny. Funkcia automatických/opakovaných platieb na Wise funguje, pokiaľ má priradený účet dostatočnú sumu na odoslanie.

Vo všeobecnosti budete musieť zadať požadovaný dátum platby a môžete začať. Služba potom bude pokračovať požadovanými metódami.

PayPal

PayPal netreba predstavovať. Nielen alternatíva Venmo; skôr samotná spoločnosť Venmo je dcérskou spoločnosťou PayPal. Hoci prvý neponúka automatické platby, druhý áno. Je však dôležité mať na pamäti, že PayPal nepovoľuje opakované platby vlastníkom nepodnikateľských účtov. Ak ste jedným z nich, skúste sa rozhodnúť pre vyššie uvedené dve platformy.

Často kladené otázky Okrem toho, či si môžete nastaviť automatické platby na Venmo

1. Aké sú najlepšie platformy na nastavenie automatických platieb?

Keďže nastavenie automatických platieb nie je vecou spoločnosti Venmo, vždy môžete hľadať iné sľubné platformy na uzatváranie plánovaných platieb. Aby sme vymenovali aspoň niektoré, máme Cash App, Wise, PayPal a ďalšie.

2. Ako si nastavím opakovanú platbu?

 1. Vyberte si platformu, ktorá obsahuje automatické platby.
 2. Spustite aplikáciu
 3. Prejdite na položku Faktúry alebo podobnú možnosť na informačnom paneli vašej aplikácie.
 4. Vyberte možnosť Vytvoriť faktúru
 5. Nájdite a klepnite na možnosť, ktorá hovorí Opakujúce sa
 6. Ďalej budete musieť špecifikovať frekvenciu požadovaných platieb.
 7. Kliknite na tlačidlo Automatické platby.
Čítať:  Marketing UGC: Najlepší sprievodca obsahom vytváraným užívateľmi na rok 2024 (+ príklady)

Chcete viac informácií na Môžete nastaviť automatické platby na Venmo? Prečo sa neskontaktovať s tímom podpory. Tu je postup:

Existujú tri spôsoby, ako kontaktovať tím podpory Venmo:

Twitter Handle

 • Navštívte oficiálny Venmo Twitter rukoväť z vášho mobilného alebo PC prehliadača a vyhľadajte podrobnejšiu odpoveď na otázku, či môžete nastaviť automatické platby na Venmo.

Z aplikácie

 • Spustite aplikáciu Venmo na svojom smartfóne so systémom Android alebo iOS
 • Navigujte a prejdite do ponuky.
 • Vyhľadajte možnosť s názvom Získať pomoc.
 • Potom budete musieť klepnúť na tlačidlo Kontaktujte nás a potom na možnosť Chat with Us.

Kontaktný formulár

 • Vyplniť tento formulár a spýtaj sa môžete nastaviť automatické platby na Venmo.

Zabaliť sa

Zaujíma vás, či si môžete nastaviť automatické platby, nie je nič nezvyčajné. Každý chce pohodlie a pre štruktúru platieb je plánovanie a automatizácia hlavným faktorom, ktorý slúži potrebám luxusu. Bohužiaľ, s Venmom nemáte taký komfort. Nikdy však nepoznáte budúcnosť a odpoveď na otázku, či môžete nastaviť automatické platby na Venmo, môže byť v najbližších dňoch áno.

To je všetko o Môžete nastaviť automatické platby na Venmo.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE