[Answered] Môžete získať peniaze späť s Chime Spot Me (Chime spot me hack 2024)

Môžete získať peniaze späť s Zvonkohra Spotme?“Trápila ste sa v poslednej dobe s podobnými otázkami? Ak áno, musím povedať, že ste sa rozhodli správne. Nasledujúci popis je navrhnutý tak, aby vám poskytol všetky zdroje v čo najštruktúrovanejšej forme.

Môžete získať Cash Back s Chime Spot me?

Áno, s Chime Spot me môžete získať peniaze späť. V skutočnosti možno rovnakú funkciu použiť na získanie úžasných vrátených peňazí na obľúbených maloobchodných predajniach, ako je Walmart a ďalšie. Chime Spot me umožňuje používateľom vyberať zarobenú hotovosť a dokonca prijímať hotovosť späť vo viac ako 60 000 sieťových bankomatoch a vo viac ako 40 000 maloobchodných miestach. Všetko potiahnutím debetnej karty Chime.

Je zaujímavé, že v prípade, že sa zostatok na účte Spotme blíži k zápornému koncu, možnosť získať peniaze späť môže byť skutočne život zachraňujúca akcia.

Hoci je tento proces celkom jednoduchý, neznáme prístupy môžu viesť k problémom. Zostaňte naladení a naučte sa všetko, aby ste získali úžasné peniaze späť pomocou Chime na Spotme.

Kto netúži po tom, aby mal na svojom bankovom účte preplnené fiškálne depozitáre, svet vám ležal priamo pri nohách s nákladmi na všetko a čokoľvek, čo chcete? Znie to príjemne a okázalo. Teraz je to pozeranie sa na všetko ružovým sklom; častejšie je to u väčšiny úplne naopak; peniaze nie vždy ležia na našich účtoch preplnené, ak, samozrejme, nie je Bill Gates alebo Mark Zuckerberg.

Čítať:  Môžete použiť Magento ako CMS?

Takže sa pripútajte, ak nepatríte do vyššie uvedenej kategórie, ale túžite žiť svoj život podľa svojich predstáv, kde vám niekto poskytuje extra výhodu za peniaze potrebné na využívanie, nakupovanie alebo zažívanie vecí, tento článok je navrhnuté výhradne pre vás.

Takže, môžete získať peniaze späť s Chime Spotme? Ako sa to zrazu z ničoho nič objavilo? Šifra bola odhalená; Chime Spotme je tu pre vašu záchranu. Tu je návod.

Čo je to vlastne Chime?

S Chime sa pozeráte na americkú fintech spoločnosť, ktorá poskytuje bezproblémové a bezplatné bankové služby. Keďže ide o materskú spoločnosť, príslušné služby v skutočnosti ponúka The Bancorp Bank alebo Stride Bank. Rovnako ako akékoľvek iné populárne meno vo finančnom priemysle, aj majitelia účtov Chime môžu využívať debetné a kreditné karty so systémom Visa. Platforma ďalej umožňuje prístup k modernému flexibilnému systému online bankovníctva. Chime navyše prináša pohodlnú dostupnosť bankových funkcií pomocou mobilných aplikácií a webových stránok.

Čím sa Chime líši od bežných kamenných bánk?

Spolu s množstvom výhod by na prvom mieste zoznamu bola funkcia Spotme. Chime Spotme vám umožňuje prečerpať nákupy debetnou kartou úplne bez poplatkov za prečerpanie.

Funkcia Spotme vám umožňuje využívať hotovosť aj po vypršaní bankového zostatku, a tu prichádza najlepšia ponuka, hotovosť môžete použiť na čokoľvek, na rozdiel od bežných dôvodov, kedy sa zvyčajne uvažuje o výbere peňazí v prípade núdze alebo núdze.

Takže, môžete získať peniaze späť s Chime Spotme? Úplne áno, bez prečerpania. Žiadny minimálny zostatok. Žiadne mesačné poplatky. Žiadne poplatky za zahraničné transakcie. Peniaze môžete použiť na akýkoľvek účel, ktorý vyhovuje vašim potrebám, či už ide o nákupy, nákupy, cestovanie, zaplatenie skvelej večere s priateľmi alebo len o cestovanie na nejaké exotické miesto. Odhalia vás vždy, keď to potrebujete, a pomôžu vám priamo tam.

Ako funguje Chime Spotme?

Jednoducho povedané, Chime funguje tak, že umožňuje používateľom nakupovať pomocou vlastnej debetnej karty Chime. V prípade, že používatelia požadujú výbery hotovosti, môžu si to isté vybrať v bankomate. Môžete však získať peniaze späť aj pomocou Chime Spotme? Iste, cash back transakcie je možné vykonávať v maloobchodných predajniach.

Čítať:  5 inovatívnych vecí, ktoré môžete urobiť s rozbitým televízorom

Postarané je aj o sumu, ktorá sa prečerpá. Čo robí Chime, je upraviť prečerpanie z toho, čo máte v úmysle vložiť ďalej. Tento proces je automatický a nebude si účtovať žiadny poplatok. Táto funkcia zostáva exkluzívna pre Chime Spotme. Toto je obzvlášť dôležité na zmiernenie vašich výdavkov, keď niektoré známe tradičné banky účtujú poplatok za prečerpanie až 40 USD; Chime Spotme svedčí ako oveľa spoľahlivejšia a lepšia alternatíva.

Ako získať prístup k funkcii Cash Back?

Aby ste mohli využívať výhody Chime Spotme, musíte splniť niekoľko kritérií. Používatelia musia mať aspoň jeden vklad (priamy) zo sumy, ktorá sa pohybuje niekde okolo 200 USD (minimum). Ak však máte na účte Chime vyššiu sumu, nebude to na škodu.

Poznámka: Je potrebné pripomenúť, že priamy vklad musí platforma prijať v priebehu nasledujúcich 34 dní.

Preto je potrebné vykonať nasledujúce pokyny:

 • Ak sa chcete prihlásiť do služieb Chime Spotme, musíte spustiť aplikáciu a prejsť na kartu Nastavenia.
 • Po dokončení sa prihláste zadaním požadovaných poverení a prijatím pravidiel platformy.
 • Potom bude informovaná maximálna suma, ktorú môžete prečerpať.
 • Kedykoľvek máte tendenciu vyberať viac hotovosti (v určitom zmysle viac, hodnotu, ktorá presahuje limit Chime Spotme Limit), táto prečerpaná suma sa zistí a odpočíta sa od sumy vášho ďalšieho vkladu.

Tu je príklad, predpokladajme, že máte na účte Chime Spotme 50 USD, ale chcete si vybrať 150 USD na nákup. Prebytočných 100 USD je možné vybrať aj bez poplatkov za prečerpanie; neskôr bude tento záporný zostatok skontrolovaný z našej ďalšej transakcie na váš účet.

Podľa výskumu si tradičné banky v roku 2019 zobrali poplatky za prečerpanie účtu vo výške 11 miliárd USD. Chime Spotme túto sumu ušetrí a zaznamená vás presne vtedy, keď potrebujete pomoc.

Môžete získať Cash Back pomocou Chime Spotme vo Walmarte?

Odpoveď je jasné áno. Získanie peňazí späť pomocou Chime Spotme v obchode Walmart je skutočne skutočnou možnosťou. Možnosť vrátenia peňazí je však exkluzívna pre nákupy pri samoobslužnej pokladni. Okrem Walmartu, Chime Spotme cash back možno dosiahnuť v niekoľkých ďalších známych maloobchodných miestach, konkrétne v Dollar General, 7-eleven, Target, Walgreens, CVS atď.

Čítať:  10 spôsobov, ako zarobiť peniaze ako fotograf

Ako získať hotovosť späť z Chime Spotme: Počas nakupovania vo Walmarte.

Teraz, keď už viete, je možné získať späť peniaze Chime Spotme vo Walmarte; je čas naučiť sa robiť prácu.

 • Krok 1: Úplne prvá vec, ktorú musíte urobiť, je navštíviť ktorýkoľvek z vašich blízkych obchodov Walmart. Môžete tiež navštíviť iné maloobchodné predajne, ktoré podporujú Chime Spotme (ako je uvedené vyššie)
 • Krok 2: Pokračujte v bežnom nákupe. Po zakúpení si vyberte a vezmite položky, ktoré chcete. Je dôležité mať na pamäti, že by ste sa mali uistiť, že si vyberiete niečo, čo nestojí veľa, v prípade, že vám dochádza rozvaha.
 • Krok 3: Keď skončíte s nákupom, ďalšia úloha smeruje k vyhradenej pokladni. Toto je skutočne najdôležitejší krok.
 • Krok 4: Ako obvykle naskenujte všetky položky.
 • Krok 5: Po dokončení skenovania vyhľadajte tlačidlo Zaplatiť a kliknite naň.
 • Krok 6: Vezmite vlastnenú debetnú kartu Chime a použite ju v pokladničnom zariadení
 • Krok 7: Potom zábavná časť, platforma požiada o potvrdenie „Chcete vrátiť peniaze?“ Jednoducho pokračujte tak, že s tým súhlasíte, a potom si vyberiete sumu vrátenia peňazí. Vždy by to malo byť v rámci Spotme Limit.
 • Krok 8: Zadajte kód PIN karty Chime a máte hotovo

Zarobenú hotovosť si teraz môžete vziať späť priamo z príslušného automatu.

Dôvody, prečo Chime Spotme Cash Back nefunguje

Vo väčšine prípadov je odpoveď na otázku „Môžete získať peniaze späť pomocou Chime Spotme“ na pozitívnom konci. Používatelia sa však sťažovali na situácie, ktoré idú iným smerom. V tejto súvislosti je dôležité pochopiť, prečo cashback Chime Spotme niekedy nemusí fungovať.

1. Prekročenie limitu

Najbežnejším prípadom je, keď prekročíte určený limit Spotme Chime. Podobne je možné, že suma hotovosti, ktorú chcete vybrať ako cash back, prekročí dostupný zostatok na Spotme.

Čítať:  Top 10 alternatív instagramového Creator Marketplace

Nielen to, možnosť Cash back sa nemusí spustiť, aj keď nie je problém týkajúci sa zostatku na účte. Situácia nastane, ak a keď transakcia prekročí hotovostný limit príslušného maloobchodníka.

2. Vypnutý Spotme

K takýmto problémom môže viesť aj zakázaná funkcia Spotme v aplikácii Chime. Ak na niečo podobné narazíte, kontaktujte podporu Chime pre viac informácií.

3. Deaktivovaná debetná karta

Rovnako ako deaktivovaná funkcia Spotme, aj deaktivovaná debetná karta Chime môže viesť k najrôznejším problémom súvisiacim s transakciami.

4. Výpadky servera

Chybné servery nesú veľkú časť zodpovednosti, pokiaľ ide o neúspešné transakcie Spotme. Preto sa vždy odporúča skontrolovať servery Chime predtým, ako sa pokúsite získať odpoveď Môžete získať Cash späť pomocou Chime Spotme?

 • Vezmite svoj smartfón a spustite ľubovoľný webový prehliadač.
 • Navštívte Downdetector
 • Prejdite do vyhľadávacieho panela a napíšte Chime.
 • Kliknutím na tlačidlo Prejsť by sa mal zobraziť graf. Poriadne si to preštudujte a pochopte, či sa serverom darí dobre alebo či sú múdre.

[Answered] Môžete získať Cash späť pomocou Chime Spotme?

Odtiaľ ešte raz naposledy, môžete získať peniaze späť pomocou zvončeka Spotme? Odpoveďou by bolo široké, do očí bijúce áno. Už je zaregistrovaných osem miliónov bankových účtov, kde sú účty poskytované prostredníctvom partnerov Chime dokonca poistené. Poistenie sa vzťahuje na stanovenú štandardnú maximálnu výšku vkladu okolo 250 000 USD.

Ale čo už, výhody vrátenia peňazí Chime Spotme musíte využiť a stojí za to ich preskúmať, takže keď pôjde do tuhého a bude vám ťažko vo vrecku, pomôže vám to získať extra vankúš.

To je všetko o dopyte, môžete získať Cash back s Chime Spotme? Snažil som sa vám všetko vysvetliť tými najjednoduchšími slovami. Ak však na ceste narazíte na nejaké problémy, neváhajte zanechať komentár.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE